Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczuka do Miriam: "Gwałty są zjawiskiem powszechnym również w Polsce! Państwo nie musi wpuszczać imigrantów"

344
Podziel się:

Feministka wytknęła działaczce partii KORWIN, że nie tylko imigranci gwałcą kobiety. "Na teren Europy wpuszczani są kryminaliści, rządzący o tym wiedzą, a konsekwencje ponoszą kobiety, ofiary, tak, jak to miało miejsce w Kolonii" - mówiła Shaded.

Szczuka do Miriam: "Gwałty są zjawiskiem powszechnym również w Polsce! Państwo nie musi wpuszczać imigrantów"

Miriam Shaded wypromowała się w mediach na trwającym niemal od roku kryzysie migracyjnym. Córka Polki i Syryjczyka prowadzi Fundację Estera, zajmującą się sprowadzaniem syryjskich chrześcijan z terenów objętych konfliktem zbrojnym. Później zaczęła ostro wypowiadać się na temat uchodźców-muzułmanów, co zapewniło jej miejsce w wyborach do Sejmu z list partii KORWiN. Do parlamentu się nie dostała, ale wciąż zapraszana jest do mediów.

Wczoraj Miriam pojawiła się w studio WP.TV, gdzie razem z Kazimierą Szczuką i prowadzącym Sławomirem Sierakowskim dyskutowali o dalszych działaniach Unii Europejskiej wobec uchodźców i migrantów. Shaded oczywiście wyraziła swój sprzeciw i dodała, że 90% osób chcących się dostać na teren UE tak naprawdę wcale nie potrzebuje pomocy, a przez granicę przedostają się setki tysięcy niebezpiecznych osób.

- 90% tych ludzi nie jest w trudnej sytuacji. Unia Europejska przekłamuje statystyki. Na teren Europy wpuszczani są kryminaliści, rządzący o tym wiedzą, a konsekwencje ponoszą kobiety, ofiary, tak, jak to miało miejsce w Kolonii. Społeczeństwo widzi, że rząd nie reaguje i zaczyna dochodzić do samosądów. Nie jestem ich zwolenniczką, ale to państwo wpuszcza przestępców do niewinnych ludzi. Co mają powiedzieć kobiety, które zostały zgwałcone przez tych ludzi? - pytała Szczukę.

