Poniedziałek 25.01.2016

Były chłopak Herbuś trafił do egipskiego więzienia! "Zamknięto mnie w małej celi z 30 miejscowymi!"

Dawid Ozdoba Edyta Herbuś

Były chłopak Herbuś trafił do egipskiego więzienia! "Zamknięto mnie w małej celi z 30 miejscowymi!"

Dawid Ozdoba jest znany w show biznesie jako striptizer i były chłopak Edyty Herbuś. Niestety, Edyta, która została "muzą" Mariusza Trelińskiego, nie chce mieć już nic wspólnego z byłym chłopakiem. Chyba nawet uważa go za kompromitujący epizod z jej przeszłości.

Dawid początek roku spędził w Egipcie. Często tam jeździ, jednak tegoroczny urlop okazał się wyjątkowo traumatyczny.

Kochałem tam jeździć. Drugiego dnia mojego pobytu w hotelu Bella Vista był atak. To było przerażające dla wszystkich. Mówiono, że to nie był zamach, tylko dwóch mężczyzn się ze sobą pokłóciło. Strzelanina trwała ponad godzinę - wspomina w Super Expressie. Kule trafiały w windę, przestrzelone były szyby w spa i w siłowni. Od początku chciano to zataić i udać, że nic się nie stało. Kilku turystów zostało rannych. Byliśmy przerażeni. Większość od razu uciekła z hotelu. Ja postanowiłem zostać. Napisałem o tym, co się stało, w internecie. Następnego dnia moje konto na Facebooku było już zablokowane. Kolejnego dnia dostałem telefon, że mam zjawić się w recepcji na 5 minut. Zostałem otoczony i zatrzymany przez policję. Kazano mi podpisać jakiś dokument po arabsku. Prosiłem o pomoc ambasadę, ale usłyszałem, że mogą być u mnie dopiero za trzy dni. Nie podpisałem, zostałem więc zakuty w kajdanki.

Policja zabrała Ozdobę do więzienia. Jak ujawnia striptizer, z takimi warunkami jeszcze nie miał do czynienia. Twierdzi także, że cudem uniknął gwałtu.

Traktowano mnie jak psa. Zamknięto na 36 godzin w małej celi z 30 miejscowymi. Nie dostałem jedzenia ani picia. Wszyscy spaliśmy na podłodze. Od razu zostałem zaatakowany przez więźniów, którzy chodzili za mną, mówiąc, że "mam ładną buźkę". Musiałem ostro dać im do zrozumienia, żeby ze mną nie zadzierali i że trafili na Polaka! Trzymałem się z grupką Egipcjan, którzy byli wobec mnie OK. Wytrwałem tylko dlatego, że znam sztuki walki - wspomina Ozdoba. W wydostaniu się stamtąd pomogła mi przyjaciółka i menedżerka. Powiedziała, że pracuję w telewizji. Wtedy usłyszałem, że nawet jeśli byłem świadkiem ataku terrorystycznego, to większym terrorystą jestem dla nich ja, ponieważ mogę to nagłośnić. Powiedziano mi, że ich gospodarka to turystyka, a ja teraz im zagrażam. "Jeśli nie zamkniesz mordy, będzie z tobą źle". Na lotnisko przedostałem się z grupą Polaków, w autokarze. Trzymałem się ich cały czas. Na szczęście udało mi się wrócić do Polski. Egipt był moją ostoją, teraz stał się moją traumą.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (386)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 386
Odpowiedz
530 118
zgłoś
gość 25.01.2016 10:18
Paranoja z tymi celebrytami...
Odpowiedz
37 15
zgłoś
gość 25.01.2016 10:20
Edzia - ratuj go.
Odpowiedz
541 90
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:20
Kurde, to nie jeździć po Egiptach tylko zwiedzać nasz pikny kraj.
Odpowiedz
13 16
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:20
gość: Londyn pozdrawia :)))))))
Tego pana?
Odpowiedz
17 19
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:21
minia: Tak bardzo chciałabym już wiosnę. A wy?
Przeciez masz
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 386