W Portoryko odbył się pogrzeb... mumii z otwartymi oczami! "Postanowiliśmy zabalsamować go w ten sposób, bo był bardzo wesołą osobą"

315
Podziel się

26-latek padł ofiarą strzelaniny. Rodzina chciała go zapamiętać takim, jakim był za życia.

W Portoryko odbył się pogrzeb... mumii z otwartymi oczami! "Postanowiliśmy zabalsamować go w ten sposób, bo był bardzo wesołą osobą"

Od kilku dni media w Ameryce mówią o osobliwym pogrzebie, jaki odbył się w portorykańskim San Juan. Młody mężczyzna, Fernando de Jesus Diaz Beato padł ofiarą strzelaniny, jaka odbyła się na początku marca przed jego domem w San Juan. Nie ustalono ani sprawcy, ani motywów zabójstwa. W 26-latka trafiło aż 15 kul.

Rodzina zmarłego przeżyła prawdziwy szok. Prawdopodobnie pod jego wpływem zdecydowała się na nietypowy pochówek. Zgłosiła się do domu pogrzebowego znanego z zaspokajania najbardziej ekscentrycznych pomysłów swoich klientów.

W trakcie ceremonii pogrzebowej wystawiono ciało Diaza Beato na widok żałobników, ale nie w tradycyjnej trumnie. Przygotowane przez balsamistów ciało zostało ubrane w ulubione, sportowe ubrania mężczyzny i upozowane na siedząco na krześle z nogą założoną na nogę. W dłoni trzymał cygaro.

Trzeba przyznać, że pracownicy domu pogrzebowego dali z siebie wszystko i przywrócili zmasakrowanemu ciału mężczyzny dawny kształt. Zrobili też "niespodziankę" rodzinie i Diaz miał... otwarte oczy.

Wszyscy są naprawdę zaskoczeni, bo zobaczyli go siedzącego tak, jak to zwykł robić za życia - powiedziała siostra zmarłego w wywiadzie dla Live Leak. Druga siostra dodała: Postanowiliśmy zabalsamować go w ten sposób, bo był bardzo wesołą osobą. Był bardzo aktywny i takim chcemy go zapamiętać.

Diaz Beato wzbudził powszechne zainteresowanie nie tylko jako zmarły, ale jako lokalna ciekawostka. Oprócz żałobników przyciągnął także licznych gapiów, którzy chcieli zobaczyć pogrzeb trupa z otwartymi oczami.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Pogrzeb mumii z otwartymi oczami! "Postanowiliśmy zabalsamować go w ten sposób, bo był bardzo wesołą osobą"...

Opublikowany przez PUDELEK na 12 marca 2016

KOMENTARZE
(315)
Gość
4 lata temu
Okropne
gość
4 lata temu
ludzie są chorzy Oo
Gość
4 lata temu
A ja musle ze dobre, rodzina ma prawo przezywac zalobe, jak uwaza
Gość
4 lata temu
Jezus maryja! Az mnie dreszcze przeszły...
Gość
4 lata temu
Troche..osobliwe
Najnowsze komentarze (315)
Gość
2 lata temu
Przerażające, makabryczne,ja nie chciałabym uczestniczyć w takim pogrzebie!!!
Gość
2 lata temu
Przerażające, ja nie chciałabym uczestniczyć w takim pogrzebie!Makabryczne,oczy na pół otwarte!
Gość
2 lata temu
Przerażające, ja nie chciałabym uczestniczyć w takim pogrzebie.
gość
4 lata temu
nie usnę sama
gość
4 lata temu
mnie ciary przeszły nie będę spac w nocy ca sama jestem i kto mnie pzytuli ,,,,,,,,,,nie patze przez pryzmat gaci meskich ale po tym to ktos do łozeczka by sie przydał
xsdf
4 lata temu
w Jordanach do trumny. Propsyyyyy
ramzes II
4 lata temu
waliłbym
Gość
4 lata temu
Wygląda jak figura woskowa
delikatesy
4 lata temu
Hahaha jakie oburzenie. Przecież chłopak prawie nie wygląda na zmarłego, tylko raczej na żywego, który po prostu siedzi, ale na pewno nie przypomina zwłok w klasycznym znaczeniu. Nie widzę w nich nic nieodpowiedniego. Aż strach pomyśleć co by się tu działo po wrzuceniu zdjęcia zwykłych zwłok, że o rozkładających się nawet nie wspomnę. Ale prędzej czy później i tak zobaczycie zwłoki swoich bliskich, więc to was nie ominie i radzę trochę stwardnieć. A inna rzecz, że jak się nie chce oglądać, to po co klikać? Za ciekawości się płaci, czasami wysoką cenę.
gość
4 lata temu
Jedno jest pewne zakład zrobił to świetnie, ale mnie to przeraża te zaciśnięte usta i dłonie ,i te martwe oczy ....brrr.Co by nie gadać : Spoczywaj w spokoju chłopaku.
gość
4 lata temu
Juz ich calkiem p********ilo!
Gość
4 lata temu
Każdy organizuje pogrzeb jak chce. Myślę że ta forma pogrzebu w tym wypadku nie jest aż takie straszne. Ładnie go przygotowali i nawet nie widać dziury w głowie
Gość
4 lata temu
Świetny pomysł tez tak chce
gość
4 lata temu
Super
...
Następna strona