- Ale czy zdaje sobie pani sprawę, że przemoc seksualna jest zjawiskiem powszechnym, również w Polsce? Że 99% gwałtów popełnianych przez Polaków to są sprawy umarzane w sądach, nawet gwałty ze szczególnym okrucieństwem? Państwo nie musi nikogo wpuszczać, żeby problem przemocy seksualnej i gwałtów był w Polsce, bo jest - zapewniała feministka. W Kolonii był rodzaj takiego terroru mężczyzn wobec kobiet i to była sytuacja oburzająca. Policja i wszystkie siły powinny reagować natychmiast. I nie chodzi mi o gwałty zbiorowe, bo takie zdarzają się, wie pani w dyskotece. Tylko o przesunięcie granicy tego, co wolno, a czego nie wolno.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(344)
gość
6 lat temu
To lepiej ich wpuścić żeby gwałtów było więcej? Nie rozumiem jej myslenia,
Gość
6 lat temu
Po pierwsze jakie 99% umarzanych gwałtów w Polsce? Po drugie jeśli ona chodzi na dyskoteki, gdzie odbywają się gwałty zbiorowe, to gratuluję doboru towarzystwa :)
Gość
6 lat temu
Rozumowanie Szczuki;jak jest źle to czemu ma nie być jeszcze gorzej.
Ewa
6 lat temu
Pani szczuka powinna wziasc kilku takich chlopcow do wlasnego mieszkania na miesiac / dwa... Zacznijmy goscinnosc Od siebie Pani szczuka
Gość
6 lat temu
Szczuka wez sie puknij w czoło ze w pl jest tyle gwałtów znczy ze to i tak nic nie zmieni i można ich wpuszczać ?! Ty sie babo lecz
Najnowsze komentarze (344)
gość
6 lat temu
Smutna prawda która ujawnia informacje na temat zbrodni polskich polityków ! Każdy obywatel powinien przeczytać tego ebooka i podejmować świadome decyzje na wyborach. Przeczytaj koniecznie, Ebook który zmienił oblicze polityki w polsce. bookstar.pl/13075
gość
6 lat temu
Smutna prawda która ujawnia informacje na temat zbrodni polskich polityków ! Każdy obywatel powinien przeczytać tego ebooka i podejmować świadome decyzje na wyborach. Przeczytaj koniecznie, Ebook który zmienił oblicze polityki w polsce.
gość
6 lat temu
Imigranci przy Polkach i Polakach to aniołki. Koleżanki z klasy maltretowały mnie psychicznie i fizycznie, kuzyn, i sąsiad pedofil próbowali molestować, z chłopaków których próbowałam mieć jeden okazał się alkoholikiem, drugi narkomanem, dziesiątki razy byłam okradziona, opluta na ulicy, klepana po pupie, ludzie zobaczcie belkę w swoim oku !
gość
6 lat temu
Współczuję tej Miriam bo musiał ją jakiś syryjczyk źle potraktować, ale to nic dziwnego jak tam od lat była sodoma i gomora, narkotyki, alkohol, pornografia,prostytucja. Diabeł się tam rozpanoszył i tyle. Nie ma to nic wspólnego z religią . Niech ona nie obraża muzułmanów z cywilizowanych krajów .
gość
6 lat temu
wg Szczuki gwałty były, będą, więc czemu statystyk nie pogorszyć. Dla Szczuki to bez znaczenia, że jeśli do tej pory była gwałcona co 15 kobieta, to teraz będzie co dziesiąta. Bo wg feministek kobiety są same sobie winne. Może i faktycznie, dla Szczuki to bez znaczenia jak bardzo wzrośnie liczba gwałtów, ponieważ kto by ją chciał zgwałcić. Takich desperatów nie ma nawet wśród Arabów
gość
6 lat temu
O co w tym wszystkim chodzi...?! OGLĄDAJCIE( tv internetowa - " eMISJA Tv") na YT wiele ciekawych materiałów, tłumaczących co się tak naprawdę dzieje w Europie i skąd wzięła się targowica i w czyim interesie i za czyja forsę działa, co nas czeka jak będziemy bierni w Europie i w Polsce...? Bądź świadomy dla siebie i dla swoich dzieci, wnuków - III WOJNA już się rozpoczęła... ! - wpisz(YT) "emisja tv matka polka ma już dość islamistów" i "[16] KK! - Władca Kondominium"
gość
6 lat temu
Pani Miriam! Puk! Puk! Ale to chyba pani startowała do Sejmu z listy Korwina który powiedział, że kobietę zawsze się troszeczkę gwałci.
gość
6 lat temu
taki p****k do końca będzie wpierał swoje i tyle nic się nie da twoje tłumaczenie babiszon MA SWOJE zdanie i tyle nie ważne że kobiety są gwałcone przez grupki imigrantów grasujących po ulicach europejskich miast! ona MA SWOJE zadanie i tyle! tak to jest jak się wypowiada taki stary t**y g**j na tematy które bezposrednio (na razie!) nie dotykają inaczej by kwiczała jakby jej tą zapyziałą niewydymaną picze wytelepało kilku lub kilkunastu brudasów! bbierz ich do siebie widać czegoś ci brakuje w życiu skostniała samotna i*****o
gość
6 lat temu
szczuka sie na sile promuje ale na glupka 21 wieku odciac te G****A P**DE w*****a tylko ludzi przez swoja g*****e! nie moge jej! Zdzierzyc
Ala
6 lat temu
Miriam: "legitymalizuje"(02:43), "mje" (03:01)....
Gość
6 lat temu
I takie jest rozumowanie Polaków ... W Polsce też są gwałciciele i równie (a może nawet ) bardziej brutalni co imigranici. Nie udawajcie że to dotyczy tylko imigrantów bo to g****o prawda . Oni są bestiami ale u nas też jest sporo takich potworów
cynick
6 lat temu
Co takie tępe dzidy jak szczuka, czy środa maja we łbie? Bo na pewno nie mózg.
gość
6 lat temu
w metrze, na stacjach metra, na przystankach i po ulicach grasują bandy wyrywające kobietom torebki. podchodzi taki czar... człowiek niebiały niezachodniego pochodzenia, bucha torebkę, telefon czy co tam masz i zwiewa. i szukaj wiatru w polu. policja niby jest, niby dużo, ale czar... niebiałych jest więcej. młode dziewczyny boją się jeździć środkami miejskiej komunikacji w biały dzień, bo bandy czar... niebiałych szwendaj się i nudzą. a czar... niebiały plus nuda to nieciekawa mieszanka.
gość
6 lat temu
szczuka to i*****a!!! tak tak pani szczuko jest pani idiotką!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie