Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz Lis o Kaczyńskim: "Mały człowieczek, który MŚCI SIĘ ZA SWOJE TCHÓRZOSTWO!"

1036
Podziel się

Lis komentuje słowa Danuty Wałęsy: "Nasz bohater Jaruś chrapał. Mama nie chciała go stresować".

Tomasz Lis o Kaczyńskim: "Mały człowieczek, który MŚCI SIĘ ZA SWOJE TCHÓRZOSTWO!"
bCGqvfGZ

Od kilku tygodni media żyją aferą teczek agenta Bolka, które znalazła w swoim domu Maria Kiszczak. Wdowa po komuniście postanowiła dorobić nimi do emerytury i zaniosła je do Instytutu Pamięci Narodowej. Od czasu gdy padły oskarżenia pod adresem Lecha Wałęsy wielu polityków i specjalistów analizowało sprawę jego współpracy z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa. W obronie byłego prezydenta zorganizowano protesty. Danuta Wałęsa broniła męża w trakcie jednego z wieców i zapewniła, że "nikogo nie zdradził ani nie sprzedał".

Sprawę teczek Bolka i oskarżeń ciążących na Wałęsie skomentował na swoim Twitterze Tomasz Lis. Jego zdaniem największym winnym jest w tej sprawie Jarosław Kaczyński, którego nazywa "Jarusiem - małym człowieczkiem i tchórzem":

bCGqvfHb

Każde dziecko w Polsce już wiedziało o stanie wojennym, ale nasz bohater Jaruś dalej chrapał. Mama nie chciała go stresować. Pani Danuta Wałęsa w punkt o małym człowieczku Kaczyńskim, który się mści za swoje tchórzostwo – napisał naczelny Newsweeka.

bCGqvfHh
bCGqvfHC
KOMENTARZE
(1036)
robo
4 lata temu
Dziw bierze że takie coś jest jeszcze gdziekolwiek pokazywane "LIS" . Ilość jadu jaka jest wylewana z jego ust przyprawia o mdłości
gość
4 lata temu
pan lis załosny.
gość
4 lata temu
ani pracy.
bCGqvfHD
gość
4 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Już pomijam fakt, że LIS jest żałosny, bo jako dziennikarz nie powinien czegoś takiego odwalać. Ale społeczność pudelka, czemu wy jesteście tak pro PIS? Ja tego kompletnie nie rozumiem :/ Przecież to jest partia katolickich fanatyków. Czy serio Was przekonało to 500 zł, które jest g****o warte?[/cytat]W mieście jest g warte przy tych cenach, ale na prowincji dodatkowy tysiak za bachory to jest coś. Tym ich kupili.[/cytat]jestem nie wierząca i nie lubię Lisa i nie wierzę Wałęsie kto mi zabroni !!!
gość
4 lata temu
Ależ on o Jarosławie, nie o Lechu. Lech nie żyje od lat.
Najnowsze komentarze (1036)
gość
4 lata temu
-lechuj....to nie najlepszy--- elektryk,k a b l a r z .---Jak to się stało,ze został prezydentem?---- No teraz jest idolem nie leprzych od niego popaprańców.Robią w jego obronie nawet marsze-zombi(jakieś wymyślili kody).Widocznie to są ludzie jego pokroju,więc czego dobrego mozna się spodziewać.-----Naszczęście znalazł się człowiek wykształcony,znający języki obce Prezydent Pan Duda z którego prawdziwi Polacy mogą być dumni i napewno będą.----(no ale to popaprańcom nie pasuje i jest solom w ich oku).
gość
4 lata temu
-lis jest dobrym dziennikarzem-pogadał podobno z lechem i doszedł do tego kim był Bolek.-no wałęsa twierdzi ze to nie on -tylko moze tusk albo bronek. Teraz nie wiadomo kto był do cholery (jeśli nie wałęsa) w końcu tym Bolkiem.
gość
4 lata temu
Wielki jak brzoza (nie ta) a g***i jak koza - kto to taki ?! Tomcio "Paluch" Lis, zmanierowany d**ek któremu zabrali zabawki.
gość
4 lata temu
Lis nie potrafisz przegrywać. Jest ś żałosny.
gość
4 lata temu
Posluchaj przyglupie .........Kaczynski 167cm to polityk,ktory wykreowal 2 prezydentow i premierow, Walesa 167 to cwaniak,donosiciel ,sprzedajna s***a.....i kto tu jest MALY?
gość
4 lata temu
Lis kiedys byl wielki, mogl zajsc bardzo daleko,ale niestety upadl na samo dno...
in
4 lata temu
Lis ile w tobie jadu, Małym człowieczkiem to jesteś TY,małym i podłym.że cię jeszcze nie znudziło straszenie Kaczyńskim. No i wychodzi na to że to Kaczyński spreparował teczki na BOLKA, chore. Ja też byłam wdzięczna Wałęsie i na niego głosowałam, bo brzydziłam się komuną,ale teraz nawet nie po teczkach ,ale po filmie z Magdalenki widać że już tam nas sprzedał i dogadał się z komuchami.
tropik
4 lata temu
To lis jest mały i sfrustrowany i do tego żałosny...szkoda uwagi na jego plucie jadem. Tomku : napij się wody - poczujesz się lepiej ...
bCGqvfHv
Asia
4 lata temu
Panie hieno-nie wszyscy mieli luksus strajkowania.Ludzie pracowali w sklepach,szpitalach,szkolach itp.Czy ich ,hieno,też nazwiesz tchórzami.A powoływanie sie na słowa prostaczki Danuty,wyjdzie ci bokiem.Juz niedługo.
gość
4 lata temu
Lisa powinni zaskarżyć za szerzenie nienawiści i obrażanie ludzi.To jest niedopuszczalne.Dziwię się,że Kaczyński Lisowi i jemu podobnym odpuszcza. Ta nieprawdopodobna,chamska nagonka zaczęła się od partii "miłości" PO.
gość
4 lata temu
spadaj ty czerwony, farbowany lisie!!! Taka ś****a jak dostał to na co zasłużył pokazuje jakim jest z e r e m !!!!!!!
judyta
4 lata temu
Ludzie dzielą się na tych którzy wiedzą co mówią..... i tych którzy mówią co wiedzą jak Wałęsa, Lis...
aa
4 lata temu
P.Kaczynski jest tego samego wzrostu co "wielki walesa". A czy ktokolwiek slyszal zeby P.Kaczynski mscil sie na lisie, moze poda jakikolwiek przyklad, zeby bylo w kocu wiadomo o czym tak szczeka
franko
4 lata temu
to dziad ten lis
...
Następna strona
bCGqvfHX