Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młodsza siostra Dody: "DOROTA MNIE OLAŁA. Ile ja przepłakałam. Cisnęli mnie, że bękart"

421
Podziel się

"Każdy na moim miejscu zrobiłby to samo, każda nastolatka, wiedząc o tym, że ma siostrę - nie wiedząc jeszcze, że ją oleje - jasne, że by się odezwała..."

Młodsza siostra Dody: "DOROTA MNIE OLAŁA. Ile ja przepłakałam. Cisnęli mnie, że bękart"
bCxdBBZx

Cztery lata temu okazało się, że idealizowany przez Dodę ojciec ma drugą córkę, która jest owocem jego pozamałżeńskiego romansu z byłą pracownicą. Matka siostry Doroty, Pauliny Zmudczyńskiej, skontaktowała się z tabloidami, gdyż znalazła się w tragicznej sytuacji finansowej. Paweł Rabczewski walczył o to, by płacić jak najniższe alimenty na porzuconą córkę. W odpowiedzi na jej pojawienie się w mediach, Dorota obraziła ją mówiąc, że winna jest tylko matka, która "rozłożyła nogi" przed jej biednym ojcem. Nie dodała, że Rabczewski musiał coś między tymi nogami robić.

Rok temu Paulina Zmudczyńska założyła bloga i zaczęła karierę szafiarki. Wspomina, że spotkała się z falą krytyki ze strony fanów przyrodniej siostry. W rozmowie z Pudelkiem opowiedziała, jak wyglądało jej życie po ujawnieniu, że jest spokrewniona z Dodą. Okazuje się, że nie próbowała nawiązać relacji ze swoim uroczym tatą, który został "zmuszony" do romansu.

Nigdy nie próbowałam kontaktować się z biologicznym ojcem. Raz chciałam, ale byłam dzieciakiem. Mama próbowała mi wytłumaczyć, ale ja mam taki charakter, że muszę się sparzyć - wspomina Paulina. Ludzie mówią: Po co ci to, może lepiej, żeby nikt się nie dowiedział. Tak naprawdę każdy na moim miejscu zrobiłby to samo, każda nastolatka, wiedząc o tym, że ma siostrę - nie wiedząc jeszcze, że ją oleje - jasne, że by się odezwała.

bCxdBBZz

Występ w tabloidzie i na kanapie telewizji śniadaniowej skończył się dla Pauliny atakami ze strony Doroty. Doda nie chce się kontaktować z młodszą siostrą i udaje, że ta nie istnieje. Poza jurnym ojcem łączy je pasja do muzyki. Paulina zaprezentowała nam, jak śpiewa jedną z piosenek Rabczewskiej. Posłuchajcie:

Kiedyś strasznie się przejmowałam hejtem - powiedziała nam Paulina. O boże, ile ja przepłakałam. Cisnęli mnie, że bękart. Nie wiem, po co ludzie to robią. Chciałam, żeby ktoś wiedział o tym, że jestem siostrą Dody. O opłacalności nie będę się wypowiadała. Nie chcę już być postrzegana jako siostra Dody.

bCxdBBZF
bCxdBBZG
bCxdBBZH
bCxdBCaa
KOMENTARZE
(421)
gość
4 lata temu
Mój ojciec też był "koleżeński" ... Jak się okazało mam 2 siostry i brata... Na imię mu Dżingis, kur#a... CZAICIE?
gość
4 lata temu
dwie brzydkie, a ta dziewczyna odwala zenade na maksa
gość
4 lata temu
Masakra, szkoda jej, bo ja też się kiedyś odezwałam do przyrodniego brata i kazał mi "w*********ć" więc rozumiem ją jak najbardziej.
bCxdBCab
gość
4 lata temu
Doda to benkart polskiej muzyki.
gość
4 lata temu
Brzydka jak siostra...
Najnowsze komentarze (421)
Gość
3 lata temu
Matka rozłożyła nogi... A jej ojciec ? Nie mógł się oprzeć ? Nalegała , żeby ją wybzykał? Zapłodnił ?
Gość
3 lata temu
Ładniejsza od Dody
Ghdh
3 lata temu
Tak bardzo chce być taka jak siostra że to jest aż irytujące. Dziewczyno bądź sobą i proszę nie spiewaj.
gość
3 lata temu
wstyd mi przed sama sobą, że to usłyszlam
Gość
3 lata temu
Ale nazwisko ma po tatusiu.najlepsza coreczka to Doda bo daje kase dla biednych rodzicow.jakas patologia
WRR
3 lata temu
a ja życzę dziewczynie powodzenia..DASZ RADĘ...może lepiej, że nie ma z Dodą kontaktu...BO DLA MNIE TO WSTYD SIE PRZYZNAĆ, ŻE MA SIE TAKA SIOSTRĘ I JESZCZE GORSZEGO TATUSIA-BZYKACZA...jak znam życie to prewnie Rabczewscy-chrześcijanie chodza do kościoła ?!?!?!
Gość8
3 lata temu
A sama bym jej nie chciała znać doda ma racje popieram ją ...
Grkość
4 lata temu
Doda jak tatuś że wszystkimi się pyta te k******a to w genach jest
bCxdBBZT
Rkość
4 lata temu
Czytałam te komentarze z niedowierzaniem co za bzdury piszecie że jej ojciec się pchać z ku....m pewnie wszędzie gdzie się dało to nie winnice dziewczyny za to a co uroda do tego wszystkiego się ma nie wiem a to że się od ojca upomniala o kasę to i dobrze wiedziało gdzie się pchalo a teraz tylko płacić zostało bo co tatuś nie wiedział że dziecko będzie chciało jeść czy się ubrać a ta sztuczna lala niech się dalej pieprzu z każdym i chodzi najlepiej bez majtek s**z
gość
4 lata temu
Może teraz dzięki sławie siostry, zarobi na aparat na zęby
gość
4 lata temu
Doda na ostatniej focie jak wyrafinowana prostytutka
Gość
4 lata temu
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że ona chce się wypromować ..
gość
4 lata temu
nie za bardzo mi sie podoba jej głos
gość
4 lata temu
Doda z własnym bratem nie ma dobrych kontaktow wiec co dopiero z przyrodnią siostrą wedlug doroty to wszyscy są winni tylko nie jej rodzina
...
Następna strona
bCxdBCav