Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowska o Zandbergu: "Jest jak KAPO NA RAMPIE, jak gorliwy funkcjonariusz III Rzeszy!"

548
Podziel się:

Lider partii Razem zaprotestował przeciwko... zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. "Jakże żałosny jest młody i silny mężczyzna, który w chorych dzieciach widzi jedynie "upośledzone płody". Tak jak "podludzie" nie mogą zaśmiecać dobrej rasy!"

Terlikowska o Zandbergu: "Jest jak KAPO NA RAMPIE, jak gorliwy funkcjonariusz III Rzeszy!"

Dzisiaj do Sejmu trafił projekt Fundacji Pro - prawo do życia, który zakłada spore zmiany w ustawie aborcyjnej. Aktywiści z Fundacji Pro chcą między innymi, by aborcja była dopuszczalna tylko wtedy, gdy zagrożone jest życie matki. W przypadku, gdy prawo to zostałoby złamane, lekarzowi, który usunął ciążę, groziłoby nawet... 5 lat więzienia.

Próby zmiany prawa wywołały sporo komentarzy, zwłaszcza po lewej stronie sceny politycznej. Adrian Zandberg, lider partii Razem stwierdził na Twitterze, że "zmuszanie kobiet do rodzenia ciężko upośledzonych płodów to barbarzyństwo". Te słowa oburzyły Małgorzatę Terlikowską, która stwierdziła, że Zandberg kieruje się "lewacką logiką". Młody polityk jest według niej żałosny - mimo że sam jest ojcem, "walczy o zabijanie chorych dzieci":

Jakże żałosny jest młody i silny mężczyzna, który w chorych dzieciach widzi jedynie "upośledzone płody". Jakże żałosny jest ojciec, który walczy o zabijanie chorych dzieci - pisze Terlikowska. (...) Ten "upośledzony płód", o którym tak "błyskotliwie" napisał Adrian Zandberg na swoim profilu na Facebooku, to po prostu dziecko. Dziecko chore. I co z tego, że chore? Chore nie znaczy gorsze. Czy jakakolwiek choroba umniejsza jego człowieczeństwo?

Terlikowska porównuje też Zandberga do... nazisty, który chce, by "upośledzone płody nie zaśmiecały dobrej rasy".

Barbarzyńcą jest więc Adrian Zandberg, którego język przypomina ten gorliwych funkcjonariuszy III Rzeszy. "Upośledzone płody" tak jak "podludzie" nie mogą zaśmiecać dobrej rasy - napisała Terlikowska. Trzeba więc się ich pozbyć. Ot, taki holocaust w lateksowych rękawiczkach. (...) Nie ma Pan żadnego moralnego prawa, by w ten sposób określać chore dzieci i, niczym kapo na rampie, decydować o tym, czy ma ono prawo do życia czy nie. (...)

Czy umiałby Pan patrzeć na cierpienie własnego dziecka? Domyślam się, że nie. To dlaczego pozwala Pan, by w tak okrutny sposób cierpiały inne dzieci. I ich matki. 70 lat to szmat czasu, ale tego co wydarzyło się w komorach gazowych zapomnieć nie można.

Przypomnijmy, jak porównała pigułki dzień po do... cyklonu B: "Cel pigułki dzień po i cyklonu B jest taki sam: ZABIJANIE!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(548)
Gość
6 lat temu
Niech rząd zostawi moją macicę w spokoju!!!!!!
gość
6 lat temu
jak ja mam dosyć tej dobrej zmiany...
gość
6 lat temu
Tytuł książki Masakra jakoś do nich wspaniale pasuje...
gość
6 lat temu
Jak nienawidze takich dewotek.Pewenie s****a to swietosc dla niej,i stary ja nia swieci,jak swiecona woda...
Gość
6 lat temu
Akurat w III Rzeszy aborcja była zakazana
Najnowsze komentarze (548)
gość
6 lat temu
Życzę jej aby jej córka urodziła zatem takiego potworka , jak taka miłosierna to niech najpierw doświadczy na własnej skórze co znaczy taki poród
gość
6 lat temu
Debilka
gość
6 lat temu
Terlikowska ty głowę sobie wylecz i nie obrażaj ludzi, chora katolko:-(
xyz
6 lat temu
terlikowscy to rodzeństwo ?!
mario55
6 lat temu
Dlaczego tylko 5 lat ze aborcje? Panie Terlikowski w glebi ducha winszowałby Pan sobie zeby tak cos bardziej spektakularnego. Taki zabieg to prosta herezja więc moze lepiej przywrocic stosy i publiczne palenie heretyków. I do tego opcja transmisji TVP1 w godzinach najlepszej ogladalności , albo stróty na personalnych vlogach to byloby troche tak jak w Chinach. I jeszcze czy podejmie Pan wyzwanie i jako pierwszy zaplaci 1% na rzecz zakladow opiekujących sie dziecmi z wadami?
gość
6 lat temu
Terlikówna zamknij ten krzywy ryj słuchać się tego nie da;;;;
Tubylec
6 lat temu
Terlikowska ty wielorybie z wytrzeszczem oczu jak ci tak żal to idź pracować do takiej placówki Gdzie są takie dzieci a nie pier..l
gość
6 lat temu
A ty kim jesteś? Co, kolejny polak mały się odezwał. Weź lepiej prześledź historię swojej rodziny i zobaczysz, czy przypadkiem też co drugi nie miał Mosze na imię. Mnie osobiście nie przeszkadza, że jest żydem. To inteligentni ludzie, obrotni i operatywni.
gość
6 lat temu
Jasne. Osiągną wiek emerytalny i wtedy złożysz wniosek.
GOŚĆ
6 lat temu
Tutaj piszą sami z gorszego sortu! Tfu!!! Durne, wymalowane, bezmyślne lale, napakowane samce z penisem zamiast mózgu...Uciekam stąd!
gość
6 lat temu
To ty nie wiesz, ze on zyd? Sam sie za takiego podaje.
gość
6 lat temu
niech to głupie b****o zafunduje obie takie to przestanie latać po mediach i głupoty opowiadać ,zobaczy też ile w POLSCE pomocy dostaje rodzina i czy ktoś i na ile ją wyręcza w 24 godzinnych obowiązkach? choć może akurat jej to kościół ze swymi siostrami-bernadetami jest gotów pomóc?
gość
6 lat temu
Co to jest za kobieta, że chce nas wszystkich na siłę uszczęśliwiać . Za chwilę stwierdzi, że tylko określony rodzaj stosunków seksualnych jest dozwolony, a reszta to bród, nazizm oraz okrucieństwo i pogwałcenie uczuć religijnych. No bo jak jakaś dewotka może spokojnie bytować , jak wie , albo ma uzasadnione podejrzenie, że jej sąsiadka uprawia seks np. przy zapalonym świetle , albo co gorsza oralny i to nie koniecznie z mężem. I tak oto za kilka lat, a może miesięcy w tym szybkim marszu będzie do tego odpowiednie prawo, kary , a w sypialni kamery odpowiednich służb. Ludzie każdy ma swoje sumienie , swoje zasady i swoje życie ,
ŚLĄZAK
6 lat temu
rozum potrzebny, pilnie potrzebny rozum. wszystkiego nie da się wytłumaczyć wartościami chrześcijańskimi. każdy ma prawo użyć swojego rozumu pod warunkiem, że go posiada a komentarze tych państwa są nasączone jedynie słuszną linią.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie