Trwa ładowanie...
382
Podziel się
2 z 16

"Ciacho miesiąca": Tomasz Wasilewski

"Ciacho miesiąca": Tomasz Wasilewski
0
0
KOMENTARZE
(382)
gość
6 lat temu
Jest przystojny ;) no i dalszych sukcesów, gratulacje!
gość
6 lat temu
Jakiś taki "kompaktowy", nieduży hehe
Gość
6 lat temu
Trochę taki mało męski ,ale gratulacje za osiągnięcia
setka
6 lat temu
Jego twórczość się nam podoba - to jest ważne.
gość
6 lat temu
Mi się akurat nie podoba.
Najnowsze komentarze (382)
sewen
5 lata temu
Stuprocentowy sodomita.
gość
6 lat temu
heterykom wszystkie heteryczki się podobają ...:P
gość
6 lat temu
LOKROPNY
gość
6 lat temu
na pewno gej
gość
6 lat temu
Mlody, zdolny , coz mozna pozazdroscic
M
6 lat temu
Dobrze wyglądał, dał krótki komentarz, zachował się przyzwoicie i o to chodzi:)
gość
6 lat temu
feszyn boj
gość
6 lat temu
Kolejny gej celebryta?
adamantineto
6 lat temu
Niejako zostałem sprowokowany do komentarza , a to dlatego, że mimo, iż nie oglądałem nagrodzonego filmu filmu w Berlinie za scenariusz rzeczonego filmu dla młodego,. obiecującego polskiego filmowca, posiadam takież samo nazwisko.Jestem przekonany o dużych wartościach wyprodukowanego obrazu, nie znając nawet składu jury. Dodam tylko, że sam też z przyjemnością dałbym cmoka Mary Louise Streep.Myśląc o scenariuszach filmowych, pomyślałem o Mirosławie Piepce, któremu należy się podobna statua za zrealizowanie i wyprodukowanie dotychczasowych wartościowych filmów , filmów zaangażowanych w polską rzeczywistość. Najnowszy, sponsorowany Jego film - Kamerdyner - jest w trakcie realizacji , ma wejść na ekrany w 2017r. Istotnym faktem jest to, że zostanie pokazany też poza granicami naszego mocarstwa. Będzie sukces ! Zobaczycie Państwo ! , podobny obrazek , inaczej być nie może !
gość
6 lat temu
Podobny do Jareda Leto
kiki
6 lat temu
Beznadziejny !
FitMan
6 lat temu
Bardzo fajny, plus za hennę na rzęsach 😉!!
gość
6 lat temu
na bank gej
gość
6 lat temu
gej?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Osiem gwiazdek, tablice rejestracyjne z przesłaniem i wpadki w TVP. Oto UKRYTE PRZEKAZY dla WŁADZY w serialach i programach (ZDJĘCIA)

Choć seriale i programy zwykle stronią od polityki, ich twórcom udaje się dyskretnie przemycić "przekaz podprogowy" mający na celu krytykę obecnie rządzącej partii. Zobaczcie, czy udało się Wam wychwycić go w takich produkcjach, jak "Szadź", "Behawiorysta" czy w "Klanie".
9.

"Skromna" Izabela Janachowska buszuje po galerii handlowej w SKARPETKACH ZA 700 ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Izabela Janachowska kocha luksus i często "dyskretnie" podkreśla swój status materialny. Celebrytka stawia na markowe akcesoria, nawet gdy wybiera się z synkiem do galerii handlowej. Podobają się wam jej skarpetki od Gucci?
8.

Ewa Chodakowska z torebką Chanel za 20 tysięcy mknie do PRZYBRUDZONEGO auta bez tablicy rejestracyjnej! (ZDJĘCIA)

Ewa Chodakowska błysnęła swoją zimową stylizacją i ultra-drogą torebką. W ferworze spraw do załatwienia celebrytka zapomniała jednak, że powinna także zaplanować wizytę w myjni i u mechanika.
7.

Premiera filmu "Gierek": Roześmiana Małgorzata Kożuchowska w czerwieni, figlarny Misiek Koterski, Rafał Zawierucha z dziewczyną (ZDJĘCIA)

Początkowo premiera "Gierka" planowana była na październik zeszłego roku, ale wszystko opóźniło się przez pandemię koronawirusa. Myślicie, że widzowie nie mogli się już doczekać?
6.

Z Anną Wendzikowską DOOKOŁA ŚWIATA. Oto wszystkie miejsca, które celebrytka "odważyła się" odwiedzić w 2021 roku! (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska już nieraz udowadniała, że jest prawdziwą obieżyświatką. Postanowiliśmy więc sprawdzić, ile czasu w minionym roku prezenterka spędziła poza granicami Polski. Kierująca się zasadą "trzeba tylko chcieć i się odważyć" celebrytka odwiedziła m.in. Kostarykę, Oman czy Malediwy. Zobaczcie, gdzie jeszcze miała okazję wypoczywać.
5.

Hojny Piotr Stramowski w butach za 2,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH pałaszuje zupę o pierwszej w nocy i wspiera potrzebującego (ZDJĘCIA)

Piotra Stramowskiego "przyłapano" podczas samotnego i wyjątkowo późnego wyjścia na miasto. Aktor po zakupach w aptece udał się wartym pół miliona złotych mercedesem do restauracji Mateusza Gesslera. Kasia i dwuletnia Helena w tym czasie smacznie spały w domu?
4.

Ci celebryci ODWRÓCILI SIĘ od Kościoła: Małgorzata Rozenek, Lara Gessler, Natalia Siwiec i inni (ZDJĘCIA)

Apostazja, wypisanie dzieci z lekcji religii czy rezygnacja z sakramentów - wielu celebrytów otwarcie mówi o tym, że z Kościołem im nie po drodze. Wśród nich znaleźli się m.in. Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Włodarczyk.
3.

Skłóceni bracia Kurscy, Edyta Górniak z mamą i brudy w rodzinie Kreta, czyli rodzinne konflikty celebrytów (ZDJĘCIA)

O prawdziwości powiedzenia, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, przekonało się wiele gwiazd. Anna Wendzikowska, Klaudia El Dursi czy Joanna Jabłczyńska od lat nie utrzymują kontaktu z biologicznymi ojcami.
2.

Izabela Janachowska BEZ MAKIJAŻU mknie chodnikiem w kremowej stylizacji, wychodząc z kliniki stomatologii estetycznej (ZDJĘCIA)

Ostatnio fotoreporterzy "przyłapali" Izabelę Janachowską na ulicach Warszawy. Prezenterka postawiła na naturalność i bez grama makijażu odwiedziła jedną z klinik zajmujących się jej śnieżnobiałymi zębami.
1.

Cukierkowa Anna Mucha kokietuje paparazzi pod studiem DDTVN (ZDJĘCIA)

Na wizytę w programie śniadaniowym Anna Mucha wybrała landrynkowy garnitur zestawiony z ciasnym topem uwypuklającym biust aktorki. Czy tak przebojowy zestaw przekona Was, aby kupić bilety na "Kogel Mogel 4"?