Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda zarzeka się, że nie nosi naturalnych futer. To skąd jej aukcja "futra z norek i lisów"?

114
Podziel się

Menedżerka Rabczewskiej i znana z zabijania lisów Justyna Pawlicka ratują jej wizerunek... Przeczytajcie, jak się bronią.

Doda zarzeka się, że nie nosi naturalnych futer. To skąd jej aukcja "futra z norek i lisów"?
bCxJmiZh

Doda pochwaliła się ostatnio serią zdjęć na Facebooku, na którym ma na sobie kamizelkę z kolorowego futerka. Okazało się, że kupiła ją od Justyny Pawlickiej, niedoszłej "Top modelki", bardziej znanej z zabijania lisków na futra niż swojego krótkiego udziału w show TVN-u.

Skontaktowała się z nami menedżerka Dody, która zapewnia, że piosenkarka od zawsze jest przeciwna obdzieraniu zwierząt ze skóry na ubrania i "nosi tylko eko futra". Szybko również na Facebooku pojawił się wpis Pawlickiej, która zapewnia, że wykonała idealną kopię swojej kolorowej kamizelki z naturalnego futra lisiego, tyle że w wersji "eko", specjalnie dla Dody.

bCxJmiZj

Justyna Pawlicka FUTRA wychodzi naprzeciw przeciwnikom futer naturalnych i powoli wprowadza również EKO FUTRA. Kolorowa kamizelka Dody - wykonana na specjalne zamówienie powstała właśnie z takiego eko futerka - przekonuje na Facebooku.

Gdyby Pawlicka naprawdę "wychodziła naprzeciw przeciwnikom futer naturalnych", po prostu przestałaby zabijać małe lisy i króliki zamiast zwiększać swoją ofertę i mieć więcej pieniędzy do inwestowania w fermy zwierząt.

Zapewnienia Dody są równie wątpliwe. Niedawno było głośno o tym, że wystawiła swoje stare ubrania sceniczne na aukcji internetowej. Mimo zapewnień menedżerki Rabczewskiej, że nigdy nie nosiła futer, na aukcji pojawiło się... futro z norek i lisów, za które - po obniżce - chciała ponad 18 tysięcy złotych. Nie płaci się tyle za eko-futra.

Niezależnie od "polityki wizerunkowej" Dody, dziwimy się, że zamówiła tę kamizelkę akurat u Pawlickiej.

bCxJmiZp
bCxJmiZq
bCxJmiZr
bCxJmiZK
KOMENTARZE
(114)
gosc
4 lata temu
robione są z eko zwierząt...
gość
4 lata temu
Rabczewska - wyznacznik obciachu.
gość
4 lata temu
Nawet jeżeli futro Dody jest sztuczne, ja bym nie chciała mieć nic wspólnego z tą firmą, kupując u niej sztuczne futro (ale jakoś w to nie wierze) też wspiera tę firmę i przemysł prawdziwych futer
bCxJmiZL
Gość
4 lata temu
Co za durna baba, bez serca. Takich ludzi na karme dla lwów nie żal.
Gość
4 lata temu
To futerko nie wygląda na sztuczne, niech doda przestanie ludzie oczy mydlić, sztuczne futerko troszeczkę inaczej wygląda.
Najnowsze komentarze (114)
gość
4 lata temu
Dziewczyny zawsze będą nosić futra, nic tu nie zmieni biadolenie PiSowców
gość
4 lata temu
eko futra to futra naturalne a nie sztuczne
gość
4 lata temu
Pawlicka to ostatnia s****a! A ponieważ wierzę w sprawiedliwość na Ziemi pewnie padnie na jakąś chorobę wijąc się w cierpieniach! Już Ci współczuję, g****a s**o!
Majkel
4 lata temu
Doda ratuje się jak może żeby nie podpaść publiczności. Nie wiem co gorsze- kłamać w żywe oczy fanów czy podlizywać się polskiej Kruelli Demon.
gość
4 lata temu
Ta Pawlicka to ma usta jak moja D..A!!!MASAKRA!!!!!!!!!!!
Gość
4 lata temu
Myślą że ciemny lud to kupi ?? Dno dna
Gość
4 lata temu
Doda jest skończona
Gość
4 lata temu
Obie kretynki obedrzeć ze skóry!!!
bCxJmiZD
mamka
4 lata temu
Dwie debilki zawsze muszą się czymś wykazać
nicole.r
4 lata temu
Dwie labadziary.
gość
4 lata temu
to z djecie z malym lisem jest przerazajace
gość
4 lata temu
P***a P***a P***a
Gość
4 lata temu
Obie to szmaciska
cruelfree
4 lata temu
Czemu żałujemy lisów i norek, a bez zastanowienia jemy mięso świń i kurczaków? Istnieje jakaś "hierarchia zwierząt"? Jaka jest różnica między zabiciem dla futra, a zabiciem dla mięsa?
...
Następna strona
bCxJmjaf