Czwartek 03.03.2016 15:00

Natalia Kukulska skończyła dziś... 40 lat! (ZDJĘCIA)

Natalia Kukulska Anna Jantar Jarosław Kukulski Opole urodziny Pikej

Natalia Kukulska dorastała na oczach całej Polski. Jedyna córka zmarłej tragicznie Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego zaczęła karierę już jako dziecko. W wieku 10 lat nagrała pierwszą płytę pt. Natalia. Wszyscy nucili wówczas jej przebój Puszek okruszek, Puszek kłębuszek, który do dziś kojarzy się z dzieciństwem w PRL-u.

Z pulchnej dziewczynki w okularach Kukulska zmieniła się nie do poznania w połowie lat 90-tych. Wtedy ukazał się jej pierwszy dorosły album - Światło. Kolejna płyta Puls biła rekordy popularności, choć pojawiły się głosy, że piosenka Im więcej ciebie, tym mniej to plagiat Unbreak My Heart Toni Braxton. W tym czasie Natalia stała się też obiektem zainteresowania kolorowej prasy, w której pokazywała się wraz z ówczesnym narzeczonym, Rysiem.

W 2000 wyszła za mąż za znacznie przystojniejszego perkusistę Michała Dąbrówkę. Po urodzeniu dwójki dzieci wróciła z muzyką klubową - Sexi Flexi. Kolejny, nagrany wspólnie z mężem album CoMix nie sprzedał się jednak tak dobrze i o Natalii mówiło się ostatnio mniej niż o jej przyrodnim bracie "Pikeju'". W zeszłym roku Kukulska promowała swój najnowszy album (Ósmy plan) w Opolu. Na 40. urodziny piosenkarka przygotowuje jubileuszowy koncert pierwszego dnia wiosny w warszawskiej Stodole.

Zobaczcie, jak się zmieniła. Czego jej życzycie?

« Poprzednie 1/24

40. urodziny Natalii Kukulskiej - lata 90-te

240. urodziny Natalii Kukulskiej  - lata 90-te