Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mateusz Gessler o ojcu: "Słabo go znałem. Było mi trudno, kiedy byłem dzieckiem"

59
Podziel się:

"Przez jakiś czas razem pracowaliśmy. Rozstaliśmy się burzliwie".

Mateusz Gessler o ojcu: "Słabo go znałem. Było mi trudno, kiedy byłem dzieckiem"

Mateusz Gessler, promowany przez Edwarda Miszczaka na nową gwiazdę TVN-u, nie chwali się specjalnie tym, że jest synem restauratora - aferzysty, Adama Gesslera. Trudno mu się dziwić. Adam Gessler znany jest głównie ze swoich oszustw finansowych. Od lat jest winien miastu około 20 milionów złotych, przy czym niektóre źródła podają, że uzbierało się już 50 milionów. Komornikowi nie udaje się odzyskać nawet części zaległego długu. Gessler idzie bowiem w zaparte i twierdzi, że nie ma grosza przy duszy. Żaden z lokali, które prowadzi, formalnie nie należy do niego. Oszukał także niepełnosprawnych z zakładu pracy chronionej WSI Warszawska, którzy szyli dla niego obrusy i wykonywali prace dekoratorskie. Nigdy im za to nie zapłacił.

Mateusz Gessler przy każdej okazji podkreśla, że ojca poznał dopiero jako nastolatek, a obecnie nie chce mieć z nim nic wspólnego. W rozmowie z magazynem Viva opisuje, jak wyglądały ich relacje.

Słabo go znałem. Mnie wychowywał Patrice, który jest mężem mojej mamy. I teraz też pomaga mi w restauracji. Dzięki niemu nigdy nie odczułem pustki z powodu braku jednego z rodziców - wspomina restaurator. Mam rozstała się z Adamem i wyjechała ze mną do Francji. Był stan wojenny. Miałem wtedy rok. Nie zapamiętałem Adama. Nie miałem z nim kontaktu. Powiem tylko tyle, że ja bym czegoś takiego swojemu synowi nie zrobił. Może było mi trudno, kiedy byłem dzieckiem, ale teraz to już nie ma żadnego znaczenia.

Adama właściwie poznałem, kiedy już wszedłem w ostry etap dojrzewania. Wykazałem dużo dobrej woli, bo kiedy w 2002 roku wróciłem do Polski, przez jakiś czas razem pracowaliśmy. Rozstaliśmy się burzliwie i od tej pory się nie widujemy - dodał. Byłem naiwny i płacę za to do dzisiaj. Pamiętam, jak kiedyś usłyszałem, że nosząc w sobie żal do innej osoby, zezwalamy na to, by stawał się częścią nas samych. Dlatego już dawno wybaczyłem Adamowi wswojej głowie. Chyba jednak nigdy nie będziemy blisko.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(59)
gość
6 lat temu
on i ciotka tak nie lubią tego dłużnika ale oboje noszą chętnie znane nazwisko które im otwiera wiele drzwi.
bubu
6 lat temu
Biedakowi zaraz by komornik siadł na ostatnim groszu, ale bogatemu wszystko wolno...
ot co
6 lat temu
Lepiej byc na zero niz na minusie.
LG
6 lat temu
No, tak czy siak.. ale gdyby sie M. Gesslerowa nie wciela w restauratorska rodzine Gesslerow to dzisiaj by nikt jej nie znal! Z ta swoja "kulturka" bylaby go wnem.
Gość
6 lat temu
On mowi ze zwraca sie do swojego ojca 'pan' i za nic nie jest mu wdzięczny ale nazwiska nie zmienił bo wie ze bez niego by nie odniósł sukcesu jako kucharz
Najnowsze komentarze (59)
gość
6 lat temu
WSTYD DLA TVNu-. Promuje straszne prostactwo. A kwestia uczciwości? Mateusz Gessler wychował się bez ojca i nie ma z nim nic wspólnego i sam wszytskiego dokonał- bo w tej rodzinie kiedy trzeba wszyscy się znają, a kiedy nie trzeba - bo ściga za długi komornik i sąd- to nie zna się własnej matki i ojca.
gość
6 lat temu
Odwalić się od Mateusza. Po co komu taki ojciec którego nigdy nie wychowywał tylko latał za d*******.
gość
6 lat temu
smutne...ale jest
Gość
6 lat temu
Tobie kryminal nie posluzyl recydywisto
gość
6 lat temu
nic nie ma na siebie a powołuje wciąż nowe spółki
gość
6 lat temu
Synek prubuje za wszelką cenę utrzymać się na powierzchni . Żenujące to . Smród nie zginie .
gość
6 lat temu
kurde ja teog nie rozumiem jak moze tak dlugo dzialac, ? wszedzie tyle dlugów i on ma sie dobrze? jak to jest? jak to mozliwe?
gość
6 lat temu
SEMNIAJ DALEJ
Gość
6 lat temu
Jeszcze tej rodziny Zbigniew nie zapuszkowal
Gość
6 lat temu
Niebrzydki. Mógłbym go bzyknąć.
gość
6 lat temu
Powinien zmienić nazwisko a nie się na nim promować.
gość
6 lat temu
A czy to nie na niego Gessler przepisał swoje restauracje?
gość
6 lat temu
TV promuje co raz gorszych ludzi.
gość
6 lat temu
słyszałam jak stary wszystko przepisywał na synów i dlatego nic nie ma,jak ten syn może tak opowiadać !!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie