Trwa ładowanie...
Przejdź na

Strasburger u Wojewódzkiego: "Cztery lata temu dowiedziałem się, co to suchary, a teraz jestem królem"

95
Podziel się:

"My tu co tydzień gadu gadu, a tam Agata Duda milczy" - stwierdził prowadzący.

Strasburger u Wojewódzkiego: "Cztery lata temu dowiedziałem się, co to suchary, a teraz jestem królem"

Gośćmi wczorajszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego byli Karol Strasburger i Aleksandra Hamkało. Jednak pierwsze słowa prowadzący poświęcił nie zaproszonym gościom, lecz rzadko ostatnio widywanej pierwszej damie.

My tu co tydzień gadu gadu, a tam Agata Duda milczy - powiedział, odnosząc się do braku reakcji żony prezydenta na obywatelski projekt ustawy antyaborcyjnej oraz tego, że nawet do poinformowania, że nie będzie tego komentować, potrzebowała rzecznika Kancelarii.

Swojego pierwszego gościa Kuba zapowiedział, cytując dowcip, inspirowany zamieszczonym na Instagramie zdjęciem z Karolem: "Tańcowały dwa suchary: jeden stary, drugi stary". Strasburger pojawił się w dżinsowym komplecie i ciemnych okularach.

Tak wszedłem, żeby zrobić wrażenie - wyjaśnił. Poczułem się po twojej zapowiedzi jak Adamek przed swoją walką, ale mam nadzieję, że po programie będę wyglądał lepiej niż on. Tę dżinsową marynarkę kupiłem cztery dni temu w Pradze. Ano. To jest amerykańskie, teraz się w dżinsie chodzi. Popatrz, jak rękawy mam ładnie podwinięte, to jest teraz modne. Nawet kapcie mam dżinsowe.

Wiesz, dlaczego laska jest niebeska? - zagaił Strasburger. Bo dżinsy farbują.

Ja się dopiero cztery lata temu, u ciebie, dowiedziałem, co to jest suchar - wyznał Wojewódzkiemu. I teraz jestem królem. Nawijka to jest podstawa. Ale nie mógłbym tak stanąć na scenie i jechać. To musi być, użyję obcego słowa, integralnie związane z sytuacją.

Prowadzący przypomniał mu, że niedawno przeprowadzonym, na zlecenie Super Expressu, rankingu najbardziej lubianych celebrytów, Strasburger zajął trzecie miejsce, po Tadeuszu Sznuku i Małgorzacie Kożuchowskiej. Zobacz: Polacy najbardziej lubią Sznuka, Kożuchowską i Strasburgera

Nie chodzę po kredyt. Zarabiam, to mam. Nigdy nie kupowałem nic więcej niż to, na co było mnie stać - wyznał aktor. Przecież do Francji na zakupy nie będę jeździł. Mam smarta. Sportowego smarta. Ty wiesz, jaką ma moc? Chyba 120 koni, a jest lekki. Kiedyś ścigałem się z kimś na światłach. Jak jedzie przede mną gamoń, to czasem bluzgam, ale tylko do siebie. Do innych nie będę, bo potem napiszą, że cham jestem, na tym facebooku, z którego cię wyrzucili.

Potem nastąpił kolejny, tym razem przydługi suchar, specjalnie dedykowany motoryzacyjnej pasji Wojewódzkiego. Karol opowiadał o lisie, który wpadł do rowu.

No rów, dół, dziura - wyjaśnił. I woła niedźwiedzia, ale niedźwiedź ma łapy za krótkie, więc lis zaproponował, żeby zawołać jaguara. Na co niedźwiedź powiedział, że ma duże przyrodzenie i nim lisa wyciągnie. Jaki z tego morał? Jak ktoś ma duże przyrodzenie, to mu jaguar niepotrzebny.

KOMENTARZE
(95)
gość
6 lat temu
Ja tam lubię pana Karola. Przynajmniej ma do siebie dystans :)
Gość
6 lat temu
Oj Kuba...już nawet Karol jest od ciebie zabawniejszy:P
gość
6 lat temu
Haha z jaguarem akurat dobre
gość
6 lat temu
Pan Karol super facet, ale najlepsze jak Hamkało jeździła po Kubie.
gość
6 lat temu
tu ma rację królem sucharów to on naprawdę jest.
Najnowsze komentarze (95)
gość
6 lat temu
muslalam ze Pan Karol jest troche madrzejszy jak juz sie czepia glupiego Kuby to cos nie tak a Kuba i inni Pania Agate moga w d**e pocalowac od niej wara
CENTUŚ
6 lat temu
karolu trzymaj się i na wesoło alleluja i do przodu
gość
6 lat temu
Wojewódzki juz nie potrafi zapolować bez dzióbka Żałosny typ
gość
6 lat temu
TY kupo odczep się od eleganckiej pięknej i z klasą pani Prezydentowej. Nie wciągaj jej do swego szamba lewackiego.
Gość
6 lat temu
Smart od Brabusa to też droga zabawka, choć za 10 procent ceny PassatoBentleya.
gość
6 lat temu
Stary durny c*p.
gofry
6 lat temu
"""Wiesz dlaczego laska jest nebeska? to jest dowcip z przed 40 lat. Niewtajemniczonym wyjaśniam że "laska'" to po czesku "miłość". 50 lat temu krążyły czeskie dowc**y. karabin- żelaziwo na pleciwo, gołąb-dachowy oberaniec, biustonosz- cyckowa wygoda a ten ż*d wojewódzki się tym onanizuje. Karol wizyta u żyda nie przynosi Ci splendoru. Agencie nr 1 od familiady.
Gość
6 lat temu
Kuba jesteś super! King w polskiej tv!
gość
6 lat temu
Przeproś za tatusia wojewodzka kupo
Gość
6 lat temu
Panie Karolu uwielbiam pana jest pan mega pozytywną osobą
gość
6 lat temu
Beznadziejny ten program Wojewodzkiego
gość
6 lat temu
Karol jest OK. Kuba dno.
KRYTYK
6 lat temu
z całym szacunkiem że też pan poszedł do programu który prowadzi ten d***l straciłem dobre zdanie o panu
gość
6 lat temu
Karol ma kulturę osobistą i dystans do siebie, a Kubie andropauza rozum odbiera jak klimakterium Pawłowicz :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie