Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek i Majdan podpiszą intercyzę. "Wolą być zabezpieczeni na przyszłość"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
93
Podziel się:

"Lepiej dmuchać na zimne. Przeszli przecież już niejedno miłosne zawirowanie".

Rozenek i Majdan podpiszą intercyzę. "Wolą być zabezpieczeni na przyszłość"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do planowanego od dawna ślubu. Jest szansa, że tym razem jednak się odbędzie. Państwo młodzi wynajęli hotel Czarny Potok w Krynicy Zdroju, należący do znajomego Radka. Majdan, po starej znajomości, wytargował podobno dużą zniżkę.

Ślub ma odbyć się w długi weekend po koniec maja. Do uroczystości pozostał więc ledwo ponad miesiąc. Tymczasem Małgorzata w pośpiechu szuka prawnika, który przygotuje dla niej i dla Radka intercyzę.

Nie wiadomo, dlaczego wpadła na to dopiero teraz. W końcu temat jest jej znany, intercyzom poświęciła swoją pracą doktorską.

Zarówno Rozenek jak i Majdan dysponują sporymi majątkami. Każde z nich posiada po kilka nieruchomości, nie licząc segmentu Radka na warszawskim Ursynowie, w którym teraz mieszkają. Stąd ta przedślubna ostrożność.

Nie widzą poza sobą świata, ale są zgodni co do tego, by podpisać intercyzę. Przeszli przecież już niejedno miłosne zawirowanie i jako dorośli ludzie wolą być zabezpieczeni na przyszłość - tłumaczy ich znajomy w rozmowie z Faktem. Uważają, że to im przecież nie zaszkodzi, a lepiej dmuchać na zimne.

To prawda, lepiej dmuchać na zimne. Miłość w show biznesie może zawsze skończyć się tak:

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(93)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
10 lat temu
Z takim życiorysem jak Majdan to też bym podpisala :D
gość
10 lat temu
A kto zaopiekuje się tym szczurem którego ma na głowie Majdan?!
gość
10 lat temu
intercyze sporzadza notariusz nie prawnik
gość
10 lat temu
no to prawdziwe love musi być jak od paru dni plotą o intercyzie- no prawdziwa miłość, Radziu pamietaj płać za Gosiaczka ZUS
gość
10 lat temu
No i niech beda szczesliwi. A dodonowi peknie zylka
NAJNOWSZE KOMENTARZE (93)
gość
10 lat temu
no i slusznie wszystkie pary powinny podpisac intercyze nie bylo by pozniej klopotow ,nerwow i placzu przy rozwodach ktory czasami ciagnie sie latami,a przed sadem jest "wylewanie brudow " !!!!!!
Gośćcibvucffo...
10 lat temu
Miłość do piniendzy :-):-):-):-):-) Kon by się umiał
Gość
10 lat temu
Jak romantycznie
Gość
10 lat temu
Notariusz JEST prawnikiem, pudelkowicze. Poza tym intercyze moze sporzadzic jeden prawnik, a notariusz to tylko zatwierdza.
gość
10 lat temu
50 latka z dennym piłkarzyną perfekcyjny ślub i kolejny rozwód! i kasa kasa kasa za zdjęcia
Gość
10 lat temu
Nudna ta kobieta już by mogła sie usunąć z telewizji
gość
10 lat temu
Malgosia zostaw go stac Cie na duzo lepszego
gość
10 lat temu
Miłość jak cholera!!! ha,ha,ha ha!!!
gość
10 lat temu
Przestańcie juz o tej parze bo sie robi niedobrze wezmą ślub czy nie wezmą podpiszą czy nie podpiszą a moze napiszcie jak często odwiedzają wc to bedzie nevs
nadzieja
10 lat temu
pewniaki gimnazjalne i maturalne na pewniaki (kropka) net
gość
10 lat temu
Ona jest prawnikiem i nie wie że intercyzę podpisuje notariusz???? Głupota tej pani dosięga dna. A jaki z niej prawnik jak nigdy w zawodzie nie pracowała? Papier o niczym nie świadczy.Lepiej niech nie broni tego doktoratu bo na kariere prawnika troche za późno.
estetka
10 lat temu
Matko ale on ma ten tupecik zniszczony już, Goslawa tego nie widzi?
gość
10 lat temu
Bardzo mądrze przynajmniej beda siebie szanowac
Gość
10 lat temu
W tej czarnej sukience jak w ciąży!?