Czwartek 12.05.2016

Caitlyn Jenner znów zostanie mężczyzną? "Jest spora szansa, że wróci do dawnej płci!"

Caitlyn Jenner Bruce Jenner transseksualność transseksualizm

Caitlyn Jenner znów zostanie mężczyzną? "Jest spora szansa, że wróci do dawnej płci!"FORUM

Wokół transformacji Bruce'a Jennera w Caitlyn narosło wiele kontrowersji. Z jednej strony celebrytka stała się ikoną dla amerykańskich transseksualistów, z drugiej krytykowana jest za swoje wypowiedzi, które często są nie po myśli środowisk LGBTQ.

Co więcej, krytycy twierdzą, że zmiana płci była sposobem na uniknięcie odpowiedzialności za śmiertelny wypadek spowodowany jeszcze przez Bruce'a. Wiele osób wskazuje też, że korekta płci była najbardziej dochodowym pomysłem w życiu Jenner.

Zobacz: Elegancka Caitlyn Jenner na gali "Time'a"! (ZDJĘCIA)

Caitlyn Jenner zmieniła płeć chcąc "uniknąć zarzutów o zabójstwo"?!

Wygląda na to, że sprawy potoczyły się dla Caitlyn za szybko i teraz ponosi konsekwencje życia w tempie narzuconym przez kolejne odcinki show I Am Cait. Biograf rodziny Kardashianów i wieloletni przyjaciel Jenner, Ian Halperin, twierdzi, że celebrytka rozważa... zostanie mężczyzną.

Halperin powołuje się na rozmowę z anonimową osobą z otoczenia Jenner, która zdradziła, że Caitlyn "doznała szoku i wyrzutów sumienia po zmianie płci".

To nie było łatwe dla Caitlyn - powiedział informator. Jest podekscytowana, że zwróciła uwagę społeczeństwa na to, jak osoby transpłciowe przez lata były dyskryminowane. Ale jest spora szansa, że powróci do dawnej płci w ciągu kilku następnych lat.

Myślę, że to nie byłoby zaskoczeniem dla nikogo z jej bliskich. Przemiana okazała się zdecydowanie trudniejsza niż mogła przypuszczać. Bardzo jej współczuję i wiem, że jej prawdziwi przyjaciele będą ją wspierać niezależnie od tego, którą ścieżkę życiową wybierze.

Halperin uważa, że powodem dla Jenner do powrotu do bycia mężczyzną jest fakt, że wciąż podobają jej się kobiety, a teraz jest skazana na romanse z lesbijkami gustującymi w osobach transseksualnych.

Niezależnie od swoich wątpliwości Caitlyn wiedzie teraz życie kobiety i korzysta ze względów, jakimi darzy ją show biznes. Nagrywanie swojego show i występy motywacyjne dla transseksualistów zapewniają jej życie w luksusie. Ostatnio 66-letnia celebrytka pojawiła się w Malibu w stroju do golfa z krótką spódniczką i z nowym Porsche 911 GT3 RS, wartym 176 tysięcy dolarów, czyli prawie 700 tysięcy złotych.

Zobaczcie zdjęcia:

FORUMFORUMFORUMFORUM
FORUM
FORUMFORUMFORUMFORUMFORUMFORUMFORUMFORUMFORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (278)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278
Odpowiedz
101 51
zgłoś
gość 12.05.2016 19:30
ja serio nie wiem co mam napisać MI SŁÓW BRAK !!! :O
Odpowiedz
59 25
zgłoś
Gość 12.05.2016 19:30
To po co ją zmieniała?
Odpowiedz
186 39
zgłoś
Gość 12.05.2016 19:30
Patologia...
Odpowiedz
59 23
zgłoś
Gość 12.05.2016 19:30
Wszystko dla sławy
Odpowiedz
85 28
zgłoś
Gośćghbdsvnmm 12.05.2016 19:30
Jak on wygląda?! Oblech!! Wszystko dla kasy!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278