Sobota 06.02.2016

Pudzianowski atakuje działaczkę "HejtStop": "ZAKOMPLEKSIONA "KOBIETA"! Trzeba ją rozliczyć za antypolonizm!"

Mariusz Pudzianowski Joanna Grabarczyk mowa nienawiści antysemityzm HejtStop

Pudzianowski atakuje działaczkę "HejtStop": "ZAKOMPLEKSIONA "KOBIETA"! Trzeba ją rozliczyć za antypolonizm!"East News

Pod koniec stycznia Mariusz Pudzianowski zamieścił na Facebooku wpis, w którym groził imigrantom z Callais pobiciem kijem baseballowym. Nazwał to "przyśpieszoną nauką asymilacji". Działacze z akcji "HejtStop" zgłosili wpis do prokuratury jako "nawołujący do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych".

Zobacz: Pudzian "NAWOŁYWAŁ DO NIENAWIŚCI RASOWEJ"? Groził imigrantom pobiciem kijem baseballowym

Pudzianowski postanowił im odpowiedzieć w swoim stylu - bardzo ostro. Dzisiaj na Facebooku zaatakował działaczkę "HejtStop", Joannę Grabarczyk. Zalecił jej kurs odchudzania on-line i nazwał "zakompleksioną, sfrustrowaną "kobietą" szkodzącą normalnym ludziom":

Skierowaliście w moją stronę topór wojenny, droga fundacjo ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam - napisał na Facebooku. Polska górą! Mariusz Pudzianowski!! Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!!!

Zakompleksiona, sfrustrowana "kobieta" szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z "Hejtstop" za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni. Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy gwałcą w Europie kobiety i terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy "hejtstop" i jego marionetki.

ps;proszę tylko bez wulgaryzmów bo będę kasował te komentarze PROSZĘ!!!!!! a na koniec Pani Joanno Grabarczyk polecam zapisać się do Gaca System

Do wpisu Pudzianowski dołączył mem, na którym jest zdjęcie Grabarczyk z podpisami m.in.: "Judeopolonia", "Antypolonizm", "Kapuś systemu", "Żyd", "Bój się głupi goju".

Wpis szybko stał się bardzo popularny, polubiło go ponad 3,5 tysiąca osób i udostępniono go ponad 1,2 tysiąca razy. Błyskawicznie pojawiły się też wulgarne komentarze pod adresem nie tyle akcji, co samej Grabarczyk. Wkrótce pozakładano też strony na Facebooku skierowane przeciwko niej i "HejtStop".

Zobacz też: Pudzian o terrorystach: "POWINNIŚMY ICH TĘPIĆ! Nie podążajmy ślepo w kierunku bladego blasku kultury zachodu"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (870)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 870
Odpowiedz
2745 818
zgłoś
gość 06.02.2016 19:31
Mariusz jesteśmy z Tobą!!!!
Odpowiedz
324 98
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:32
Kurs odchudzania on-line! Hahahahhahahahhaa xD
Odpowiedz
2268 601
zgłoś
gość 06.02.2016 19:32
serio? przecież on prawde powiedział!
Odpowiedz
110 201
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:32
Widac ze mam racje tacy ludzie maja problem sami ze sobą i udają bohaterów na innym tle
Odpowiedz
355 129
zgłoś
gość 06.02.2016 19:33
Madry gosc nie to co badziewiak Saleta
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 870