Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bloger zorganizował "sesję ślubną" 12-latce i 65-letniemu mężczyźnie!

111
Podziel się:

Chciał przypomnieć o aranżowanych małżeństwach. Każdego dnia za mąż wychodzi ponad 30 tysięcy dziewczynek...

Bloger zorganizował "sesję ślubną" 12-latce i 65-letniemu mężczyźnie!

Coby Persin jest popularnym youtuberem słynącym z licznych prowokacji mających uświadamiać ludziom, jak wielkie znaczenie ma to, co robią w Internecie. Pół roku temu Persin wcielił się w pedofila, który zwabiał nastolatki do samochodu. W aucie na czekali na nich rodzice a cała sprawa miała być bolesną nauczką dla nieostrożnych dziewczyn. Przypomnijmy: Udawał pedofila. Pokazał rodzicom, jak łatwo oszukać ich córki na Facebooku!

Nowy projekt Persina jest równie kontrowersyjny. Youtuber udawał fotografa, który robił zdjęcia parze młodej na Times Square: panna młoda miała 12 lat, a jej "mąż"... 65. Wspólnie pozowali do zdjęć ubrani w białą suknię i elegancki garnitur.

Sesja zdjęciowa rozwścieczyła Amerykanów, którzy zaczęli pytać dziewczynki, dlaczego to robi. 12-latka miała smutną minę, co jeszcze spotęgowało cały efekt. Niektórzy zaczęli wzywać policję i domagać się, by "pan młody" został aresztowany. Mężczyznę wyzywano od pedofilów i zboczeńców. W końcu musiała interweniować ochrona, która zakończyła całą "sesję".

Wyniki eksperymentu Coby Persin pokazał dopiero na YouTubie. Sesja zdjęciowa miała pokazać Amerykanom, że w wielu państwach na świecie wciąż legalne są małżeństwa z nastoletnimi dziewczynami. Klip kończy się szokującymi danymi: każdego dnia ponad 30 tysięcy dziewczynek wydawanych jest za mąż za starszych od siebie mężczyzn.

Zobaczcie:

KOMENTARZE
(111)
gość
6 lat temu
Mówcie co chcecie, ale cieszę się, że mieszkam w Polsce
Gość
6 lat temu
Dobra jest taka prowokacja żeby sprawdzić reakcję społeczeństwa.
Gość
6 lat temu
Straszne i pomyśleć, że świat na to "pozwala"
gość
6 lat temu
To wspaniale, że ludzie reagowali i po prostu odciągali dziewczynkę, tak powinno być! Trzeba bronić dzieci!
Gość
6 lat temu
no oczywiście. Kraje arabskie. W Szwecji w obozie dla uchodźców przebywają 13 letnie dziewczynki w ciąży z 35 letnimi mezami. Teraz żeście się obudzili?
Najnowsze komentarze (111)
gość
6 lat temu
bardo fajny pomysł,daje do myślenia. Popieram tego typu projekty.
gość
6 lat temu
Smutne jest to, że tak mało ludzi reagowało a reszta tylko patrzyła. To pokazuje jak duża jest znieczulica wśród ludzi i wydaje mi się, że taka mała reakcja byłaby i w Polsce :(
gość
6 lat temu
Brawo, u nas nikt by tak nie zareagował..
gość
6 lat temu
Ludzie bo tak to wygląda w innych krajach, to nienormalne...ale to mężczyźni o to walczą i wygrywają
gość
6 lat temu
kazdy rozsądny by tak zareagował a to jest zwykła prowokacja mająca na celu wypromować pomysłodawcę który za wypuszczony filmik będzie nabijał sobie kasę jak wardęga i tyle w temacie .
gość
6 lat temu
dziewczyna niezbyt zadowolona... nie ma co się dziwić..
gość
6 lat temu
W Polsce nikt by nie odezwał się słowem :((((
gość
6 lat temu
Araby by się nawet nie skapły, że coś tu nie gra.
gość
6 lat temu
Haha w spoleczenstwie "muzulmanskim" to norma
anika
6 lat temu
Należy o tym głośno mówić najwyższy czas nie tolerować zaślinionych staruchów patrzących lubieżnie na dzieci. Staruszkowie ustawić się grzecznie w kolejce do apteki po leki a nie myśleć o nastolatkach.
gość
6 lat temu
tylko durni Amerykanie moga wierzyc w takie brednie...
gość
6 lat temu
dobre !
gość
6 lat temu
Później ci zwyrodnialcy r*chają te młode dziewczyny, znęcają się nad nimi psychicznie i fizycznie a jak się im znudzi to przekazują do r*chania innym! K O S Z M A R!!!!!
gość
6 lat temu
to już pedofilia a ona jest karalna, dlaczego nie ukarzą tych co biorą za żony dzieci? Pedofilia to pedofilia bez względu na "prawa" czy "kulture" . Nazywajmy rzeczy po imieniu !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie