Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziewczyna Chajzera zaatakowana na marszu KOD-u? "Usłyszała, że jest REŻIMOWĄ KU*WĄ!"

226
Podziel się:

Filip zamieścił na Facebooku emocjonalny wpis. Usunął go po kilku godzinach...

Dziewczyna Chajzera zaatakowana na marszu KOD-u? "Usłyszała, że jest REŻIMOWĄ KU*WĄ!"

Wczoraj w Warszawie odbył się organizowany przez Komitet Obrony Demokracji i partie opozycyjne marsz pt. "Jesteśmy i będziemy w Europie". Według różnych szacunków wzięło w nim udział od 200 do nawet 260 tysięcy osób z całej Polski, co oznacza, że była to największa manifestacja w Polsce po 1989 roku.

Marsz relacjonowały wszystkie duże telewizje. Niestety, podobno nie obyło się bez incydentów - Filip Chajzer zamieścił wczoraj wieczorem na swoim profilu wpis, w którym stwierdził, że "jest w trakcie uspokajania bardzo bliskiej mu reporterki TVP Info", którą obrażano podczas demonstracji. Chodzi zapewne o dziewczynę Chajzera, Małgorzatę Walczak, która jest reporterką stacji. Wpis zniknął z profilu dziennikarza po kilku godzinach.

Wszystko się nam już trochę pomieszało. Marsz okazał się sukcesem. Frekwencja fantastyczna. Ludzie uśmiechnięci od ucha do ucha, dzieciaki, flagi, nasze i unijne. Tyle w TV i na portalach - napisał Filip wczoraj po 23. Tymczasem jestem w trakcie uspokajania bardzo bliskiej mi reporterki TVP Info, która kilkadziesiąt razy dowiedziała się dzisiaj o sobie, że jest reżimową kur…ą i ma sp… z kostką swojej stacji. Jest w słabym stanie a pracuje tam od lat, relacjonuje to co się dzieje, a nie to co jej każą. To ona pierwsza podała dzisiaj frekwencję na poziomie 200 tys… Tylko co z tego, tłum wie lepiej bo dla tłumu nie ma odcieni. Jest czarne albo białe. Owszem to samo słyszę kiedy służbowo wybieram się na marsze niepodległości… tylko jestem facetem i chyba mam więcej odporności. O kobiecie na per kur…o raczej nie przystoi, szczególnie tym, którzy mają się za jeszcze lepszych od #dobrej zmiany.

Komentujący wpis Chajzera dodawali, że wielu szeregowych pracowników Telewizji Polskiej nie może pozwolić sobie na demonstracyjne zwolnienie się z pracy, w proteście wobec nowego kierownictwa i musi sobie jakoś radzić. Medialni celebryci przez lata zarabiania na gwiazdorskich kontraktach byli w stanie zabezpieczyć się finansowo na wypadek zmiany władzy. "Zwykli" reporterzy czy pracownicy techniczni takiego luksusu niestety nie mają.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(226)
gość
7 lat temu
z mównicy kodu padły wczoraj takie słowa "Nie jesteśmy jak PO, które przez osiem lat nie potrafiło ochronić praw człowieka przed nienawiścią. Wiem, że wam się to nie podoba"---po czym facet został wygwizdany,macie swoją kodowska solidarność...
Gość
7 lat temu
Już mam dosyć tego KOD-U!
kokolino
7 lat temu
Chore nie jestem ani za PIS ani za PO ale świnie oderwane od koryta same nie wiedzą o co walczą. Tylko robienie na złość. Przykre i jest mi WSTYD!!!!
Gość
7 lat temu
Ludzie, opanujcie się, stop nienawiści. Jesteśmy jednym narodem i każdy Polak to jedna rodzina, Stary czy młody, chłopak czy dziewczyna:)
Gość
7 lat temu
Ludzie są niesamowicie chamscy i wredni
Najnowsze komentarze (226)
gość
7 lat temu
HAJZER ZALATWI LEWACKIEJ PRACE W TVN ON MA PLECY
gość
7 lat temu
moi znajomi głosowali na pis ze zwzględu na 500+teraz żałują i się wstydza szli w marszu w sobotę
gość
7 lat temu
BRAWO KOD A CHAJZER KTO TO JEST
gość
7 lat temu
Nie jestem żadną świnią oderwaną od koryta. Jestem zwykłą obywatelką. Maszerowałam w pochodzie KODU bo czuję strach przed władzą jednego chorego człowieka. Bez żadnej dyskusji - jest projekt jest ustawa. Wielu moich znajomych głosowało na ten rząd z powodu 500 zł. Teraz są w szoku. Szli razem ze mną....
gość
7 lat temu
Ale fajne pacynki. Czy będzie z nimi dobranocka na TVP?
gość
7 lat temu
mam dosyc Pisu
gość
7 lat temu
zalosne. kod obroncow demokracji, ktory nei rozumie jak dziala demokrajca. ONI WYGRALI wy debile, moga robic co chca, przestancie psioczyc
Gość
7 lat temu
Polacy osmieszacie się! Stop to jest prowokacja ze strony PO czy wy tego nie widzicie . Co PO zrobiło dla POLSKI nic!!! Nie mogą przeżyć że nie są przy korycie
Marek
7 lat temu
CO ZA BURAK Z TEGO Chajzera ! ŚIEĆ i chamisko pisać o kobiecie k- wa . Śmieci Chajzerze rozejrzyj się wokół siebie o k***w masz pełno . Wstydz się b****u jestes żenujący i przynosisz wstyd Twojemu pokoleniu.
gość
7 lat temu
To Platforma i Kodowcy nawołują do nienawiści. Przecież w tych marszach TO SĄ SAMI DEBILE.
gość
7 lat temu
Jakie 240tys. chyba im się śniło . Kod i PO działaja jak komuchy kiedyś wciskając ludziom ciemnotę. Komunisci też zmuszali ludzi do pochodów 1 majowych. Kodziarze to oszołomy. Ludzie opamiętajcie się przecież im chodzi tylko o własne interesy. I WASZYMI RĘKAMI CHCĄ SIE DORWAĆ DO WŁADZY . A Platformrsi nie mogą przeżyć, że skończyło się okradanie obywateli koryto się urwało.
bob
7 lat temu
Zali sie p***c w necie , dobrze ludzie jej powiedzieli
gość
7 lat temu
Ta kukła Jarka sterująca marionetkami Andrzejka i Beatki - jak żywa!
gość
7 lat temu
Odsuwają od koryta - ajwaj
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie