Niedziela 06.03.2016

Nastolatka od grupowego seksu z raperami: "TO JEST SZCZERA PRAWDA. Byłam w tym busie i ZROBIŁAM WSZYSTKO TO, O CZYM POWIEDZIAŁAM"

Rae Sremmurd Marta Linkiewicz seks autokar Snapchat

Nastolatka od grupowego seksu z raperami: "TO JEST SZCZERA PRAWDA. Byłam w tym busie i ZROBIŁAM WSZYSTKO TO, O CZYM POWIEDZIAŁAM"

Pod koniec ubiegłego roku w polskim Internecie "furorę" zrobiło wideo dwóch nastolatek, które pochwaliły się, że uprawiały w Warszawie seks z raperami z grupy Rae Sremmurd. Wulgarnymi słowami i z uśmiechem opisały jak "najebane" i "dla beki" trafiły do ich autokaru.

Jedna z nich, 19-letnia Marta Linkiewicz, nie zmartwiła się taką "popularnością". Przeciwnie, cieszyła się, że ma "fejm" i pokazywała na Snapchacie kolejne, jeszcze bardziej prowokacyjne filmy.

Ponieważ wideo Marty i jej przyjaciółki zostało przez Was wybrane największą żenadą 2015 roku, daliśmy jej szansę skomentować to przed kamerą. Wiele osób sądziło, że nagranie było niesmacznym żartem lub prowokacją. Marta zapewnia jednak, że nie - to "szczera prawda" i nadal jest z siebie dumna.

Przypomnijmy: Dwie nastolatki chwalą się, że uprawiały GRUPOWY SEKS Z RAPERAMI z Rae Sremmurd! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)

Chwalenie się grupowym seksem z raperami Największą Żenadą 2015 roku!

To jest szczera prawda, byłam w tym busie i zrobiłam wszystko to, o czym powiedziałam - mówi Marta w rozmowie z Pudelkiem. Chciałam być sławna, jestem sławna, mam fejm. Całe życie przede mną. Moi rodzice nie byli zadowoleni, jak zobaczyli to wszystko, aczkolwiek mam wolną rękę, mogę robić, co mi się podoba.

W busie było zajebiście. Serio zajebiście. Naprawdę zajebiście - dodaje.

Marta zapewnia też, że uczy się dobrze, chociaż po publikacji nagrań wyrzucono ją ze szkoły. Teraz chodzi do wieczorowej.

Od czasu popularyzacji Snapchata coraz więcej nastolatków niemal całkowicie rezygnuje z prywatności w sieci. Najważniejszymi rzeczami, które świadczą o ich popularności i wyznaczają ich zdaniem "pozycję wśród rówieśników" są filmy i zdjęcia publikowane w sieci. Chwalenie się uprawianiem grupowego seksu to ekstremalny przypadek. Publikujemy to ku przestrodze. Nie idźcie tą drogą.

Zobaczcie całą rozmowę z Martą, w trzech częściach. Poniżej, dla przypomnienia, wideo, dzięki któremu zdobyła swój "fejm".

(Uwaga: tylko dla dorosłych!)

 

 

 

Poniżej skrót medialnej kariery Marty - jej najsłynniejsze wideo z krótkim komentarzem:

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (992)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 992
Odpowiedz
393 23
zgłoś
Gość 06.03.2016 13:46
Tragedia...
Odpowiedz
2106 40
zgłoś
gość 06.03.2016 13:46
Patologia
Odpowiedz
131 14
zgłoś
gość 06.03.2016 13:46
Gość: Patologia. Najgorsze ze ona będzie miała takie samo prawo wyborcze jak my...
Już ma.
Odpowiedz
570 27
zgłoś
gość 06.03.2016 13:46
Patologia, nie chce o niej czytac na pudelku.
Odpowiedz
150 6
zgłoś
Gość 06.03.2016 13:47
Dno dna,,,
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 992