Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak o synu: "Beztroskie dzieciństwo zostało mu już odebrane!"

228
Podziel się:

"Dziadkowie łamali zasady porozumienia, przychodzili niezapowiedziani do szkoły Allana". Podobno chcieli też... przemycić go w tajemnicy do aresztu!

Górniak o synu: "Beztroskie dzieciństwo zostało mu już odebrane!"

Dwa tygodnie temu w warszawskim Sądzie Okręgowym zapadł wyrok 7 lat bezwzględnego więzienia dla Dariusza K.. Obrońcom nie udało się obronić hipotezy, że celebryta wciągał kokainę poprzedniego dnia, a jakieś tajemnicze czynniki opóźniły rozkład narkotyku w organizmie. Biegli podważyli linię obrony, wykazując ponad wszelką wątpliwość, że po raz ostatni zażywał narkotyki półtorej godziny do dwóch przed wypadkiem. W momencie wsiadania do samochodu musiał więc zdawać sobie sprawę z tego, że jest naćpany. A w takim przypadku nie ma mowy o wyroku w zawieszeniu.

Wyrok skazujący dla Dariusza K. jest kolejnym szokiem dla jego syna, 12-letniego Allana. A także dla Edyty Górniak, która stanęła właśnie przed trudną decyzją, jak poukładać na nowo jego relacje z przebywającym w więzieniu ojcem. I czy w ogóle powinni jakieś utrzymywać. Na dodatek stres chłopca pogłębiają jeszcze dziadkowie, którzy wybrali sobie ten moment na złożenie w sądzie pozwu o zabezpieczenie kontaktów z wnukiem. Twierdzą, że była synowa złośliwie wywiozła go do Krakowa, znacznie utrudniając mu relacje z dziadkami. Jednak, jak ujawnia jej "znajoma" w rozmowie z magazynem Party, miała naprawdę dobre powody.

Zanim Edyta i jej syn przeprowadzili się do Krakowa, zdarzało się, że dziadkowie łamali zasady porozumienia i przychodzili niezapowiedziani do szkoły Allana albo przed dom, gdzie mieszkał - mówi informatorka tabloidu.

Podobno podejmowali nawet próby... przemycenia go w tajemnicy do aresztu, na widzenie z ojcem. Przeprowadzka Edyty i Allana do Krakowa ukróciła te praktyki.

Będę walczyć o jego spokój, dobro, uśmiech i edukację - zapowiada twardo piosenkarka. Beztroskie dzieciństwo zostało mu już, niestety, odebrane.

KOMENTARZE
(228)
Gość
6 lat temu
Mówcie co chcecie ale Edzia to dobra mama
Gość
6 lat temu
Dobrze robi
gość
6 lat temu
dobra z niej matka.
Gość
6 lat temu
Co jak co ale Edzia wygląda na dobrą matkę
As.
6 lat temu
Edyta, walcz!
Najnowsze komentarze (228)
gość
6 lat temu
A może Alan powinien wypowiedzieć się sam? Nie ma już 5 lat, to już praktycznie nastolatek. Nie chce widywać ojca - to go nie zmuszać. Bardzo mu współczuję, sama wychowywałam się w rodzinie z problemami. Alkohol, rozwód, ciągłe kłótnie, brak miłości, moja matka traktowała ojca jak śmiecia, z finansami też było krucho. Mam już 27 lat ale przez rodzinę mam nadal problemy psychiczne.
gość
6 lat temu
Matka no Edzia niech raczej dba o edukację syna żeby nie skończył tak jak ona z podsawowym wykształceniem skonczonymi 8 klasami szkoły podstawowej nigdy nie skończyła technikum naukę przerwała chyba w 3 klasie
gość
6 lat temu
stare świry co chca dziecku pokaza wiyienie . Porabane stare dziady
Gość
6 lat temu
chociaż raz sąd nie dał się z manipulować papudze uwaga ludzie widzą obserwują i wyciągają wnioski
gość
6 lat temu
ta cyganka jest durna
gość
6 lat temu
to p***y stary karp uwaza ze dziadkowie nie moga spotykac sie z wnukiem niezapowiedziani???? to kretynka nie rozumie ze on potrzebuje dziadkow a nie tylko infantylnej niestabilnej emocjonalnie i egoistycznej matki???
Gość
6 lat temu
Wygląda mi na dobrą mamę , chociaz prawdy nie znam
gość
6 lat temu
Z tak pojebaną matką ma już zasrane całe życie.
gość
6 lat temu
dokładnie - beztroskie dziecinstwo odebrała dziecku matka - czubek
gość
6 lat temu
dobrze Edi,tak trzymaj
joanna
6 lat temu
nie jestem zwolenniczka p. Edyty,ale zachowanie wobec syna jest wspaniałe,powiedziała piękne,ale jakże smutne słowa "beztroskie dzieciństwo zostało mu już zabrane "...
gość
6 lat temu
Edyta nie dawaj się tym cwaniakom,dbaj o dziecko i walcz jak lwica
gość
6 lat temu
Górniak nie ma nikogo bliskiego, bo ze wszystkimi jest w konflikcie, pozostał jej tylko syn, więc ona go już nie wypuści, nie będzie mieć chłop swojego życia. Już teraz pozbawia go charakteru swoją całkowitą dominacją i oczekiwaniem bezwzględnego posłuszeństwa i uwielbienia. Allan się jej nigdy nie sprzeciwi, będzie ją niańczył do starości.
gość
6 lat temu
Pani Gorniak ma za dużo konfliktów z ludźmi, w tym z osobami najbliższymi - ojcemkiedyś, matką, siostrą przyrodnią, Krupą, dziadkami Allana. Czy to normalne jest ?Ma w sobie coś ta kobitka , co powoduje konflikty. Nie pomaga uroda ani talent wokalny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie