Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk zostawił Włodarczyk dla młodszej? "ZAUROCZYŁ SIĘ młodą koleżanką. Agnieszka bardzo to przeżywa. POŚWIĘCIŁA DLA NIEGO KARIERĘ"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
952
Podziel się:

"Nie można budować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Zwłaszcza publicznie" - pisaliście w tysiącach komentarzy. Agnieszka właśnie przekonała się, że to prawda.

Krawczyk zostawił Włodarczyk dla młodszej? "ZAUROCZYŁ SIĘ młodą koleżanką. Agnieszka bardzo to przeżywa. POŚWIĘCIŁA DLA NIEGO KARIERĘ"

Tegoroczne walentynki Agnieszka Włodarczyk spędziła w Skaryszewie, na największym w Europie targu koni rzeźnych. Osoby i organizacje, zaangażowane w obronę praw zwierząt od dawna alarmują, że dochodzi tam do scen przemocy i znęcania się nad zwierzętami. Fundacji Tara, z którą współpracuje aktorka, udało się ocalić kilka koni. Tym razem aktorce nie towarzyszył jednak jej partner, Mikołaj Krawczyk. Jak ujawnia w rozmowie z Fleszem znajoma aktorki, jednocześnie stracił serce do Agnieszki i do zwierząt potrzebujących pomocy.

To już nie jego sprawa - wyjaśnia osoba z otoczenia aktora. Agnieszka i Mikołaj od ponad dwóch miesięcy nie są razem. Mikołaj wyprowadził się z jej dom na początku roku. Trzy psy i trzy koty, którymi się razem zajmowali, zostały z Agnieszką.

Podobno ustalili, że nie będą wypowiadać się na temat swojego rozstania. Jednak Agnieszce wymsknęło się na Facebooku, że może chodzić o zdradę. Kilka tygodni temu zamieściła na swoim profilu link do artykułu na temat zdrady jako jednego z najczęstszych powodów rozstania.

Krawczyk bardzo zauroczył się pewną młodą koleżanką - tłumaczy jego znajoma. Agnieszka bardzo to wszystko przeżywa. Dla tej miłości poświęciła karierę. Odeszła z "Pierwszej miłości", bo wszyscy na planie trzymali stronę porzuconej przez Mikołaja Anety Zając. Teraz Aga nie chce z nikim rozmawiać, nie przyjmuje zaproszeń na imprezy.

Tymczasem Mikołajowi zależy na tym, by jak najdłużej utrzymać rozstanie w tajemnicy. Nie tylko z obawy o utratę kontraktu z producentem butów.

Jest w świetnym momencie swojej kariery, ale wie, że sympatia widzów jest bardzo ważna. Boi się, że ją straci tak jak kiedyś Agnieszka. A wtedy producenci przestaną proponować mu role. W przeciwieństwie do Agnieszki, która utrzymuje się z wynajmu swoich mieszkań, nie może pozwolić sobie na dłuższą przerwę w graniu. Również dlatego, że musi płacić alimenty na pięcioletnich synów. Wątpię, by Agnieszka chciała dalej w to brnąć. Teraz powinna jak najszybciej stanąć na nogi, wykorzystać zainteresowanie, które wzbudza. Może pojawi się szansa na powrót do grania?

Czy ta historia mogła się skończyć inaczej? W tysiącach komentarzy pod artykułami o "ciele astralnym" przypominaliście często, że "nie można budować szczęścia na cudzym nieszczęściu". Zwłaszcza publicznie i w takim stylu. Agnieszka właśnie przekonała się, że to prawda.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(952)
gość
6 lat temu
zdradził raz zdradził i drugi ,nie wiem czego się spodziewała
Gość
6 lat temu
Karma wraca...
gość
6 lat temu
kogo ona obchodzi? to było do przewidzenia. Chciała Krawczyka, została z psami i kotami
gość
6 lat temu
aktorzy z remizy
gość
6 lat temu
Zwykły gnojek,porzuca dzieci, kobiety, nawet zwierzaki, nieodpowiedzialny, próżny, zakochany tylko w sobie gnojek. Agi mimo wszystko szkoda, zasrała sobie całą karierę, zraziła do siebie ludzi, ale widać musiała dostać nauczkę, cóż miłość jest ślepa i g****a. Postąpiła źle , dostała nauczkę, ale w całym tym układzie ona był i jest największym s...synem i jemu też kiedyś życie "wynagrodzi" całe to dobro, które wyrządził innym, kobietom, swoim dzieciom itd....
Najnowsze komentarze (952)
Gość
6 lat temu
A co to ma wspolnego z Wlodarczyk i Krawczykiem???
gość
6 lat temu
Na tym zdjęciu "na mieście" co Włodara gada ze znajomą, para wygląda jak dwie kukły, szczególnie on, "miejski kowboj" od siedmiu boleści.
gość
6 lat temu
Szkoda bo do siebie pasowali..dwie g***o warte osoby..próbują pokazać sie jako miłośnicy zwierząt,ale nie wierze by ktoś taki miał uczucia dla zwierząt..udawanie..szkoda tych piesków co w ich łapy wpadły.
Gość
6 lat temu
On nie chciał być z Aneta bo jej nie.kochal miał z.nia być ma siłe.bo są.dzieci do cholery?
gość
6 lat temu
Niech zobaczy jak cierpienie boli ,zabrala dzieciom Ojca , Aneta tez cierpiala z dziecmi ,a Ona sie cieszyla ,Fajnie tak .
Gość
6 lat temu
Karma wraca ty czarownico!!!
oxo
6 lat temu
Facet powinien iść na terapię. Wyraźnie widać, że nie umie nawiązywać trwałych więźi. To bardzo źle wygląda bo kiedyś jego dzieci oddadzą mu to co on dał im. Na stare lata zostanie sam i jak się nie opamięta to zdechnie gdzieś pod płotem. Dobra, długa terapia i może nauczy się kochać innych a nie tylko samego siebie.
gość
6 lat temu
karierę ahaha jaką karierę
gość
6 lat temu
on zawsze ma na sobie te same ciuchy.niesmiertelna straszna kamizelka jeansowa,lub kurtka skorzana.kupilby za 200 zl na bazarze ciepla kurtke ,bo wyglada jakby bylo mu zimno
gość
6 lat temu
Coś mi się wydaje, że to nie On ja zostawił, tylko Ona go pogoniła. Wcale się nie dziwię. Tyle znosić obelg od jego byłej to i tak miała anielską cierpliwość do niego. Śmieszne, że nie wrócił do tej byłej, która tak o niego walczyła przekonana, że była dla niego tą właściwą, jedyną miłością. Tej następnej też tak będzie Aneta kołki na głowie ciosać?
gość
6 lat temu
jak sie jest takim pięknisiem to trzeba dybów aby utrzymać go
gość
6 lat temu
wszystkie, te które rozbijają cudze rodziny powinny tak skończyć.
gość
6 lat temu
No to okulary sobie kup, bo jak prze sitko wybiorczo patrzysz
gość
6 lat temu
A gdzie Aneta wywleka tajemnice swojej alkowy? Z Włodara Ci się pomyliło.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie