Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"

289
Podziel się

"Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami" - zdradziła Dorota. "To jest jedna stacja - trochę lojalności się należy!"

Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"
bCGoszSd

_

_

bCGoszSf

Trzy tygodnie temu Dorota Wellman dość krytycznie wypowiedziała się na temat talentu kulinarnego Magdy Gessler. Dziennikarka zauważyła, że restauratorka coraz mniej gotuje, a coraz więcej o tym mówi.

Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami - powiedziała Dorota.

Może to i zresztą lepiej, bo, jak wyznała Wellman, bałaby się ruszyć przygotowanych przez Gessler potraw w obawie, że będą tam jej włosy.

bCGoszSl

W odpowiedzi Gessler zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie z Dorotą z przyjęcia z okazji promocji jej książki. Wellman urządziła je w w należącej do Gessler restauracji AleGloria. Początkowo pod zdjęciem widniał podpis:

Moje gratulacje. Życie… kasa.

Po namyśle Gessler skasowała jednak drugą część komentarza i zastąpiła je swoim ulubionym "besos".

bCGoszSm

W rozmowie z Super Expressem Magda wypomina Dorocie chwile wspólnie spędzone w jej restauracji.

Jest niekonsekwentna, bo poprzednią książkę prezentowała w mojej restauracji AleGloria i miała wtedy moje poparcie. Nie bardzo rozumiem - żali się w tabloidzie. Czy wtedy się nie bała moich włosów?! Bo przecież jadła moje jedzenie, a ja jeszcze się nie sypię!

Gessler jednak zapewnia, że nie zamierza mścić się na Dorocie, a nawet jej nie wypada, skoro obie pracują w TVN. Liczy na lojalność i nie mówienie o tym, że na antenie gotuje za nią kucharz.

Myślę, że jak ją spotkam, to posypię ją... kwiatkami! Ta opinia mnie nie uraziła - zapewnia Magda. Ona mnie rozśmieszyła do rozpuku, że ktoś nie ma wyobraźni. Poza tym to jest jedna stacja - trochę lojalności się należy!

bCGoszSn

_

bCGoszSo

_

bCGoszSG
KOMENTARZE
(289)
Gość
4 lata temu
Robi u niej przyjęcia i cmoka się a wypisuje takie rzeczy. Nawet jeśli jest w tym racja Pani Doroto to Pani nie wypadało tego mówić.
gość
4 lata temu
Chyba welman przesadzila
gość
4 lata temu
Wellman troche odbija
bCGoszSH
gość
4 lata temu
w sumie ma rację, pewnie Wellman na dywaniku wylądowała
Gość
4 lata temu
Uśmiech Gessler bezcenny...
Najnowsze komentarze (289)
gość
4 lata temu
W kuchni lidla tez nie gotuje, ani Dorota, ani Karol, ani żaden z gości. Gotuje wszystko dwóch innych kucharzy ... gotowe potrawy dostają do kuchni. I co Pani Doroto ?
gość
4 lata temu
Nie lubię Gessler, ale gwoli sprawiedliwości Dorotę raczej dobrze wykarmiła.
gość
4 lata temu
Doro podłożyła świnię Madzi i już jest co żreć..
gość
4 lata temu
Wellman nie przesadziła, popieram ją, Gessler robi programy, zresztą beznadziejne, a w kuchni trzeba mieć związane włosy i jeszcze czepek na głowie. Takie są przepisy BHP. Czy ktoś z was jadł dania ugotowane przez Gessler? Ma restauracji bez liku i zatrudnia kucharzy, sama pracuje w TVN, to kiedy gotuje???
gość
4 lata temu
Stara wyjadaczka
Gość
4 lata temu
Welman zawiodla oj zawiodla....
gość
4 lata temu
Dorota tak mnie denerwuje tylko tym że żyje i istnieje że masakra!!
gość
4 lata temu
wellman zaczyna być w*********c a ....... upasła sie do tv sie nie nadaje
bCGoszSz
ubogi
4 lata temu
nawet gdyby dawała za darmo jedzenie CZEGO NIGDY NIE ZROBI, nie zjadłbym z kuchni, gdzie pudlicy kudły fruwają
gość
4 lata temu
jesli była promocja ksiazki w Gessler restauracji to była tez to promocja tejże restauracji, a Dorota jadła nie jej jedzenie tylko przygotowane przez kucharza i gdyby znalazla np. włos to po głowie dostałby kucharz.Ale jesli wystepuje Gessler w tego typu produkcjach i uwaza sie za ekspertke w kuchni, ocenia innych to mogłaby od czasu do czasu pokazac swój kunszt, jak przygotowuje danie od poczatku do konca. Nauczyc sie tekstu, dorzucic pikantne słownictwo wielu potrafi
TAAA
4 lata temu
MUPPETSHOW...
cześć
4 lata temu
lesssby
gość
4 lata temu
Dwa rozrechotane rekiny , okropnosc !!!
ww
4 lata temu
Tym razem Welman przesadziła. Wpierw z Gesler a a chwilę przeciw Niej. Nieladnie.
...
Następna strona
bCGoszTb