Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zaskakujący awans" żony Zbigniewa Ziobry! Pati Koti została szefową marketingu w Link4, spółce zależnej od PZU

459
Podziel się

"Patrycja Kotecka właśnie dostała pracę w spółce-córce największego państwowego ubezpieczyciela - PZU. Szefem PZU jest dobry znajomy Zbigniewa Ziobry".

"Zaskakujący awans" żony Zbigniewa Ziobry! Pati Koti została szefową marketingu w Link4, spółce zależnej od PZU
bCxjAidh

Związek Zbigniewa Ziobro z Patrycją Kotecką od lat kwitł w cieniu wielkich skandali politycznych. Para poznała się na przełomie 2003 i 2004 roku, przy okazji afery Rywina. Ona - związana wcześniej z Super Expressem - była wtedy dziennikarką Życia Warszawy, a Ziobro zasiadał w komisji sejmowej badającej aferę. Wtedy właśnie rozkręciła się jego polityczna kariera.

Kotecka, znana także jako "Pati Koti", była modelka, dziennikarka i "aniołek Rutkowskiego" od razu zwróciła uwagę na ambitnego polityka. Zainteresowanie szybko jej się opłaciło.

Kiedy po wygranej Prawa i Sprawiedliwości w 2005 roku Ziobro został ministrem sprawiedliwości, nowy prezes TVP Andrzej Urbański zaproponował Koteckiej stanowisko wicedyrektora Agencji Informacyjnej TVP z miesięczną pensją 25 tysięcy złotych.

bCxjAidj

Krzysztof Rutkowski, który ujawnił wtedy, że Patrycja "często uczestniczyła w akcjach, w tym w państwach arabskich" trafił do więzienia. Do tej pory jest przekonany, że powodem była zazdrość Ziobry.

Dziennikarka została zwolniona z telewizji publicznej w 2009 roku w atmosferze skandalu. Oskarżana była o zbytnie sprzyjanie PiS-owi. Jej problemy zaczęły się, gdy zawieszono związany z tą partią zarząd Urbańskiego. Jego nowi członkowie długo zastanawiali się nad jej zwolnieniem, gdyż kontrakt gwarantował jej ogromną odprawę.

W październiku 2011 roku Kotecka urodziła Ziobrze pierwszego syna, a 4 lata później drugiego. Czas, gdy PiS było w opozycji, przetrwała w powiązanej z Media SKOK firmie Apella, będącej głównym udziałowcem spółki Fratria, wydawcy tygodnika wSieci.

Jak donosi Fakt24, Kotecka związała się z prawicowymi mediami i SKOK-ami założonymi przez Grzegorza Biereckiego, jednego z najbogatszych polityków PiS-u. Teraz zaś, po ponownym objęciu przez Zbigniewa Ziobrę stanowiska ministra sprawiedliwości, rozpoczął się nowy etap kariery jego żony.

bCxjAidp

To się nazywa szczęście! Żona ministra sprawiedliwości, Patrycja Kotecka, właśnie dostała nową, naprawdę nieźle płatną pracę w spółce-córce największego państwowego ubezpieczyciela - PZU - informuje tabloid. A szefem PZU jest dobry znajomy ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Na razie nie zostało to oficjalnie ogłoszone, ale nasze źródła w ministerstwie skarbu twierdzą, że Patrycja Kotecka została szefową marketingu w Link4.

Mało kto wie, że ten ubezpieczyciel jest w stu procentach spółką zależną od PZU. Szefem największej polskiej ubezpieczalni został niedawno zaufany człowiek PiS - Michał Krupiński. To dobry przyjaciel brata Zbigniewa Ziobry - Witolda.

Gratulujemy.

bCxjAidq
bCxjAidr
bCxjAids
bCxjAidK
KOMENTARZE
(459)
gość
4 lata temu
nowa zmiana!!!gratuluje wyborcom pis,dziękujemy za tak wspanialą przyszłośc naszego kraju!
gość
4 lata temu
I jak tu do czegoś dojść? Wszystko po znajomości..
gość
4 lata temu
Kolesiostwa ciąg dalszy...
bCxjAidL
gość
4 lata temu
Dobra zmiana według PIS
gość
4 lata temu
Pati Koti :DDDDDDDDD
Najnowsze komentarze (459)
Tadek
5 miesięcy temu
uuu , nie wiedziałem że minister i ten ostrugany przez ogrodnika są szwagrami, gratulacje.
Dociekliwy
5 miesięcy temu
Może tak redakcja zbadałaby powiązania Pati Koti z mafią i niejakim Brodą?
siwucha
5 miesięcy temu
hehe , ciekawe filmy w necie , pati koti , poszlo sie jedbac
WPR
5 miesięcy temu
Kotecka to ta Prostytutka Pruszkowska ?? :)
gość
2 lata temu
Donald Tusk jest mężczyzn honoru i potrafi utrzymać żonę, a was pisuary zazdrość trawi
ja
2 lata temu
nie dziwie sie zioberkowi sam brałbym te pati nkoti
gość
2 lata temu
heheheh .... dojna zmiana
gość
3 lata temu
W PiS-du!
bCxjAidD
jancio
3 lata temu
pomijając wszystko , łon ci nawet kulturalnie rączków ułożyć nie potrafi podczas siedzenia
gość
3 lata temu
widać, że komentarze do tego info dodają tylko przeciwnicy aktualnej-tymczasowej "władzy". wszystkie IP związanych z pis najwyraźniej są kontrolowane. BRACIA I SIOSTRY Z PIS KTÓRZY ZBŁĄDZILIŚCIE/ŁYŚCIE. NIE LĘKAJCIE SIĘ prezesa.Wróćcie na cywilizowaną, demokratyczna drogę
gość
3 lata temu
a sprawdzałeś/łaś za ile się ubiera Pati Koti? Wybiórcze stosowanie standardów typowe dla pis (celowo mały literami- żal patrzeć na destrukcję państwa/narodu, które tak ciężko dochodziło do pozycji w której się znalazło zanim władzę przejęły p*****y).
gość
3 lata temu
dobra zmiana, oni w ogóle nie mają wstydu. a jak się czepiali po i psl oni są gorsi.
gość
3 lata temu
typowe b****o pasuja do siebie jak trza
Gość
3 lata temu
Podobna do Dygant
...
Następna strona
bCxjAief