Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowa dziewczyna Krawczyka też ma dwójkę dzieci! "Sylwia wie, jaką Mikołaj ma opinię"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
303
Podziel się:

"Miłość jednak zwyciężyła" - mówi jej znajomy.

Nowa dziewczyna Krawczyka też ma dwójkę dzieci! "Sylwia wie, jaką Mikołaj ma opinię"
bEEAOOGJ

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk przestali już udawać "ciało astralne". Jak ujawnili ich znajomi, nie sypiali ze sobą od miesięcy. Utrzymywali jednak pozory ze względu na kontrakt reklamowy z producentem butów oraz organizatorów imprez, którzy płacili im za przytulanie się na ściankach. Podobno w ten sposób zarabiali nawet po... 10 tysięcy złotych za wieczór.

Po wygaśnięciu kontraktu reklamowego uznali, że nie ma już potrzeby dalej udawać. Zresztą Mikołaj zdążył zakochać się w koleżance z serialu Przyjaciółki, 23-letniej Grecie Burzyńskiej. Uznali jednak, że nie pasują do siebie. Mikołaj nie czekał długo z kolejną miłością. Jeszcze tego samego miesiąca odkrył, że stanowi "ciało astralne" z... Sylwią Juszczak, do niedawna Arnesen.

bEEAOOGL

Małżeństwo aktorki z norweskim reżyserem Angusem Arnesenem skończyło się w czasie, gdy brała udział w Tańcu z gwiazdami. Mimo że formalny rozwód jeszcze się nie odbył, aktorka przestała używać nazwiska męża. Wcześniej była żoną jurora Bitwy o dom, Tomasza Pągowskiego. Mają dwóch synów.

Sylwia jest starsza od Mikołaja o 3 lata. Jemu to jednak nie przeszkadza. Aktorce też nie, za to nie daje jej spokoju nienajlepsza opinia, na jaką Krawczyk zapracował sobie w środowisku.

Sylwia wie, że Mikołaj ma opinię niezbyt stałego w uczuciach - przyznaje w rozmowie z tygodnikiem Rewia znajomy aktorki. Ale miłość zwyciężyła.

bEEAOOGR
bEEAOOGS
bEEAOOHm
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(303)
gość
6 lat temu
Pani z Aktivi
Gość
6 lat temu
Teraz jest ciałem astralnym 2. Energia kulista połączyła go z kolejną. Co za p***c, ale te baby jeszcze glupsze
gość
6 lat temu
kuźwa, powiedzcie mi gdzie w tym jest miłość: porzucił matkę swoich dzieci , porzucił konkubinę Włodarczyk i nagle zakochał siię nowej partnerce - nie ogarniam tej chuci!!!!
bEEAOOHn
gość
6 lat temu
wydaje mi się, ze on nigdy nie stworzy stałego związku.
rudi
6 lat temu
Ona wygląda jakby była dobrze po 50tce i sporo majstrowala przy twarzy
Najnowsze komentarze (303)
ziutka
4 lata temu
a ta J. - to dopiero ma przebieg! ale coś jest facetami że jak któraś ma powodzenie to też chce spróbować. typowe samcze instynkty?
gość
5 lata temu
Tragedia!Tragedia!Staczasz się Krawczyk, a Juszczakowa stara a g****a-boi się, że zostanie sama, to łasi się na byle chłopa!
Gość
5 lata temu
Jedno i drugie nic nie warte
mikołaj
5 lata temu
ona jest stara rura, a brzydka...... i te dziury w policzkach paskudne takie,fu
gość
6 lat temu
tonie dziewczyna tylko jakis babo chlop
Gość
6 lat temu
Krawczyk do dzieci
gość
6 lat temu
38 lat I dwa malzenstwa za soba wow
gość
6 lat temu
Teraz obydwoje tzn. Aneta i on powinni doprowadzic sprawy do konca i podac do Sadu ta hejterkę, lub raczej hejterki które szykanowaly, poniżały, gnębiły samotną matke z malutkimi dziećmi zaraz niedługo po ich urodzeniu, az do chwili obecnej, bo chłopcy jeszcze trochę a sami przeczytaja w internecie te wyzwiska poda swoim i ich matki adresem!
bEEAOOHf
gość
6 lat temu
na pewno ten związek nie przetrwa ,,,dla niej przelotny a dla niego tym bardziej,,,,
gość
6 lat temu
trzeba namierzyć tą osobę która tak zieje jadem na Włodarczyk -czego ty kobieto jeszcze chcesz ,porzucił ją a twoja idolka podobno szczęśliwa ,,o co ci chodzi ????
gość
6 lat temu
Widzisz włodaro, jak się chce za dużo, to traci się wszystko. Myślę, że obie partnerki Mikołaja, obecna i była), będę się dobrze dogadywać ze sobą, co dobrze wróży im wszystkich.
gość
6 lat temu
Włodara sobie zafundowała astralny PR. Do dziś ludzie polewkę z niej maja, zwłaszcza jak Krawczyk od niej zwiał już rok temu
gość
6 lat temu
c**j
Gość
6 lat temu
Zamienił Agę na to coś.Matko jaki k******t
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAOOHY
bEEAOOHZ
bEEAOOIa
bEEAOOIb
bEEAOOIc
bEEAOOHH