Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kalczyńska o kłótni z Kuźniarem: "Odebrał to jako prowokację! Był dywanik, ZABLOKOWAŁ MNIE na Twitterze"

422
Podziel się:

Jarek nadal walczy z "hejterami", nawet w redakcji TVN-u.

Kalczyńska o kłótni z Kuźniarem: "Odebrał to jako prowokację! Był dywanik, ZABLOKOWAŁ MNIE na Twitterze"

Nowy rok nie zaczął się zbyt dobrze dla Anny Kalczyńskiej, która wdała się w internetową kłótnię ze swoim kolegą z pracy, Jarosławem Kuźniarem. Dziennikarka wytknęła mu, że jeśli chce ją zaatakować, w kłótni powinien spróbować bardziej merytorycznego argumentu. Jarek natychmiast wytknął jej "prawicowość" i zakończył konwersację. Publicznego poparcia udzielił mu Tomasz Lis, który nazwał Annę pogardliwie "PIS-Kalczynską" i pochwalił Jarka za to, jak ją "usadził".

Kalczyńska nie komentowała niemiłej wymiany zdań. Zdobyła się na wyjaśnienia dopiero teraz. W rozmowie z Party tłumaczy, że chciała sprowokować Kuźniara do wymiany argumentów. Niestety, Kuźniar jest zbyt przeczulony na swoim punkcie by znieść jakąkolwiek krytykę. Nie będzie między nimi dalszych "dyskusji", bo Kuźniar... zablokował ją na Twitterze:

Tak, następnego dnia było czuć chłód w naszych relacjach i był dywanik - przyznaje. Jarek powiedział mi potem, że Twitter nie jest płaszczyzną do takich rozmów i dlatego odebrał to jako prowokację, czego ja nie chciałam. Ważne są wnioski, a że nie należy na Twitterze w ten sposób rozmawiać, dlatego dyskusje będą, ale nie tam. Poza tym nie ma już możliwości, bo zostałam zablokowana przez Jarka.

Kalczyńska przyznaje, że na co dzień między nią a Kuźniarem panują raczej chłodne relacje. Tłumaczy, że ich duet ma pokazywać "jacy Polacy są naprawdę":

Miłości między nami nie ma. Nasz model, jako duetu w Dzień Dobry TVN, z założenia był inny. I takich nas szefowie chcieli - wyjaśnia. Nie duetu Jarka z pogodynką, tylko z osobą, która podniesie głowę. I tacy jesteśmy. A nasza kłótnia pokazuje tylko, jacy jesteśmy my, jako Polacy. A jesteśmy emocjonalnym narodem**.**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(422)
gość
8 lat temu
Fajna mądra kobieta
Gość
8 lat temu
Kuźniar przoduje w hejcie, a płacze,że to jego bidulka tak opluwają....
gość
8 lat temu
ten czlowiek jest psychopata i powinien sie leczy a najlepiej jakby ktos go odizolowal od kazdego czlowieka bo w tej zlosci moze dojsc do zabojstwa!
gość
8 lat temu
Nie cierpię go wyrachowany do szpiku kości
gość
8 lat temu
Polska 3 miejsce w skokach narciarskich!!! Gratulacje!
Najnowsze komentarze (422)
ewa
8 lat temu
Chyba już dość Kalczyńskiej. Prowadzi nudnie i chyba coraz mniej widzyw chce ją oglądać. proponuje jej przejście do TVP , tam takich beznadziejnych dziennikarzy potrzebują
DFG
8 lat temu
Czytalem te wymiane na twitterze i Kalczynska niczego zlego nie zrobila. A komentarz Lisa do te jcalej sytuacji byl po prostu chamski i nie na miejscu.
gość
8 lat temu
nie lubie go do Pieńkowskiej w tvnie by pasował
Gośc
8 lat temu
Kuźniar to p****t, nikt nie chce go oglądać i nie dorasta Kalczynskiej do pięt!!! Wszystkiego dobrego pani Aniu
kat
8 lat temu
Pani Anno! Pani się nie boi, cała Polska za Panią stoi! A lis do euro-nory z kuźniarem pod tęczową kołderkę...
gość
8 lat temu
Bardzo ladna i madra kobieta .........
TEN Z GDAŃSKA
8 lat temu
czy to nie ten z gdańskiej tv macierzy po. teraz to wszyscy faceci związani z po płaczą jak małe dzieciaki. brawo kobiecie za niezależność i własne zdanie
gość
8 lat temu
nie ma nic gorszego niż praca z idiotą
gość
8 lat temu
Brawo jarek. Dobrze ze zablokowales tego szkieletora
gość
8 lat temu
PIS Kalczynska to p******a wazeliniarska baba. Jarek trafil na najbrzydsza i najbardziej zdewociala ciote wsrod kobiet.
gość
8 lat temu
Kuźniar to d***l
gość
8 lat temu
Pani Anno zachowała się Pani z klasą w przeciwieństwie do swojego kolegi, o którym już teraz można mówić jako o żenadzie, współczuję,mżawka musi Pani z nim współpracował ać, mam nadzieję, że już niedługo zniknie z anteny
gość
8 lat temu
Kuźniara należy wypieprzyć i ulżyć cierpieniom widzów, zbyt dużo tego dupka jest w telewizji
gość
8 lat temu
Brawo pani Anno! Współczuję pani takiego towarzystwa o poranku, złośliwy, uszczypliwy, nie radzi chyba sobie z upadkiem i banicją z "prestiżowej" TVN 24 do banalnej telewizji śniadaniowej. Praca pana Kuźniara w TVN 24 była na pewno nieprofesjonalna, bo jeśli ktoś chce prezentować swoje sympatie polityczne, to zostaje politykiem, a nie dziennikarzem. Nie ma pani łatwo, ale życzę wytrwałości.
...
Następna strona