Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uchodźcy ZAATAKOWALI EMERYTÓW, którzy stanęli w obronie dziewczyny! "Podszedł i chwycił go za szyję!"

909
Podziel się:

Nagranie z metra w Monachium trafiło do sieci. Tym razem policja nie może go zatuszować. Ogłosiła poszukiwanie sprawców.

Uchodźcy ZAATAKOWALI EMERYTÓW, którzy stanęli w obronie dziewczyny! "Podszedł i chwycił go za szyję!"

Kolejne doniesienia z Niemiec na temat muzułmańskich uchodźców pokazują, że kraj nie był przygotowany na ich obecność i teraz zupełnie sobie z nimi nie radzi. Brak pomysłu i skutecznej polityki sprawia, że uchodźcy tworzą odizolowane, coraz bardziej niebezpieczne grupy. Niemieckie służby zamiast rozwiązywać problem, w strachu o posądzenie o rasizm tuszują kontrowersyjne incydenty.

Coraz częściej do mediów przedostają się doniesienia o konfliktach i bójkach, które wybuchają między Niemcami a grupami uchodźców. Policja nie jest już w stanie ich zatuszować, bo nagrania szybko trafiają do sieci.

Najnowszy film został nagrany w metrze w Monachium przez Toma Rotha, który był świadkiem ataku uchodźców na dziewczynę i... dwóch emerytów. Członek pięcioosobowej grupy mężczyzn zaczął zaczepiać stojącą obok dziewczynę i położył jej rękę na plecach. Kiedy Niemka odrzuciła jego "zaloty", wściekły uderzył ręką w szybę wagonu.

Na tę sytuację zareagowało dwóch starszych mężczyzn, który poprosili go o zachowanie i zostawienie dziewczyny w spokoju. Doszło wtedy do przepychanki, podczas której jeden z napastników złapał emeryta za szyję i zaczął go dusić.

Gdy pociąg już jechał, jeden z uchodźców uderzył z całej siły w szybę - mówi autor nagrania. Był wściekły na to, że kobieta mu odmówiła. Kilku mężczyzn krzyknęło do niego, żeby przestał. Jeden z uchodźców, ubrany w brązową kurtkę zaczął klepać po głowie jednego ze starszych mężczyzn, siedzącego cztery fotele ode mnie. Robił to, żeby z niego zadrwić.

To było tak bezczelne, że dawno nie widziałem czegoś podobnego. Mężczyzna coś odpowiedział. Wtedy uchodźca odwrócił się, podszedł do niego i chwycił go za szyję. Wszyscy natychmiast włączyli się w bójkę, kilka osób próbowała wejść pomiędzy tę dwójkę.

Atakujący przewrócił się. W tym momencie czterech uchodźców brało udział w przepychance, patrząc się ze złością na nas i starszych mężczyzn. Około 10-15 osób stanęło obok mnie i za mną. Sytuacja znów była pod kontrolą. Kiedy dojechaliśmy do stacji krzyknąłem, że wezwę policję.

Kilku innych pasażerów krzyczało, że agresorzy powinni opuścić pociąg. Nie wezwałem wtedy jednak policji, gdyż znajomi mówili mi kilka razy, że policjanci mówią ofiarom tylko, że są bezsilni i nic nie mogą zrobić.

Policja tym razem zareagowała bardzo oficjalnie i ogłosiła, że mężczyźni nagrani w metrze są poszukiwani. Świadkowie zajścia są zachęcani do zgłaszania się na komisariat w celu złożenia zeznań i pomocy w identyfikacji nagranych osób.

Na szczęście nikomu nie stała się krzywda, a tylko dzięki opublikowanemu nagraniu tym razem nikt nie może zatuszować sprawy.

KOMENTARZE
(909)
Gość
6 lat temu
Angela do dymisji !
Gość
6 lat temu
Mieszkam przy granicy niemieckiej. Pełno teraz napaści. Strach wyjść z domu. Są wszędzie
Gość
6 lat temu
Rządzie będziesz miał ich na sumieniu jeśli ich wpuścisz do Polski. Polacy nie lewaki by udawać, że deszcz pada gdy ktoś szcza im w twarzą!
gość
6 lat temu
niemcy wyjdżcie na ulicę. jeśli policja zacznie strzelać do swoich, to będzie wiadomo, że to jakis odgórny plan.
gość
6 lat temu
to jest chore i przerażające, gdzie zachód ma oczy ?
Najnowsze komentarze (909)
Gość
6 lat temu
Mają co chcieli!
gość
6 lat temu
SK,,WISZONY JAK TO WIDZĘ TO MNIE SZLAG TRAFIA
Gość
6 lat temu
Lewice nalezy ZNISZCZYC!!!!!! BYDLO
Gość
6 lat temu
Niech tylko mój mąż na takich trafi
wiesiek
6 lat temu
zeby to polak zrobil to by yla reakcja natychmiastowa ,a niech was glupie szkopy leja po ryjach jak nie dajecie sobie rady ,po co tam policja jak jest bezuzyteczna
ulla
6 lat temu
no najazd na europe bez wojny iofiar ofiaramy my jestesmy i bedziemy to sie dopiero zaczyna
Gość
6 lat temu
Gnoje wiecznie chodzą grupkami
Globtrotuar
6 lat temu
No,to nasz rząd teraz nie może rżnąć głupa i udawać że wszystko gra, uchodżcy to same skrzywdzone przez los niewinne aniołki.Zakaz,zakaz i jeszcze raz zakaz,dla przyjmowania tej niebezpiecznej terrorystycznej bandy,tego wymaga zdrowy rozsądek i wola zdrowo myślących Polaków,którzy mają prawo się bać o siebie i swoich bliskich.Tak wyszła Niemcom bokiem ich tzw,."poprawnośćpolityczna",którą ja uważam za szczyt debilizmu.
tyson
6 lat temu
Mają niemcy co chcieli! Hiiii w Polsce by dostali wp*****l od razu
skrzat
6 lat temu
Tych ch...w powinno się spakować w samolot transportowy i zrzucać nad Syrią w charakterze bomb !!!
gość
6 lat temu
Nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że aryjczycy stracili ja-ja
gość
6 lat temu
Powinni dostać taki w******l żeby ze szpitala nie wyszli. Muslimy p********e! ZABIĆ to ścierwo islamskie jak wszy!
gość
6 lat temu
ZABIĆ wszystkich j******h muzułmanów i będzie spokój w Europie!
Dr Loo B***h
6 lat temu
czy naprawdę niemcy to tępe c***y, które nie potrafią p********ć między oczy ciapatym s*********m? Cały wagon Helmutów i żaden d**y nie ruszył.....ale zapraszamy c*******h do Polski, zgotujemy wam takie allah akbar, że wojna w syrii tobędzie pikuś....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie