Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nastolatek od filmu z "pijanym Dudą": "To nie ja jestem jego autorem. Przepraszam Pana Prezydenta!"

275
Podziel się:

"Byłem zaskoczony, gdy przyszła policja. Nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek" - mówi Łukasz Olszewski.

Nastolatek od filmu z "pijanym Dudą": "To nie ja jestem jego autorem. Przepraszam Pana Prezydenta!"

Wczoraj rano policja weszła do mieszkania 17-letniego chłopaka podejrzewanego o znieważanie prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi o film "Zabawnego Kuca", na którym prezydent "kradnie kwiaty" spod pomnika Romana Dmowskiego. Policja na wniosek prokuratury rejonowej komputer nastolatka i nośniki danych, na których mogły się inne, obraźliwe ich zdaniem materiały.

Okazuje się, że właścicielem skonfiskowanego sprzętu jest 17-letni Łukasz Olszewski. To nie on jest jednak autorem filmu. Jak wyjaśnia w z Gazetą Wyborczą, tylko udostępnił go na Facebooku. Po oświadczeniu widać, że bardzo się przestraszył.

W związku z udostępnieniem na portalu Facebook linku dotyczącego Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które się urażone jego treścią, a w szczególności Pana Andrzeja Dudę. Jednocześnie, chciałbym wyjaśnić, że nie jestem autorem materiału i nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek - napisał na Facebooku.

Nastolatek przyznaje, że po wrzuceniu filmiku do sieci spotkał się z internautów, którzy odgrażali się poinformowaniem policji i prokuratury. Nie zrobiło to jednak na nim wrażenia.

Pewna kobieta z grupy napisała, że informuje o tym wszystkim. Często słyszę o takich groźbach i one się kończą niczym. Dlatego byłem zaskoczony, gdy przyszła policja. Wcześniej nie miałem żadnej informacji - mówi.

Olszewski dobrowolnie oddał komputer. Podkreśla, że sami policjanci zaskoczeni i doradzili mu wynajęcie adwokata. Dzisiaj chłopak ma przesłuchany.

Przypomnijmy, że działań prokuratury nie popiera Ministerstwo Sprawiedliwości, które żąda wyjaśnień w tej sprawie. Filmik bagatelizuje także sam Andrzej Duda.

KOMENTARZE
(275)
gość
6 lat temu
Kto pisał ten artykuł? Ani to po polsku ani nawet po polskiemu. Bie da sie czytać :( wstyd redakcjo ...
gość
6 lat temu
No bez przesady, nie powinien być karany za to. Zresztą sam prezydent podchodzi do tego z dystansem.
Gość
6 lat temu
daliby spokoj to tylko zartobliwy filmik.. ehh swiat schodzi na psy 😐
gość
6 lat temu
Pamiętajcie 6 luty , Warszawa - Plac Zamkowy Wrocław - Rynek, godzina 15:00 Protest przeciwko islamizacji Europy ! - w innych miastach tez będą protesty :) :) :) miastach polskich i europejskich :)
gość
6 lat temu
Pan Duda pewnie był trzeżwy ale redaktorek od tego artykułu to chyba pijany w cztery doo-py! Byk na byku. bykiem pogania.
Najnowsze komentarze (275)
DDDD
6 lat temu
USTAWKA PISOWSKA JAK BYK
gość
6 lat temu
ot i przestępca. dziadostwo ten kraj
Gość
6 lat temu
Panowie co by nie bylo to prezydemta mysle mamy dobrego bo ta platforma to zygac juz sie chcialo! Kaczynski tez nie jest juz taki inny. Tylko spal bym spokoiniej gdyby ziobro i macierewicz np. Pracowali na budowie poniewaz sa ludzmi nieobliczalnymi tak jak k***in. Dlatego pan prezydent powinien ich czymac z dala od woiska i policji
gość
6 lat temu
ktoś pisał ten tekst naj****y?
gość
6 lat temu
Kto pisze te "artykuły"? Porażka
gość
6 lat temu
mały zepsuty gnojek!
gość
6 lat temu
Czy ten redaktorzyna, który to napisał przed wklejeniem tekst przeczytał? Brakuje słów, całość nie ma ani ładu, ani składu.
gość
6 lat temu
wiemy ze to dowc***i po co ta afera prokuratura dowartosciowuje się w ten sposob
ktosik
6 lat temu
Uważam, że Prezydenta nie wolno obrażać a tym bardzie insynuować nie zaistniałe historie. To jest Ojciec Narodu, który został wybrany w demokratycznych wyborach, czy się to komuś podoba czy nie.
gość
6 lat temu
nadgorliwosc gorsza od faszyzmu
Gość
6 lat temu
Niszczyć życie szczylowi, bo wrzucił filmik do neta, a potem przeprosił. A g****iciele i pedofile dalej niech dostają "zawiasy". Boże, gdzie ja żyję...?
gość
6 lat temu
Pudel!!! U ciebie pracują sami analfabeci? co to za tekst? Połowy trzeba się domyślać. A poza tym cały czas artykuły na temat Geslerki płaci wam za szum wobec swojej osoby. Nie warto tego portalu otwierać dno!!!!!
gość
6 lat temu
Prawda taka, że w internecie jest za dużo "chejterzowania", niektórym ludziom (debilom?) się wydaje, że za zasłonką internetu mogą wszystko. Niestety w internecie nikt nie jest anonimowy..
gość
6 lat temu
Boże ile byków
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie