Trwa ładowanie...
Przejdź na

Natalia Siwiec pływa z płaszczką (FOTO)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
309
Podziel się:

Razem ze swoim narzeczonym bawi się na wakacjach w Meksyku.

Natalia Siwiec pływa z płaszczką (FOTO)

Dzięki zostaniu "Miss Euro 2012" Natalia Siwiec bardzo szybko odnalazła się w show biznesie, o którym zawsze marzyła. Celebrytka miała już nawet swój własny reality show, w którym razem z Mariuszem Raduszewskim opowiadali szczegóły swojego udanego związku. Natalia i Mariusz czują się ze sobą tak dobrze, że teraz zaczynają myśleć o ślubie. Przypomnijmy: Siwiec weźmie ślub w tym roku. "Mamy już ustalony termin"

Od kilku dni Siwiec bawi się na luksusowych wakacjach w Meksyku. Jej narzeczony zabrał ją tam jeszcze przed ślubem. Celebrytka chwali się na Instagramie nowymi fotografiami z wyjazdu, w tym zdjęciami z egzotycznymi zwierzętami. Natalia pozowała już z papugą i iguaną, teraz pływa z płaszczką.

Zobaczcie jak bawi się na wakacjach. Jak myślicie, skąd ma na nie pieniądze?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(309)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
10 lat temu
Karp plywa z plaszczka dobre!
gość
10 lat temu
Glonojad pływa z płaszczką :)
Gość
10 lat temu
Sponsor kazal jechac to pojechala
Gość
10 lat temu
Beznadziejny tatuaż a tyłku...
Gość
10 lat temu
Piersi pozbawione implantów zdecydowanie atrakcyjniej :)
NAJNOWSZE KOMENTARZE (309)
gość
10 lat temu
sponsor zapłacił to pojechała, dali jej kostiumy, porobiła zdjęcia, wrzuciłą na instagram i jeszcze zarobiła...
gość
10 lat temu
chcesz coś pokazać , to pokaż cycki
iwona
10 lat temu
Co ona potrafi ,oprocz tego ze wypina pewne czesci ciala ?
gość
10 lat temu
Kiedyś (przed operacją plastyczną) sama była "płaszczką" ....
gość
10 lat temu
UWAGA! K***w na wyjezdzie.
san
10 lat temu
To płaszczka jest narzeczonym
gość
10 lat temu
a która to płaszcza na tym pierwszym zdjęciu?
gość
10 lat temu
Natalia to ładna dziewczyna!
g
10 lat temu
Celebrity eclipse Royal Carribean - cruise tez tam byłem i zdjęć z tego nie publikuje, bez przesady jak się nie ma co o sobie napisac to się chwali czym popadnie :)
gość
10 lat temu
Meksyk taki drogi nie jest. 8 tys i będziesz... Nie przesadzajcie że to fortuna. Ją pracuje w HR w zagranicznej firmie i mnievstac na wyjazdy do Kataru czy Malezji a siwca stać na Meksyk.
gość
10 lat temu
Ona ma dalej implanty !!!! Tylko mniejsze. A bez makijażu brzydula ;)
gość
10 lat temu
A niech se pływa, nie wiem czemu jej zazdroscicie
gość
10 lat temu
Płaszczka pokryła glonojada. Ciekawam potomstwa.
gość
10 lat temu
jakas taka nijaka sie zrobila, malo atrakcyjna
...
Następna strona