Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magda Gessler o "parówkach randkowych": "E - pomijamy, nie ma go w moich produktach". A jednak są, i to aż 3!

261
Podziel się

Czego jeszcze nie mówi o parówkach "Besos"?

Magda Gessler o "parówkach randkowych": "E - pomijamy, nie ma go w moich produktach". A jednak są, i to aż 3!
bCyefHsR

Od tygodnia Magda Gessler na wszelkie sposoby promuje swoją markę "parówek randkowych" Besos. Na prezentację ramówki TVN-u przyjechała bentleyem obklejonym ich reklamami. Potem było już tylko ciekawiej: pozowanie w wielkim futrze, przytulanie się do rolnika bez żony ozdobionego kiełbasami oraz przymierzanie sobie nowych ust zrobionych z parówek przez "chirurga gwiazd" Krzysztofa Gojdzia.

bCyefHsT

Oprócz śmiesznej i przaśnej promocji marki Gessler złożyła też kilka oficjalnych deklaracji. Na facebookowej stronie poświęconej parówkom zapewniła dwa razy, że jej wędliny są "ekologiczne", zawierają "aż 85% mięsa" i "są bez chemii".

Choć trudno wyobrazić sobie wędliny produkowane na skalę przemysłową bez żadnej chemii spożywczej, celebrytka zapewnia, że jej produkty nie będą zawierały żadnych składników "E":

BESOS to prawdziwe, niewirtualne, zdrowe buziaki - napisała. B - to wielkie serce, które Wam oddaję z miłością i sympatią. E - pomijamy, nie ma go w w moich produktach. SOS - ratunek dla wszystkich marzących o prawdziwym smaku polskich wędlin....

Tęsknimy za ich dawnym smakiem... Znajdziecie go w naturalnej białej kiełbasie, pysznej metce, serdelkach takich jak kiedyś i pysznych parówkach z lubczykiem - idealnych na Walentynki...!

bCyefHsZ

Dziennikarze Gazety Wyborczej ustalili jednak, że zapewnienia gwiazdy są bez pokrycia. W jej parówkach znajdują się m.in. mleczan sodu, cytrynian sodu i azotyn sodu - których inną nazwą jest odpowiednio E325, E331 i E250.

Podczas premiery parówek Gessler ze swoim przyjacielem chirurgiem plastycznym prezentowali także kartkę z napisem:

E 4723/21739 FOSFORANY AZOTANY STOP!

To dziwne, że restauratorka i producentka żywności o tym nie wie, ale wszystkie chemiczne dodatki do żywności mają oznaczenia trzycyfrowe. To, co napisała na kartce - po prostu nie istnieje. I faktycznie, w jej produktach nie ma azotanów. Są za to azotyny.

bCyefHta

Sprytnie to wymyśliła?

Magda Gessler specjalnie dla fanów Besos.

Posted by Besos Tylko Najlepsze on 23 styczeń 2016

bCyefHtb
bCyefHtc
bCyefHtu
KOMENTARZE
(261)
Gość
4 lata temu
Grafik zaszalal z tym opakowaniem :D
Kera
4 lata temu
Temat tygodnia: parówki. Brawo Pudel!
Gość
4 lata temu
Te parowki roznia sie tylko tym od innych ze sa od Madzi BESOS!
bCyefHtv
Gość
4 lata temu
Z jej restauracjami jest to samo. W Kuchennych beszta właścicieli za zbyt wygórowane ceny, a np. u Fukiera bez 200 w kieszeni nie podchodź ☺
Gość
4 lata temu
A to kłamczucha. Besos
Najnowsze komentarze (261)
kazia
4 lata temu
Gessler to wielka chodząca parówka :)
mrok
4 lata temu
I jeszcze na dodatek ten pożal się lekarzyna od przeróbek !
gość
4 lata temu
Przegrała jakiś zakład że sie w to wpakowała?
gość
4 lata temu
Ależ ona p******a, o jej ratunku.
meg
4 lata temu
ona wyglada jak stara prukwa,pudernica
gość
4 lata temu
pecunia non olet
bea
4 lata temu
Wstretna oszustka
benia
4 lata temu
Parówki powinny być wizytówką tej "kreaturki smaku". Jedno i drugie - do d..y. No ale czego się spodziewać? Tej pani nie powinni już pokazywać, budzi niesmak i odrazę. Niektóre babcie są ciepłe i sympatyczne, a ta pani jest jest jak zdyzelowana, masakrycznie wyeksploatowana lalka z sex shopu, którą wyp.... na śmietnik. Ohydztwo. Antyreklama wszystkiego !
bCyefHtn
gość
4 lata temu
Cytrynian sodu i mleczan sodu występują naturalnie w organizmie każdego człowieka, nie każde "E" jakie dodaje się do jedzenia do czyste zło.
gość
4 lata temu
Ona sama jak parowka, serdelowa
gość
4 lata temu
ona mi sie z Hogatą ze smerfów kojarzy
gość
4 lata temu
ma ludzi za debili
Gość
4 lata temu
Wciaz mysle ze to super pomysl I ze jest cod na rynku "prawie bez chemi" w prownaniu z innymi produktami. Wspierajmy polski biznes ludzie zamiast znowu krytykowac. Zaczyna mnie irytowac ten hejt kazdego dnia na wszystko dookola!
gość
4 lata temu
Ale "E" znaczy nic innego niż "Europejski" chodzi i europejskie znaczniki substancji a nie o hemię jak większość myśli...Składniki naturalne, roślinne i zwierzęce też mają swoje "E" Witamina C, Koszenila...mają swój numerek E- Po co się sr*ć
...
Następna strona
bCyefHtP