Piątek 04.03.2016 16:15

Ojciec Giertycha rozsyła do szkół książkę... zaprzeczającą teorii ewolucji!

Roman Giertych Maciej Giertych

Ojciec Giertycha rozsyła do szkół książkę... zaprzeczającą teorii ewolucji!

Jeśli wydawało Wam się, że Roman Giertych ma konserwatywne poglądy, to koniecznie musicie poznać jego ojca. Podczas gdy adwokat zwalczający kiedyś książki Gombrowicza mocno załagodził swoje poglądy, Maciej Giertych prawdopodobnie lepiej czułby się w średniowieczu. Jak podaje Gazeta Wyborcza, ojciec byłego polityka rozsyła do szkół książkę swojego autorstwa, w której przekonuje, że teoria ewolucji jest fałszywa.

Maciej Giertych po ujawnieniu przez gazetę apeli nauczycieli biologii napisał maila. W wiadomości do mediów wyjaśnia, że "dobro, jakim jest dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych, powinno czym prędzej dotrzeć do młodych ludzi, którzy kształtują sobie pogląd na świat".

Przesłanie książki do liceów i techników w całej Polsce ma na celu dostarczenie im wiedzy na temat osiągnięć naukowców. Dewolucja, którą naukowcy obserwują na przestrzeni wielu lat, to fakt naukowy – pisze Giertych.

Ojciec polityka nie podaje żadnych naukowych dowodów zaprzeczających teorii ewolucji. Pisze natomiast, że dinozaury żyły wśród ludzi, co potwierdzają legendy o Smoku Wawelskim, czy potworze z Loch Ness.

Co na to Roman? Ostatnio był widziany na marszu KOD-u: 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (261)

Odpowiedz
8 8
zgłoś
gość 04.03.2016 16:35
w polsce doktorat czy nawet profesora może zrobić największy debil! dowody? taki giertych czy pawłowicz. przecież to co ten człowiek wygaduje to czysta abominacja!
Odpowiedz
14 5
zgłoś
gość 04.03.2016 16:39
niech lepiej ktoś poda dowody na ewolucję. bo ludzie mają bardziej zbliżone dna do świń jak do małp
Odpowiedz
15 7
zgłoś
Eibon 04.03.2016 16:39
Nie lubie panów Giertychów ale coś jest na rzeczy tak zwane anomalie archeologiczne zainteresowanym proponuje nieco poczytać i poszerzyć swó obraz świata
Odpowiedz
17 9
zgłoś
Gość 04.03.2016 16:42
To jest akurat prawda. Najnowsze badania pokazują ze człowiek był na ziemi przed dinozaurami i nie możemy pochodzić od małpy.
Odpowiedz
9 5
zgłoś
Gość 04.03.2016 16:43
mm: Średniowiecze
Właśnie nie średniowiecze tłuku . Uzupełnij wiedzę o najnowsze odkryca
Ładowanie komentarzy…