Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kabaret "Paranienormalni" znika z TVP2! Kto następny?

622
Podziel się:

"Starać się będę schodzić z nadreprezentacji kabaretów w TVP2" - zapowiada nowy dyrektor stacji. Wolelibyście telewizję w ogóle bez kabaretów?

Kabaret "Paranienormalni" znika z TVP2! Kto następny?

Odkąd zmieniły się władze telewizji publicznej, wymieniany jest skład zespołów dziennikarskich, likwidowana część starych programów, a na ich miejsce pojawiają się nowe. Wiadomo już, że zamiast programu Tomasz Lis na żywo zobaczymy Debatę prowadzoną przez Krzysztofa Ziemca. Dziennikarz jest też jedynym członkiem 13-osobowego zespołu, który nie został zwolniony.

Teraz zarząd telewizji zajął się zmianami w programach rozrywkowych. Nowy dyrektor TVP2 Maciej Chmiel zapowiedział na łamach Wirtualnych Mediów, że planuje ograniczyć liczbę kabaretów.

Starać się będę schodzić z pewnej nadreprezentacji kabaretów w TVP2, wprowadzając w ich miejsce inne programy - powiedział

Ogłosił też, że jako pierwszy zniknie program Paranienormalni Tonight, za to kontynuowany będzie cykl Latający klub 2, który prowadzili Marcin Wójcik z Ani Mru Mru i Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Ten program zostanie zasilony przez nowe kabarety. Będzie to pole eksperymentu - powiedział Chmiel.

Program Paranienormalnych prowadzony był przez Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motykę. O zakończeniu współpracy z TVP2 twórcy kabaretu poinformowali fanów na Facebooku.

Mamy niestety kiepskie wieści.W związku z licznymi zmianami w TVP, nie uda nam się zrealizować kolejnego sezonu "Paranienormalni Tonight". Takie są oficjalne decyzje władz telewizji w tej sprawie i koniec - czytamy.

Nie smucimy się jednak, bo przecież tyle dobrego wydarzyło się w ciągu tych dwóch sezonów. Dobrze się bawiliśmy, spotkaliśmy wspaniałych ludzi na swojej drodze, mierzyliśmy się ze swoimi słabościami i staraliśmy się przy okazji jak najwięcej nauczyć. Naszym celem było, żeby każdy zaproszony gość do programu czuł się wyjątkowo.

Mamy nadzieję, że to się udało. Dziękujemy wszystkim, którzy słali nam dobrą energię i trzymali za nas kciuki. Dziękujemy cudownej ekipie, która ciężko pracowała przy tym projekcie. Dziękujemy wspaniałej publiczności w studio i ponad milionowej widowni przed telewizorami.

Do zobaczenia...być może kiedyś w naszej przychodni

Będziecie tęsknić? A może wolelibyście telewizję publiczną w ogóle bez kabaretów?

Zobacz także: Zobaczcie próbkę humoru "Paranienormalnych":
KOMENTARZE
(622)
Gość
6 lat temu
Kasjerki z Polo pozdrawiają Mariolkę :)
Gość
6 lat temu
Szkoda...uwielbiam ich Przychodnie przezycia
gość
6 lat temu
nieeeeeeeee :(
gość
6 lat temu
dobra decyzja jarku. wprowadz nam transmisje apelu jasnogorskiego.
gość
6 lat temu
No ciekawe jaka rozrywke dadza...Pospieszalskiego?
Najnowsze komentarze (622)
Gościówa
5 lata temu
Najlepsi są
Gość
6 lat temu
Oni akurat byli najlepsi...
gość
6 lat temu
To chore co się dzieje w telewiazji polskiej TV 2. Dlaczego zniknęli Paranierormalni? My protestujemy. Jedyny naprawdę dowcipny kabaret.
gość
6 lat temu
mariolka :(:( przychpodnia przezycia dlaczego :(:(
nowy gospodar...
6 lat temu
Kabaretu nie będzie, będzie chór
Gość
6 lat temu
Tvp jest do bani!!!!Paranienormalni to było najlepsze co jeszcze w tej telewizji było do oglądania. Teraz ta telewizja dla mnie i wielu moich znajomych już wcale nie istnieje! !!!
gość
6 lat temu
kurde i co jeszcze . może by tak całkiem by tak rozrywkę z tvp zabrać i obrady sejmu dać to na co idzie nasz abonament nie płaćmy
Koneser Kazac...
6 lat temu
Skecze maja spoko, tylko jest to kabaret jednego aktora....
gość
6 lat temu
Trochę ich szkoda, ale TVN ich weźmie ;P
gość
6 lat temu
tak najlepsze kabarety dopiero przed nami przez cale cztery lata ha ha ha
gość
6 lat temu
teraz w erze nowych rzadow to beda kabarety z udzialem pisowcow i klechow w roli glownej.Bedziemy sie smiac do rozpuku. Ja juz zaczynam sie smiac baranim glosem.
gość
6 lat temu
Latający klub 2 sam zrezygnował bo już dawno wiedzieli że wylecą...
gość
6 lat temu
Najlepszy kabaret to dopiero bedzie p.Kurski i p.Chmiel
gość
6 lat temu
Jeszcze widzowie maja cos do powiedzenia.Glosujmy zeby nie zdjeli z anteny ten najlepszy kabaret w Polsce.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie