Piątek 04.03.2016 16:15

Ojciec Giertycha rozsyła do szkół książkę... zaprzeczającą teorii ewolucji!

Roman Giertych Maciej Giertych

Ojciec Giertycha rozsyła do szkół książkę... zaprzeczającą teorii ewolucji!

Jeśli wydawało Wam się, że Roman Giertych ma konserwatywne poglądy, to koniecznie musicie poznać jego ojca. Podczas gdy adwokat zwalczający kiedyś książki Gombrowicza mocno załagodził swoje poglądy, Maciej Giertych prawdopodobnie lepiej czułby się w średniowieczu. Jak podaje Gazeta Wyborcza, ojciec byłego polityka rozsyła do szkół książkę swojego autorstwa, w której przekonuje, że teoria ewolucji jest fałszywa.

Maciej Giertych po ujawnieniu przez gazetę apeli nauczycieli biologii napisał maila. W wiadomości do mediów wyjaśnia, że "dobro, jakim jest dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych, powinno czym prędzej dotrzeć do młodych ludzi, którzy kształtują sobie pogląd na świat".

Przesłanie książki do liceów i techników w całej Polsce ma na celu dostarczenie im wiedzy na temat osiągnięć naukowców. Dewolucja, którą naukowcy obserwują na przestrzeni wielu lat, to fakt naukowy – pisze Giertych.

Ojciec polityka nie podaje żadnych naukowych dowodów zaprzeczających teorii ewolucji. Pisze natomiast, że dinozaury żyły wśród ludzi, co potwierdzają legendy o Smoku Wawelskim, czy potworze z Loch Ness.

Co na to Roman? Ostatnio był widziany na marszu KOD-u: 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (261)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 241-261 z 261
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 05.03.2016 17:56
gość: Człowieka od goryla róźni bodajże 2 procent DNA :)
niecałe :))
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.03.2016 18:04
gość: mnie to nie dziwi. w sarym testamencie jest mowa o mowa o wielkich gadach, olbrzymich jaszcuzrkach. niestety na jezyk polski przetlumacozno ze to hipopotamy. a od kiedy hipopotam ma dlugi na trzy wysokosci drzewa ogon???
Przykre, że wierzysz w takie bzdury. Jak wiadomo głównym interpretatorem Biblii i jej tłumaczem jest Kościół Katolicki. Gdyby było tak jak piszesz, wykorzystano by to, nie ukrywano. Bo jak wiadomo KK głosi, że Bozia stworzyła świat i człowiek istniał od początku.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 05.03.2016 18:06
xm: Przecież na przestrzeni wieków ludzie musieli trafiać na szkielety dinozaurów. Co mogli sobie wtedy pomyśleć? Jaką mieli pewność, że wszystkie już wyginęły?
Pewnie, że trafiali. I stąd może legendy o smokach :) Nie dowodzi to jednak, że człowiek, homosapiens, żył kiedy zyły dinozaury.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 05.03.2016 18:10
gość: ale akurat to prawda ze ludzie żyli razem z dinozaurami ....jest na to mnóstwo dowodów
Tak ? Jakie to dowody?!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 05.03.2016 18:16
Niech pierdziel wykopie szkielety ludzkie tak stare jak szkielety dinozaurów, to pogadamy. tak to nie ma o czym. ps : Między małpą a człowiekiem dzisiejszym byli ludzie pierwotni. Niektóre posty mnie szokują.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 241-261 z 261