Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!

238
Podziel się

Trzygwiazdkowy hotel Adler mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Zarobi na nim?

Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!

Doda dużo czasu poświęca ostatnio na badanie swoich szlacheckich korzeni. Podobnie jak kiedyś Mandaryna odkryła po latach, że jest arystokratką... W wywiadzie dla magazynu Pani chwali się, że odziedziczyła po ojcu szlacheckie pochodzenie i ma nawet herb.

Pan Rabczewski nie wygląda wprawdzie na arystokratę, ale Doda twierdzi, że od dawna przeczuwała, że jest "szlachcianką".

Czułam to w kościach. Jestem honorowa, lojalna i mam w sobie kodeks rycerski - wyjaśniła. Duma, godność osobista. Takie bycie korkiem od szampana.

Jak donosi Fakt, uznała ostatnio, że potrzebuje siedziby godnej szlachcianki. Kupiła więc zabytkową kamienicę w centrum Byczyny, koło Kluczoborka, w województwie opolskim. Mieści się w niej trzygwiazdkowy hotel Adler.

Doda chwali się, że zapłaciła za niego... 4 miliony złotych, ale uważa, że było warto.

To piękne, zabytkowe miasto i jedyny taki gród rycerski - wyjaśnia w tabloidzie. A rycerze muszą mieć blisko królową.

Atrakcją turystyczną Byczyny jest znajdujące się nieopodal miejsce bitwy, która rozegrała się w 1588 roku między wojskami arcyksięcia austriackiego Maksymiliana III Habsburga, a armią Rzeczypospolitej dowodzoną przez hetmana wielkiego koronnego Jana Zamoyskiego.
Hotel Dody ma być drugą atrakcją. Piosenkarka planuje zmienić cały jego wystrój, a także opracować autorskie menu hotelowej restauracji.

Doda ma świra na punkcie zdrowej żywności, więc osobiście przygotuje nowe menu - potwierdza informator tabloidu.

Otwarcie hotelu zaplanowane jest jeszcze na ten rok.

KOMENTARZE
(238)
gość
4 lata temu
a ja myślę że to się žle skończy .... ona postradała zmysły !
gość
4 lata temu
To oddała już na złom starego bentleja za 3 miliony? Jaka ta stara baba jest śmieszna, w przedszkolu lepsze ściemy walą.
gość
4 lata temu
Hotel za 4 miliony buhaha ha ha , to chyba jakiś wóz c******i na czterech cegłach! Rozenkowa pewnie zwija się ze śmiechu.
gość
4 lata temu
Dobrze wiedzieć.Napewno się tam nie zatrzymam
gość
4 lata temu
Powinna zgłosić się na leczenie zamknięte , dla własnego dobra, ona jest tak tragikomiczna, że lepiej by zrobiła kupując cyrk za 10 milionów,
Najnowsze komentarze (238)
George
3 lata temu
Każdy kto uważa że Doda jest g****a to sam jest pozbawionym inteligencji człowiekiem. LUDZIE zacznijcie myśleć i analizować SAMODZIELNIE!!!
Gość
3 lata temu
Hotel nadal jest zamkniety. Jak funkcjonowal jako hotel Adler to tez za dlugo nie dzialal... Jest w starej kamienicy odremontowanej, ale w niezbyt dobrym miejscu. jest w srodku rynku, brak parkingu, a poza tym ludzie nawet nie wiedza ze tam jest jakis hotel. zbyt slaba reklama.. gdybym tu nie mieszkala to pewnie bym nawet nie wiedziala ze cos takeigo tu jest
Gość
4 lata temu
Ja pochodze z Byczyny Byczyna jest bardzo ladnym i zabytkowym miasteczkiem. Duzo turystow. Moze jej sie uda
gość
4 lata temu
w Byczynie na ha ha ha to mala pipidowa.Ale znalaza miejsce na swoja miare.
gość
4 lata temu
po kim ona taka ładna
gość
4 lata temu
ona chyba miała być ubezwłasnowolniona?
gość
4 lata temu
Doda na leczenie do psychiatryka,i to natychmiast.
gość
4 lata temu
blachara stracila rozum, skad niby ta s****a, kondon-dodon mialaby miec 4 mil?
gość
4 lata temu
Kluczborka a nie Kluczoborka Pudelku :)
gość
4 lata temu
słyszałam,ze wszyscy mają prawo do szczęścia, nawet k...rwy z liżacymi c*****i z poziomem inteligencji równym sztachecie w płocie. A poza tym jej spedalony a****s powinien zbadac się na aids - tylu miała k***sów, ze..kto wie !!!!! A w świecie...k***sów ci dostatek i arabusy rozlożą nogi a pierwsza k...rwa kiczu...będzie im robic dobrze .R....bczewska czy ona w ogóle potrafi myslec?? jej wypowidzi są głubsze od wypowiedzi idiotki z zespolem downa....Mam nazwe zawodu dla tej k...rewki - ..lizajfiuta... A poza tym co to za transwestyta>>> z końskim pyskiem?? słyszałam,ze ma nowe logo ! jej występy są pod znakiem fiuta... to znaczy r..bczewska liże fiuta i to jej znak rozpoznawczy. W spisie zawodów... trzeba wpisac nowy lizajfiuta - czytaj r...bczewska.. Tej k...rewki juz nikt nie chce słuchac... rodzina degeneratów...ojciec wydziergany lowelas i p***c a matka baba zdradzana przez facia - istna patologia, twoja goła d**a i twoje ryczenie już jest przeszłością, nikt nie przychodzi na te g****a
gość
4 lata temu
no cóz,,,moi czytelnicy..biedna ta rabczewslka..nie dosc ,ze okolczykowana jak krowa, nie dosc, ze biedna ma chyba demencje, bowiem zapomniała się ubrac...ale zobaczcie..przeciez ten transwestyta nie ma wzorców. Ojciec..wydziergany lowelas..i bękartorób, a matka i*****a zdradzana przez lowelasa. Zwyczajna patologia. a na dodatek żaden facet jej nie chce... ubiór jak k*****a spod latarni...lub porno aktorzyna, a dodatkowo transwestyta
gość
4 lata temu
Powinna sobie kupić syryjskiego wibratora hahahhaha!
gość
4 lata temu
ma szczęscie żę nie odziedziczyła urody po rodzicach
LoLoLo
4 lata temu
Nawet nie chce mi się czytać tych durnych komentarzy. Mam nadzieję,że Wasz portal szybko się skończy. Pozdrawiam
...
Następna strona