Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dawid Wildstein, nowy szef publicystyki w TVP: "PEDAŁ SPRZEDA WSZYSTKO. Tylko o to chodzi w pedale"

738
Podziel się:

Syn Bronisława Wildsteina dzieli się swoją "gospodarczą" refleksją... "Pedały patrzą na ciebie z reklam. Homoseksualizm to już nie moda, nie polityka, ale świetny biznes, z gigantycznymi obrotami." (Artykuł szybko usunięto!)

Dawid Wildstein, nowy szef publicystyki w TVP: "PEDAŁ SPRZEDA WSZYSTKO. Tylko o to chodzi w pedale"

Dawid Wildstein został w sobotę nowym szefem publicystyki w TVP. Jackowi Kurskiemu spodobały się z pewnością jego ostre i bardzo popularne komentarze na Facebooku. Syn Bronisława Wildsteina jeat znany z kontrowersyjnych opinii, tym razem jednak, na łamach serwisu wGospodarce należącym do braci Karnowskich, poszedł jeszcze o krok dalej. Napisał o... "pedałach".

Jego zdaniem świat mediów i reklamy zdominowały "pedały". W krótkim artykule tak opisał swoje doświadczenie konsumenta:

Pedał zaprosił mnie na obiad. Potem pedał chciał, żebym kupił dobrego drinka. Pedał zasugerował też, żebym się ubrał w najlepszą kolekcję pewnej drogiej firmy. Pedał polecił mi świetny klub, gdzie można się wybawić jak nigdzie indziej. Pedał uznał za stosowne wyrazić swoje przekonanie o konieczności picia pewnego napoju. A potem... zaproponował mi konto w banku.

Pedały, gdyby ktoś nie wiedział, bywają blondynami, brunetami, czasem są łyse. Są czarne, żółte i białe. Ale nigdy nie są stare, brzydkie i biedne. Nie są nudne, religijne, konserwatywne i reakcyjne. Pedały patrzą na Ciebie z reklam wszelakich. Pedał jak widać sprzeda wszystko. Idealny nośnik reklamy i generator zysków i wciąż nowych potrzeb.

Homoseksualizm to już nie moda, nie polityka, ale świetny biznes, z gigantycznymi obrotami. Tylko o to chodzi w pedale. O sprzedaż.

Na szczęście ktoś chyba zorientował się, że taki tekst może źle świadczyć o szefie publicystyki Telewizji Polskiej, bo "artykuł" zniknął już z portalu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(738)
gość
6 lat temu
Widok tego gościa budzi niepokój, a jego teksty - niesmak. Ale w dobrej zmianie wszystko jest przydatne byle dokopać "innym"
gość
6 lat temu
Chora osoba,homofob, niech żyje w średniowieczu ale nic mu do wyborów innych ludzi,zakompleksiony zazdrosnik
gość
6 lat temu
Co za kultura ! Czy musi używać takiego słowa ?
gość
6 lat temu
To teraz w "nowych" mediach publicznych będą takie chamskie słowa i obrażanie innych ?
Iwka
6 lat temu
Z oczu mu źle patrzy..
Najnowsze komentarze (738)
Gość
4 lata temu
Straszny arab brrr
gość
4 lata temu
Krugom odni jewrei!
Gośćpedał
5 lata temu
Bardzo dobry tekst.
ffer
5 lata temu
p***ł o pedałach, brrrr
gość
5 lata temu
żółty szalik...
gość
5 lata temu
Idz do logopedy lepiej ćwoku jeden!
gość
5 lata temu
sam wygląda jak "p***ł"., do których ja osobiście nic nie mam, ani ich tak nie nazywam.
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
6 lat temu
Ponad 80 % homofobów to ukryci geje.
jeh
6 lat temu
ż*d z dziada pradziada, historia się powtarza
gość
6 lat temu
Wszystko w punkt ! Jestem kobietą i nie homofobką i stwierdzam ,że wszystko w punkt. Tu chodzi o mentalność pedała i jego sprzedajność . Mam paru znajomych pedałów, a oni dokładnie tak widzą świat i swoją egzystencję w nim- lansjerstwo na sprzedaż.
gość
6 lat temu
Dawid Wildstein to c**j spłodzony przez c***a.
Gość
6 lat temu
A ja myślę, że słowo "p***ł" w zacytowanym wyrzygu należy zastąpić słowem "ż*d"
gość
6 lat temu
jaki wygląd, takie wypowiedzi, i na takie coś mamy płacić abonament
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie