Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley jest znowu ZARĘCZONA z Liamem?!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
111
Podziel się:

Pokazała na Instagramie, że nosi pierścionek od Hemswortha.

Miley jest znowu ZARĘCZONA z Liamem?!

Po pięciu latach związku w 2013 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth niespodziewanie się rozstali. Ponoć powodem zerwania była zdrada aktora, ale nigdy żadne z nich nie komentowało zerwania zaręczyn. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka i aktor znowu są razem.

Od kilku dni amerykańskie tabloidy informują, że para nie tylko do siebie wróciła ale znowu jest zaręczona. Potwierdzeniem tych doniesień są najnowsze zdjęcia Miley, która nosi pierścionek od Liama. Cyrus sama opublikowała kilka fotek na Instagramie, ale nie odpowiedziała na pytania fanów. Jak na razie wiadomo jedynie, że para spędziła sporo czasu razem na festiwalu w Australii i Miley zatrzymała się w rodzinnym domu Liama.

Czy to oznacza, że Cyrus troszkę znormalnieje i wróci do dawnego stylu?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(111)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Może się trochę ogarnie, bo to juz byla równia pochyła...
Gość
10 lat temu
Niech jej się ułoży.
Gość566
10 lat temu
Oby to była prawda . Bo tak naprawdę to fajna dziewczyna .
gość
10 lat temu
wow. tego to sie nie spodziewalam!!!!
gość
10 lat temu
to mu współczuję
NAJNOWSZE KOMENTARZE (111)
gość
10 lat temu
Też mają okupane chodniki :)
Gość
10 lat temu
Nieeeee, biedny Liam :-(
gość
10 lat temu
uuu ale pierścień:D zero skromności we wszystkim:)) ale jak kto woli. Ja znalazłam piękne pierścionki w Przedsiębiorstwie jubilerskim Szafir w Chorzowie. Istne cuda. A na goworku w zakładce opinie o pracodawcach pisali, że cenowo też całkime ok
gość
10 lat temu
myślałam że gość jest mądrzejszy.
gość
10 lat temu
fajne kupy na chodniku haha
gość
10 lat temu
Znormalnieje, bo ona go naprawdę kochała, a miłość zawsze działa cuda :))
gość
10 lat temu
Musi ją naprawdę kochać, skoro wrócił do niej po tym wszystkim co odwala w mediach.
polak maly
10 lat temu
oboje maja zyciowego farta.
gość
10 lat temu
pasuja do siebie fajnie jesli to prawda:)
gość
10 lat temu
Może wtedy przestanie się staczać. Życzę jej (i sobie) tego.
Gość
10 lat temu
Szczerze watpie że są razem. Założyła pierścionek dla checy. A to że spędzają razem czas może znaczyć że chłopak chce jej pomoc zmienic życie. Ale by wrócili do siebie nie wierze.
Gość
10 lat temu
Ależ ona jest brzydka
gość
10 lat temu
Male, brzydkie kostropate paluszki, Fuj, nic kobiecosci
gość
10 lat temu
taki troche odpustowy ..na zloty nie wyglada
...
Następna strona