Armia Iraku na Instagramie: "Aresztowaliśmy terrorystę z ISIS. GŁOSUJCIE CZY MAMY GO ZABIĆ!"

332
Podziel się

"Niestety, nie będziemy mogli pokazać jego śmierci, bo zabrania tego regulamin. Chcemy tylko zdecydować o jego losie". (Uwaga: drastyczne zdjęcia!)

Armia Iraku na Instagramie: "Aresztowaliśmy terrorystę z ISIS. GŁOSUJCIE CZY MAMY GO ZABIĆ!"

Zamachy w Brukseli wywołały nową falę nienawistnych komentarzy skierowanych w stronę terrorystów z tzw. Państwa Islamskiego. Media regularnie informują o niszczeniu siedzib ISIS, do walki z terrorystami zaangażowali się także działacze Anonymous. Od zamachów w Paryżu z listopada ubiegłego roku Anonymous walczą z ISIS mniej konwencjonalnymi metodami. Przypomnijmy: Anonymous przejęli ponad 5500 kont ISIS na Twitterze!

Od 2003 roku w Iraku działają Specjalne Siły Operacyjne - część armii odpowiedzialna za bezpośrednią walkę z terroryzmem. Co ciekawe, jednostka specjalna jest aktywna... na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia swojej pracy. Wczoraj żołnierze poszli jednak o krok dalej i wrzucili do sieci zdjęcie pojmanego terrorysty z ISIS. Fotografię opatrzyli pytaniem skierowanym do internautów, którzy mają za pomocą głosowania zdecydować, czy mężczyznę... należy zabić czy uwolnić.

Aresztowaliśmy jednego grubasa z ISIS. Możecie zagłosować, czy mamy go zabić czy puścić wolno. Jeśli zdecydujecie, że mamy go zabić, niestety, nie będziemy mogli pokazać jego śmierci, bo zabrania tego regulamin Instagrama. Chcemy tylko zdecydować o jego losie. Głosujcie! - napisali.

Przed kilkoma godzinami na Instagramie Specjalnych Sił Operacyjnych pojawił się nowe fotografie kolejnych aresztowanych terrorystów z identycznym apelem. Żołnierze pokazali także wynik głosowania internautów - ciało mężczyzny zabitego na ich życzenie.

KOMENTARZE
(332)
Gość
4 lata temu
Sęk w tym że albo my albo oni...
gość
4 lata temu
Ile jest warte ludzkie życie w dzisiejszych czasach... Like'a na fb lu Instagramie?
Gość
4 lata temu
Świat jest zły :(
gość
4 lata temu
nie wiem dlaczego żolnierze robią sobie selfie
gość
4 lata temu
co to się porobiło na tym świecie....
Najnowsze komentarze (332)
lukas772
2 lata temu
do gazu z tym ludzkim gównem.
gość
3 lata temu
Dobry kontent, dodalam twoja strone do ulubionych :)
gość
4 lata temu
Hehe jak jp2 w wolyniu XDDDD
gość
4 lata temu
Brawo-popieram ! Jak mi lata po domu komar,który wiem,że mnie dziabnie w tyłek też go ubijam
Piotr
4 lata temu
Ja bym dyscyplinarnie tych zołnezy zwolnił.. zabijanie zabijaniem ale to jest niebezpieczne robienie sobie igrzysk bazując na ludzkiej smierci.. jesli był pojmany i nie zagrazał im to nie powinni tego robić.. a juz napewno robienie sobie "selfie" nie jest normalne. Sa chorzy na umyśle - nie ważne ze był terrorystą - on walczył tak samo jak oni - za przekonania.. ale koniec konców był człowiekiem... i nawet jesli musieli go zabic mogli oszczedzic sobie - selfie i rozrywki...
gość
4 lata temu
Dożywocie w kamieniołomach pod zaostrzonym rygorem.
gość
4 lata temu
Dożywocie w kamieniołomach pod rygorem.
gość
4 lata temu
młociarstwo niech się odwali od terminów których nie rozumie, a powtarza za jakims pojechanym biskupstwem, ktore lepiej żeby milczało podobnie jak trollowe papugi :))))))). Obejrzyjcie durnie w slowniku co znaczy lewak :)))))))), :))))))), :)))))))) dobry propagandowy pomysł - a dla wszystkich lewaków proponuje oglądnąć jak taki grubas obcina młodym mężczyzną głowę na żywca - śmieci z isis muszą zginąć jak najszybciej - a lewactwo stulić mordy albo walczyć - od klikania i jęczenia jaki ten świat jest zły nie zmniejszy sie ilość niewinnych ofiar - tępe lewactwo niech sie wysili i oglądnie ilu młodych Europejczyków zginęło od tych kozich synów - jeżeli chcecie być wiarygodni to oglądajcie też zbrodnie isis - to przy ich zbrodniach to mały pikuś
gość
4 lata temu
Utnijcie łeb wstrętnemu bandycie- video trzeba zrobić! Na to czekają miliony widzolw. Albo na pal łobuza i jemu podobnych bandytów!
gość
4 lata temu
to jest straszne? a nie jest straszne jak oni zabijają niewinnych ludzi i sieją terror...? w końcu przeciez trafił do raju gdzie czeka na niego 12 dziewic....
gość
4 lata temu
dobry propagandowy pomysł - a dla wszystkich lewaków proponuje oglądnąć jak taki grubas obcina młodym mężczyzną głowę na żywca - śmieci z isis muszą zginąć jak najszybciej - a lewactwo stulić mordy albo walczyć - od klikania i jęczenia jaki ten świat jest zły nie zmniejszy sie ilość niewinnych ofiar - tępe lewactwo niech sie wysili i oglądnie ilu młodych Europejczyków zginęło od tych kozich synów - jeżeli chcecie być wiarygodni to oglądajcie też zbrodnie isis - to przy ich zbrodniach to mały pikuś
anty islam
4 lata temu
no i wkoncu bawimy sie tymi smieciami haha
Gość
4 lata temu
Zabic
gość
4 lata temu
chore
...
Następna strona