Trwa ładowanie...
Przejdź na

Caitlyn Jenner znów zostanie mężczyzną? "Jest spora szansa, że wróci do dawnej płci!"

223
Podziel się:

Według biografa rodziny Kardashianów macocha Kim "przeżyła szok po zmianie płci". Wciąż interesują ją też kobiety...

Caitlyn Jenner znów zostanie mężczyzną? "Jest spora szansa, że wróci do dawnej płci!"
bFdKEzIl

Wokół transformacji Bruce'a Jennera w Caitlyn narosło wiele kontrowersji. Z jednej strony celebrytka stała się ikoną dla amerykańskich transseksualistów, z drugiej krytykowana jest za swoje wypowiedzi, które często są nie po myśli środowisk LGBTQ.

Co więcej, krytycy twierdzą, że zmiana płci była sposobem na uniknięcie odpowiedzialności za śmiertelny wypadek spowodowany jeszcze przez Bruce'a. Wiele osób wskazuje też, że korekta płci była najbardziej dochodowym pomysłem w życiu Jenner.

bFdKEzIn

Wygląda na to, że sprawy potoczyły się dla Caitlyn za szybko i teraz ponosi konsekwencje życia w tempie narzuconym przez kolejne odcinki show I Am Cait. Biograf rodziny Kardashianów i wieloletni przyjaciel Jenner, Ian Halperin, twierdzi, że celebrytka rozważa... zostanie mężczyzną.

Halperin powołuje się na rozmowę z anonimową osobą z otoczenia Jenner, która zdradziła, że Caitlyn "doznała szoku i wyrzutów sumienia po zmianie płci".

To nie było łatwe dla Caitlyn - powiedział informator. Jest podekscytowana, że zwróciła uwagę społeczeństwa na to, jak osoby transpłciowe przez lata były dyskryminowane. Ale jest spora szansa, że powróci do dawnej płci w ciągu kilku następnych lat.

bFdKEzIt

Myślę, że to nie byłoby zaskoczeniem dla nikogo z jej bliskich. Przemiana okazała się zdecydowanie trudniejsza niż mogła przypuszczać. Bardzo jej współczuję i wiem, że jej prawdziwi przyjaciele będą ją wspierać niezależnie od tego, którą ścieżkę życiową wybierze.

Halperin uważa, że powodem dla Jenner do powrotu do bycia mężczyzną jest fakt, że wciąż podobają jej się kobiety, a teraz jest skazana na romanse z lesbijkami gustującymi w osobach transseksualnych.

Niezależnie od swoich wątpliwości Caitlyn wiedzie teraz życie kobiety i korzysta ze względów, jakimi darzy ją show biznes. Nagrywanie swojego show i występy motywacyjne dla transseksualistów zapewniają jej życie w luksusie. Ostatnio 66-letnia celebrytka pojawiła się w Malibu w stroju do golfa z krótką spódniczką i z nowym Porsche 911 GT3 RS, wartym 176 tysięcy dolarów, czyli prawie 700 tysięcy złotych.

Zobaczcie zdjęcia:

bFdKEzIu
bFdKEzIv
bFdKEzIw
bFdKEzIO
KOMENTARZE
(223)
gość
6 lat temu
Wchodzę na pudelka głównie dlatego żeby się pośmiać z komentarzy
Gość*
6 lat temu
Jutro mam maturę z angielskiego. Trzymajcie kciuki!
gość
6 lat temu
Znowu wymyslacie brednie
bFdKEzIP
Gość
6 lat temu
Patologia...
Gośćghbdsvnmm
6 lat temu
Jak on wygląda?! O****h!! Wszystko dla kasy!
Najnowsze komentarze (223)
gość
5 lata temu
niech się wyprowadzi do Tajlandii tm pełno taich
Gość
5 lata temu
Napatrzył się na kardaszianki i te ich sukienki, makijaże itp itd i klepki mu się pomieszały od tego... ale dalej wygląda i rusza się jak chłop...
normalny
6 lat temu
mowa norma!
alfa
6 lat temu
aby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek!
gość
6 lat temu
"czy się uda ?"... Jeśli nie dał sobie obciąć -spokojnie... Jakie to chore !!!
gość
6 lat temu
ten bruce to p*****l
gość
6 lat temu
ja mam propozycję do tych kretynów...wsadzcie sobie szczotkę w d**ę..pozamiatajcie ukice i nie pokazujcie swoich zdegenerowanych ryjów... jestescie z***m
Gość
6 lat temu
Ale wychudzona szkapa się z niej robi Dalej wygląda jak chłop i ma męskie ruchy Męskie zainteresowania również Mi się wydaje ze to jedna wielka sciema
bFdKEzIH
gosc
6 lat temu
ma penisa
gosc
6 lat temu
wchodzę na pudełka głównie po to żeby pośmiać się z komentarzy
gość
6 lat temu
W sumie dla mnie nadal wygląda jak Bruce, wystarczy, że zrzuci kobiece ciuszki i zmyje tapetę i znów może być mężczyzną.
gość
6 lat temu
w "strasznym filmie" była panna Facet :)
hormon
6 lat temu
Zanim sie zmieni w psa czy kota jeszcze powinien dostac okresu tak przez rok a pozniej doswiadczyc menopauzy...
gosciu jestem
6 lat temu
Operacja zmiany płuci jest nieodwracalna !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdKEzJA
bFdKEzJB
bFdKEzJC
bFdKEzJD
bFdKEzJE
bFdKEzJj