Trwa ładowanie...
Przejdź na

18-letnia Paris Jackson leczy się z alkoholizmu?!

151
Podziel się

"Mam spotkania AA, na które muszę chodzić" - napisała na Instagramie. Za niecałe dwa miesiące będzie mogła już samodzielnie dysponować ogromnym majątkiem, który zostawił po sobie jej ojciec, Michael Jackson.

18-letnia Paris Jackson leczy się z alkoholizmu?!
bCxwqeNx

Prawie trzy lata temu 15-letnia wówczas Paris Jackson, jedyna córka zmarłego tragicznie Michaela Jacksona, próbowała odebrać sobie życie. Wkrótce później wyszło na jaw, że nastolatka nie poradziła sobie ze śmiercią ukochanego ojca, a także z atakami ze strony rówieśników. Kilka miesięcy spędziła w zamkniętym ośrodku, a kiedy wróciła do Kalifornii, zaczęła uczyć się w domu. Rodzina ograniczyła jej też dostęp do mediów społecznościowych.

Kilka miesięcy temu wróciła jednak na Instagrama, gdzie na bieżąco relacjonuje swoje życie prywatne. Paris, która za dwa miesiące skończy 18 lat, zakochana była w starszym o rok Chesterze Castellaw. Niestety, pod koniec grudnia para rozstała się po niemal roku związku. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Zobacz: Zakochana Paris Jackson na stacji benzynowej (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu na Instagramie jedynej córki Jacksona pojawił się niepokojący komentarz, w którym nastolatka wyznała, że walczy z uzależnieniem od alkoholizmu. Paris odpowiadała fanom, którzy oburzali się, że odpowiednio szybko nie odpisuje na komentarze i wiadomości.

bCxwqeNz

To jakaś paranoja! Naprawdę oczekujecie, że będę przez cały dzień siedziała na dupie i odpisywała na komentarze? - zapytała zdenerwowana nastolatka. Mam spotkania AA, na które muszę chodzić. Mam rodzinne zobowiązania. Prywatne zobowiązania. To takie samolubne, że jestem atakowana za każdym razem, kiedy coś tu umieszczę, przez ludzi, których nie znam, za to, że nie dostają tego, czego chcą!

Dodajmy, że w momencie skończenia 18 lat Paris będzie mogła swobodnie dysponować ogromnym majątkiem, który zostawił po sobie jej ojciec. Wciąż jest najlepiej "zarabiającym" nieżyjącym artystą. Zobacz: Michael Jackson "najlepiej zarabiającym nieżyjącym artystą"!

bCxwqeNF
bCxwqeNG
bCxwqeOa
KOMENTARZE
(151)
Gość
4 lata temu
Biedna bogata dziewczyna
cogito
4 lata temu
Śliczna dziewczyna. Oby uporała się z własnymi demonami.
Gość
4 lata temu
Oby jej się w życiu ułożyło.
bCxwqeOb
Gość.
4 lata temu
Fajna dziewczyna szkoda jej'!!!!
Gość
4 lata temu
Chory świat gwiazd- alkohol, narkotyki, gwałty . Pewnie o wielu sprawach nie wiemy i nigdy się nie dowiemy. Dobrze że nie mam tylu pieniędzy :)
Najnowsze komentarze (151)
gość
4 lata temu
co ona robi ze swoim życiem! szkoda mi jej
gosc
4 lata temu
jakby taka Paris była biedna i smutna to by się nie usmiechała . prawie za kazdym razem .nie uwierze ze ona nie ma jakis przyjaciół ,kazdy z nas ma kogoś bliskiego.
gość
4 lata temu
w wieku 17 lat tak nisko upaść
gość
4 lata temu
jeżeli to prawda to niedużo jej brakuje żeby się stoczyć
gość
4 lata temu
może ot tak napisała żeby zwrócić na cośuwagę, bo wierzyć mi się nie chce żeby w tym wieku leczyć się z alkoholizmu? A jeżeli to prawda to, co się musi dziać w tym jej otoczeniu i w jej głowie
primo
4 lata temu
dlaczego ona jest..... biała?
gość
4 lata temu
uzależnienie od alkoholizmu? pierwsze słyszę o czymś takim
gość
4 lata temu
Walczy z uzależnieniem od alkoholizmu :V
bCxwqeNT
gość
4 lata temu
Brzydka dziewczyna -głównie przez te ufarbione na kruczo -czarno-żałobne włosy...
gość
4 lata temu
"Walczy z uzależnieniem od alkoholizmu" - chyba od alkoholu??? Dodam, że z alkoholizmu nie można się wyleczyć, można jedynie przestać pić, ale wciąż się jest alkoholikiem. Nie ma też nic dziwnego w jej młodym wieku - lepiej dla niej, że szybko się ogarnęła !
gość
4 lata temu
Uzależnionym można być od alkoholu a nie od alkoholizmu.
gość
4 lata temu
jest bardzo ładna i naturalna,oby tak dalej
Gość
4 lata temu
Przeciez to nie jego corka on byl murzynem
gość
4 lata temu
Dobrze napisała.
...
Następna strona
bCxwqeOv