Górniak zarobiła 2,5 MILIONA w rok!

111
Podziel się

Za występ w programie inkasuje od 20 do 40 tysięcy.

Górniak zarobiła 2,5 MILIONA w rok!

Edyta Górniak od czasów rozstania z Mają Sablewską nie zatrudniła oficjalnego menedżera. Zresztą artystka uchodzi za trudną we współpracy. Kiedy kilka lat temu jej menedżerem został Rinke Rooyens, skończyło się rozstaniem tak burzliwym, że producent musiał wyjechać na miesiąc do buddyjskiego klasztoru, by jakoś dojść do siebie.

Od tamtej pory Edyta swoją karierą kieruje podobno sama. Trzeba przyznać, że nieźle jej idzie. Jak ujawnia Super Express, w zeszłym roku zarobiła 2,5 mln złotych, przeganiając w ten sposób Małgorzatę Kożuchowską, Marylę Rodowicz i znienawidzoną Dodę.

Wielka trasa koncertowa "Love2Love" przyniosła Edycie zysk aż miliona złotych - pisze tabloid. Ale to nie wszystko. Gwiazda chętnie udzielała się w telewizji. Była trenerką 6. edycji "The Voice of Poland", za co na jej konto wpłynęło 400 tys. zł. Sporo kasy zyskała też dzięki gościnnym występom w telewizji. Za jedną piosenkę wykonaną w popularnym programie Górniak inkasuje od 20 do 40 tys. W ubiegłym roku zaśpiewała m.in. w "Tańcu z gwiazdami" i w "Hell’s Kitchen". Była gwiazdą galowych koncertów "Listów do M." i "Róż Gali". Za krótki występ na trasie Radia Zet i Dwójki dostała aż 50 tys. zł. Podsumowanie zamyka rekordowa stawka, którą Górniak zainkasowała za występ na sylwestrze TVN w Krakowie - za 20 minut na scenie dostała aż 120 tys. zł.

Edyta długo unikała koncertów wyjazdowych. Podobno obawiała się o swój głos. Jednak po kilku lekcjach z nowojorskim specjalistą od emisji głosu, nabrała wiary we własne siły i na ten rok planuje aż dwie trasy koncertowe.

KOMENTARZE
(111)
gość
4 lata temu
Skoro chcą jej tyle płacić, to g****a byłaby, jakby nie brała ;)
Gość
4 lata temu
Świat jest dziwny, niektórzy są tacy bogaci, że nie mają na co wydawać, a są też bardzo biedni, których oglądamy w różnych reportażach telewizyjnych...
gość
4 lata temu
Szalone pieniądze za nic nierobienie
gość
4 lata temu
Przecież to jest śmieszne........
gość
4 lata temu
W the voice płacili jej za dużo...
Najnowsze komentarze (111)
gość
4 lata temu
przeputa tę kasę, a za parę lat będzie płakała, że ma małą emeryturę
gość
4 lata temu
Jest jaka jest. Taka ma osobowość. Nie można powiedzieć ze jest złym człowiekiem. Jest naprawdę utalentowana i niedoceniona.
Gość
4 lata temu
A czemu im nie płacić jak zwykłym lidzia po 12 zl za godzinę a co ino z innej gliny patrzeć isluchac tego nie idzie . . !!!!!!!
gość
4 lata temu
za taki głos tak się płaci, nie znacie się ludziska. możecie jej nie lubić ale ona jest fenomenem
gość
4 lata temu
cyganiucha robi kase tyle pieniedzy za to ze wyje na scenie
gość
4 lata temu
głownie telewizja jej daje tak duzo zarobic...qur..a a kto za to placi ludzie, telewidzowie i za co - pytam sie za szmirę !!!!
pogodna
4 lata temu
I bardzo dobrze, bo ma talent i zasługuje nawet na 2,5 miliona dolarów!!!
gość
4 lata temu
To jest trudne.Jakie życie jest porąbane.Jedni harują na kilku etatach jak np.lekarze czy pielęgniarki, a biorą dużą odpowiedzialność za innych ludzi, już nie mówiąc o długich i ciężkich latach nauki i nigdy takich pieniędzy nie osiągną...A taka Górniak (co to za zawód- piosenkarka, bez muzyki ostatecznie można się obyć w życiu) za paskudne wycie albo za pierdzenie w stołek w "the voice" dostaje taką kasę. Boże ty widzisz i nie grzmisz !!!!!
gość
4 lata temu
Tyle zarobiła a nie płaciła za usługę. Żenada, ale czegoż wymagać od cyganichy. Brak kultury i to widać na każdym kroku. Jej śpiewu tez nie znoszę jęczy wrzeszczy i sapie. Obłęd.
gość
4 lata temu
nic nie nagrywa, spiewa te same piosenki i tyle zarabia dziwne
moro
4 lata temu
to ona jeszcze śpiewa 👎👎👎
moro
4 lata temu
to ona jeszcze śpiewa 👎👎👎
gość
4 lata temu
ludzie ciezko charuja,a ta troche powyje popiszczy i miliony ma szok chory swiat
gość
4 lata temu
osoba bez przebojów ale za nasze pieniądze telewizje płaca takiemu zeru i tak życie wygląda przez naiwnych którzy oglądają i w ten sposób popierają takie nic
...
Następna strona