Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lisowska szuka chłopaka w Stanach. "Na 100 procent nie wróci do Bartka"

277
Podziel się

"Tak naprawdę jest zrozpaczona, ale nie chce tego pokazać" - mówi znajoma.

Lisowska szuka chłopaka w Stanach. "Na 100 procent nie wróci do Bartka"
bCzcRMgR

Ewelina Lisowska w zeszłym tygodniu rozstała się z chłopakiem. Okazało się, że klawiszowiec zespołu Afrtomental, Bartek Śniadecki, spotykał się w tajemnicy ze znanym transwestytą, Rafalalą. Sprawa wyszła na jaw, gdy Rafalala zaczęła o tym pisać, publikować jego zdjęcia i pogrążać go na Facebooku. W weekend pokazała jego zdjęcia w samych majtkach i wideo, na którym mówi, ile razy się spotkali.

Zrobiło mi się słabo - wyznała w swoim wpisie. Facet, którego wpuściłam do swojego łóżka, ma kogoś i opowiada o swojej wielkiej miłości w kolorowej prasie.

Trzeba przyznać, że sytuacja Śniadeckiego jest nie do pozazdroszczenia. Nie dość, że stracił Ewelinę, to jeszcze Rafalala nie daje mu spokoju i publikuje kolejne zdjęcia i informacje na jego temat. Tymczasem Lisowska cierpi w Miami, gdzie poleciała tuż po zerwaniu. Regularnie publikuje w internecie swoje wesołe zdjęcia z wycieczki, jednak, zdaniem znajomych, to tylko pozory.

bCzcRMgT

Tak naprawdę jest zrozpaczona, ale nie chce tego pokazać - mówi jej znajoma w rozmowie z Faktem. Zdjęcia, które wrzuca to swoista gra. Wie, że przez Bartka został nadszarpnięty jej wizerunek i udaje, że nic się nie stało, aby wyciszyć to całe zamieszanie. Ewelina zawsze unikała skandali, ale stwierdziła, że jeśli będzie pokazywać swoje życie jakby nic się nie stało, to zaboli to Bartka. Ona nie chce go już słuchać i na 100 procent do niego nie wróci. Bartek zaś mówi jej, że wie przecież, że nie przestała kochać z dnia na dzień i zapewnia ją, że na nią poczeka. Ewelina najbardziej chciałaby poznać kogoś jeszcze w USA. Wrzuciłaby z nim wtedy zdjęcie do sieci, bo wie, że dla „Śniadego” to byłby policzek i jego męska duma zostałaby uratowana. A Lisowska chce go upokorzyć.

bCzcRMgZ
bCzcRMha
bCzcRMhu
KOMENTARZE
(277)
gość
4 lata temu
Po Rafalali trzeba być nieźle spaczonym, żeby myśleć jeszcze o kontynuowaniu znajomości. beehhh straszna historia współczuję Lisowskiej.
Gość
4 lata temu
Już sam się upokorzył...
Gość
4 lata temu
Niech pod zadnym pozorem do niego nie wraca
bCzcRMhv
gość
4 lata temu
tyle lat jestes z czlowiekiem a okazuje sie ze w ogole go nie znasz
Gość
4 lata temu
On ma wredną gębę, nie ma po kim płakać. Ewelina pluń na niego i do przodu.
Najnowsze komentarze (277)
Gośćb
4 lata temu
I jego męska duma zostałaby uratowana? A chce go upokorzyć. To jest nielogiczne.
Gość
4 lata temu
Niech lepiej zrobi badania.Nie wiadomo co jej facet przyniósł. Buzi Ewelinie już bym nie dał. ....
Paweł
4 lata temu
przecież to diadeł wcielony, widać na pierwszy rzut oka. a czy Lisowska lepsza? wystarczy posłuchać jej piosenek. Satanizm się szerzy na lewo i prawo
Ala
4 lata temu
jak on mógł ją zdradzić przecież ona jest bardzo piękna a tamta jest przeciętna
JustynaWoch
4 lata temu
Ale to Szmul z tego bBartka. I jeszcze ta cholerna i pewnie śmierdząca broda. To Soros miliarder powiedział że jeśli zechce to wszyscy mężczyźni będą nosić brody. Taki mam kaprys i siłę powiedział. I m*****h zapierd... z brodziskami
gość
4 lata temu
"Wrzuciłaby z nim wtedy zdjęcie do sieci, bo wie, że dla „Śniadego” to byłby policzek i jego męska duma zostałaby uratowana"..... ??? Uratowana czy urażona.... hello kto to pisał? mówił?
gość
4 lata temu
ona jest wsiurska
gość
4 lata temu
straszne Z******o , ten kinol , ta kopara .... brrrrrrrr krokodyl znad Nilu
bCzcRMhn
gość
4 lata temu
Przestancie promowac glupich ludzi
Trollo Lollo
4 lata temu
Przecież na pierwszy rzut oka widać że to jakiś c**l, dziewczyny gdzie macie oczy że lecicie na takich śmieci
gość
4 lata temu
Welka gwiazka za dychę niech wkoncu przestanie nosić te sztuczne kłaki na tym pusym łbie!!!
Gość
4 lata temu
Żenua
gość
4 lata temu
jak mogłaś być z takim facetem. Przecież on ma charakter na twarzy wypisany, jest obrzydliwy. Ty z taką urodą i talentem możesz mieć super facet, a nie takiego obrzympałę
gość
4 lata temu
Ja pierdzielę. Ostatnio tyle szczęścia spotkało Ewelinę, po mistrzowsku i uczciwie wygrała Taniec z Gwiazdami, robi karierę , jest piękna , a tu taki ZONK. W d...ie się facetowi poprzewracało? Ja już na koncert AFROMENTAL nie pójdę, , aż mnie otrząsa. bleeeee. TOMSON I BARON uważajcie żeby WAS nie zaszedł od tyłu...takie skojarzenie....
...
Następna strona
bCzcRMhP