Czwartek 03.03.2016

Natalia Kukulska skończyła dziś... 40 lat! (ZDJĘCIA)

Natalia Kukulska Anna Jantar Jarosław Kukulski Opole urodziny Pikej

Natalia Kukulska dorastała na oczach całej Polski. Jedyna córka zmarłej tragicznie Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego zaczęła karierę już jako dziecko. W wieku 10 lat nagrała pierwszą płytę pt. Natalia. Wszyscy nucili wówczas jej przebój Puszek okruszek, Puszek kłębuszek, który do dziś kojarzy się z dzieciństwem w PRL-u.

Z pulchnej dziewczynki w okularach Kukulska zmieniła się nie do poznania w połowie lat 90-tych. Wtedy ukazał się jej pierwszy dorosły album - Światło. Kolejna płyta Puls biła rekordy popularności, choć pojawiły się głosy, że piosenka Im więcej ciebie, tym mniej to plagiat Unbreak My Heart Toni Braxton. W tym czasie Natalia stała się też obiektem zainteresowania kolorowej prasy, w której pokazywała się wraz z ówczesnym narzeczonym, Rysiem.

W 2000 wyszła za mąż za znacznie przystojniejszego perkusistę Michała Dąbrówkę. Po urodzeniu dwójki dzieci wróciła z muzyką klubową - Sexi Flexi. Kolejny, nagrany wspólnie z mężem album CoMix nie sprzedał się jednak tak dobrze i o Natalii mówiło się ostatnio mniej niż o jej przyrodnim bracie "Pikeju'". W zeszłym roku Kukulska promowała swój najnowszy album (Ósmy plan) w Opolu. Na 40. urodziny piosenkarka przygotowuje jubileuszowy koncert pierwszego dnia wiosny w warszawskiej Stodole.

Zobaczcie, jak się zmieniła. Czego jej życzycie?

« Poprzednie 1/24

40. urodziny Natalii Kukulskiej - lata 90-te

240. urodziny Natalii Kukulskiej  - lata 90-te