Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska o krytyce po obronie Pawłowicz: "WIADRA SEKSIZMU I POGARDY DLA KOBIET od obrońców demokracji!"

495
Podziel się:

"Dziś jestem Pisiorskim pomiotłem, już nie resortową szmatą KOD-ową, która powinna zdychać. Pogarda dla kobiet ma się dokonale po obu stronach barykady".

Młynarska o krytyce po obronie Pawłowicz: "WIADRA SEKSIZMU I POGARDY DLA KOBIET od obrońców demokracji!"

Ten tydzień zaczął się ostrą kłótnią medialną pomiędzy Krystyną Jandą a posłanką PiS-u Krystyną Pawłowicz. Aktorka udzieliła Newsweekowi wywiadu, w którym dosadnie powiedziała, że podejrzewa polityczkę o "klimakterium w ostrym stadium", które wpływa na jej zachowania i kieruje polską politykę w złym kierunku. Pawłowicz odpowiedziała jej na łamach Super Expressu, że nie będzie rozmawiać o "jakiejś emerytowanej aktorce".

Wsparcie dla Pawłowicz przyszło z niespodziewanej strony - od Pauliny Młynarskiej, która ostatnio intensywnie udziela się podczas marszów Komitetu Obrony Demokracji. Prezenterka udostępniła na Facebooku link do Pudelka, pod którym wzięła posłankę w obronę "jako kobieta i feministka". Protestowała przeciwko słowom Jandy o klimakterium Pawłowicz, twierdząc, że to "seksistowski sposób na umniejszanie i ośmieszanie kobiet".

Zobacz:

Po komentarzu Młynarskiej wiele negatywnych komentarzy posypało się także pod jej adresem. Dzisiaj dziennikarska skomentowała ataki na siebie:

Pogarda dla kobiet ma się doskonale po obu stronach politycznej barykady - napisała Młynarska. Ośmieliłam się wczoraj zwrócić uwagę na to, że rzucanie kobiecie jej "klimakteruim" w twarz jest seksistowskie, nawet, a może zwłaszcza, kiedy robi to narodowa świętość, czyli np. Krystyna Janda, a atakowaną jest znana z absurdalnych, pełnych nienawiści ( choć ja widzę w tym raczej paniczny lęk) wypowiedzi Krystyna Pawłowicz.

Skutek: wiadra seksizmu i pogardy dla kobiet od obrońców demokracji! A do tego trochę bluzgów w moim kierunku. Dziś jestem Pisiorskim pomiotłem, już nie resortową szmatą KOD-ową, która powinna zdychać. Wniosek: myślenie i feminizm mają wciąż w kraju wielką przyszłość! Miłego dnia i dziękuję za uwagę.

KOMENTARZE
(495)
gość
6 lat temu
Czytam te komentarze i ręce opadają, jesli tak wygląda poziom intelektualny komentujących to strach się bać co będzie z przyszłością kraju. Przecież wy nic nie zrozumieliscie z wypowiedzi Mlynarskiej.
gość
6 lat temu
jak ona profesor?
gość
6 lat temu
nie martw się Paulina, PiS będzie walczyło z podwójnymi standardami, niiższymi płacami i tym, że baba to do dzieci i gotowanie :D co za i*****a.
gość
6 lat temu
Brawo wspaniale podejscie - gratuluje odwagi i rozumu- Ewa
gość
6 lat temu
O jaką resztę kobiet? Pawłowicz zionie nienawiścią, poniża ludzi. Ona już tylu ludzi obraziła, że gdyby wszyscy chcieli się z nią procesować, to nie wyszłaby z sądu do końca życia. Sorry, ale to sfrustroewana kobieta, która wyżywa się na politycznje opozycji za swoje nieudane życie.
Najnowsze komentarze (495)
gość
6 lat temu
dziwne że Młynarska nie jest jeszcze w telewizji publicznej ale robi wszystko, żeby sie podlizać
gość
6 lat temu
Ojciec p. Pauliny wypowiedziałby się jeszcze bardziej zdecydowanie (radykalnie). A tej Osobie (Pawłowicz) powinno się odebrać tytuł Profesorski!
gość
6 lat temu
Paulina Młynarska zbyt emocjonalnie zareagowała !!! Nie było tu nic seksistowskiego ,o przypadłościach kobiecych zawsze się mówi i to nie w sensie złośliwym ,tylko tak jest - i to jest naturalne ! Jeżeli chodzi o Pawłowicz -tę damską przypadłość ma pewnie za sobą ( a jeżeli nie, to baaaaaaaaardzo spóżnioną ) . Jej zachowanie wskazuje raczej na inną jednostkę chorobową !!!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIA ,ZWŁASZCZA ODNOŚNIE POSŁANKI, A TEJ POSŁANKI W SZCZEGÓLNOŚCI I!!!!
gość
6 lat temu
Paulinko, już zrobiłaś swoje!
obywatel gors...
6 lat temu
Tu nie chodzi o żaden seksizm, droga pani Paulino, lecz o chorobę psychiczną. W ogóle nie rozumiem pani oburzenia. Nie chcę, żeby ta osoba dostawała całkiem wysokie diety poselskie z moich podatków. Może mieć i głosić poglądy jakie ma, ale na prywatny użytek i za własne pieniądze.
gość
6 lat temu
tym razem ma racje. w polsce ludzie zahcowuja sie jakby nienawidizli kobiet. polacy zachowuja sie wobec kobiet podobnie jak arabi...
gość
6 lat temu
Niech aktorzy mówia swoje kwestie jakie napisał im scenarzysta. Nie pozwalajmy aktorom mówić własnym głosem bo wychodzą jaja
gość
6 lat temu
PiSdarade nawet Paulinke Młynarską(znaną z różowej serii) przyjąć pod swe kacze skrzydła
kama20030
6 lat temu
mlynarska wez sie przymknij, bronisz takiego zenskiego golluma! ta baba zyga takim gownem ,ze jej d**a jest zazdrosna! ja sie dziwie ze PIS ja jeszcze trzyma, przecierz to obciach w pelnym wydaniu!
gość
6 lat temu
pani pawłowicz ma lekko przerzedzone włosy - tzn że potrzebuje hormonów bo u niej jest przewaga testosteronu czyli hormonu męskiego i stąd takie jej zachowanie
Gośćb
6 lat temu
Młynarska to inteligentna kobieta.
gość
6 lat temu
A od kiedy to pawłowicz jest kobietą????
gość
6 lat temu
wszyscy z wszystkimi ida na noze. o wszystko
gość
6 lat temu
A ja tam myślę że se plecy w PiSie robi żeby z roboty nie wylecieć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie