Wtorek 26.04.2016 17:30

Młodsza siostra Dody: "DOROTA MNIE OLAŁA. Ile ja przepłakałam. Cisnęli mnie, że bękart"

Doda Dorota Rabczewska Paulina Zmudczyńska Paweł Rabczewski

Młodsza siostra Dody: "DOROTA MNIE OLAŁA. Ile ja przepłakałam. Cisnęli mnie, że bękart"

Cztery lata temu okazało się, że idealizowany przez Dodę ojciec ma drugą córkę, która jest owocem jego pozamałżeńskiego romansu z byłą pracownicą. Matka siostry Doroty, Pauliny Zmudczyńskiej, skontaktowała się z tabloidami, gdyż znalazła się w tragicznej sytuacji finansowej. Paweł Rabczewski walczył o to, by płacić jak najniższe alimenty na porzuconą córkę. W odpowiedzi na jej pojawienie się w mediach, Dorota obraziła ją mówiąc, że winna jest tylko matka, która "rozłożyła nogi" przed jej biednym ojcem. Nie dodała, że Rabczewski musiał coś między tymi nogami robić.

Rok temu Paulina Zmudczyńska założyła bloga i zaczęła karierę szafiarki. Wspomina, że spotkała się z falą krytyki ze strony fanów przyrodniej siostry. W rozmowie z Pudelkiem opowiedziała, jak wyglądało jej życie po ujawnieniu, że jest spokrewniona z Dodą. Okazuje się, że nie próbowała nawiązać relacji ze swoim uroczym tatą, który został "zmuszony" do romansu.

Nigdy nie próbowałam kontaktować się z biologicznym ojcem. Raz chciałam, ale byłam dzieciakiem. Mama próbowała mi wytłumaczyć, ale ja mam taki charakter, że muszę się sparzyć - wspomina Paulina. Ludzie mówią: Po co ci to, może lepiej, żeby nikt się nie dowiedział. Tak naprawdę każdy na moim miejscu zrobiłby to samo, każda nastolatka, wiedząc o tym, że ma siostrę - nie wiedząc jeszcze, że ją oleje - jasne, że by się odezwała.

Występ w tabloidzie i na kanapie telewizji śniadaniowej skończył się dla Pauliny atakami ze strony Doroty. Doda nie chce się kontaktować z młodszą siostrą i udaje, że ta nie istnieje. Poza jurnym ojcem łączy je pasja do muzyki. Paulina zaprezentowała nam, jak śpiewa jedną z piosenek Rabczewskiej. Posłuchajcie:

Kiedyś strasznie się przejmowałam hejtem - powiedziała nam Paulina. O boże, ile ja przepłakałam. Cisnęli mnie, że bękart. Nie wiem, po co ludzie to robią. Chciałam, żeby ktoś wiedział o tym, że jestem siostrą Dody. O opłacalności nie będę się wypowiadała. Nie chcę już być postrzegana jako siostra Dody.

Posłuchajcie, co mówi o relacjach z rodziną Rabczewskich, która się jej wyparła:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (584)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 584
Odpowiedz
1413 283
zgłoś
gość 26.04.2016 17:32
Mój ojciec też był "koleżeński" ... Jak się okazało mam 2 siostry i brata... Na imię mu Dżingis, kur#a... CZAICIE?
Odpowiedz
1053 342
zgłoś
gość 26.04.2016 17:32
Doda to benkart polskiej muzyki.
Odpowiedz
589 178
zgłoś
gość 26.04.2016 17:32
Brzydka jak siostra...
Odpowiedz
220 84
zgłoś
Gość 26.04.2016 17:33
przynajmniej nie wyglada jak trans
Odpowiedz
150 69
zgłoś
gość 26.04.2016 17:33
Czemu wybraliście najgorsze zdjęcia, gdy zamyka oczy?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 584