Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agata Duda wystąpiła na... 150-leciu Kół Gospodyń Wiejskich (ZDJĘCIA)

600
Podziel się

Pierwsza Dama nie pojawiła się dziś na Kongresie Kobiet.

Agata Duda wystąpiła na... 150-leciu Kół Gospodyń Wiejskich (ZDJĘCIA)
bCHDwfiZ

Mimo apeli środowisk kobiecych do żony prezydenta, Agaty Kornhauser-Dudy, Pierwsza Dama nadal nie zajęła stanowiska w sprawie projektu zmiany prawa aborcyjnego. Jedni krytykują ją za bierność w sprawie tak ważnej dla Polek, inni doceniają, że wbrew naciskom przyjmuje apolityczną postawę.

bCHDwfjb

Często czyny są bardziej wymowne niż słowa. Dzisiaj i jutro trwa VIII Kongres Kobiet, na który zaproszono także Pierwszą Damę. Duda nie pojawiła się jednak na wydarzeniu. Na otwarcie przybył za to pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Wojciech Kaczmarczyk, który opowiedział, że w Polsce nie istnieje dyskryminacja kobiet. Został za to wybuczany i wyśmiany.

Agata Duda znalazła za to czas, żeby bawić się na imprezie zorganizowanej z okazji... 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich. Pojawiła się sama, w kwiecistej sukience, gdyż jej mąż nie przyszedł, tylko napisał list, który odczytano podczas gali. Jego słowa były bardzo podobne do wypowiedzi Kaczmarczyka:

Kobiety w Polsce mogą się spełniać, realizować swoje marzenia, zdobywać naukowe i zawodowe laury. Są szanowane i doceniane - napisał prezydent.

Zobaczcie zdjęcia z wystąpienia Agaty Dudy. Jak wypadła?

bCHDwfjh
bCHDwfji
bCHDwfjj
bCHDwfjk
bCHDwfjC
KOMENTARZE
(600)
gość
4 lata temu
pewnie! przecież kobiety wcale nie mają niższych zarobków, emerytur itp.a każdy pracodawca marzy o kobiecie koło 30-tki na kierowniczym stanowisku, bo są takie dyspozycyjne :) nie ma dyskryminacji ;)
Gość
4 lata temu
Ubrana stosownie do imprezy
gość
4 lata temu
pięknie wygląda
bCHDwfjD
gość
4 lata temu
Ładnie wygląda:)
gość
4 lata temu
A mi się podoba :)
Najnowsze komentarze (600)
gość
4 lata temu
Bardzo fajnie! Odpowiednio i w nawiązaniu do tematu spotkania. Zresztą jak zawsze Pani Agato, pełna klasa!!! Pozdrawiam
gość
4 lata temu
Bardzo fajnie! Odpowiednio i w nawiązaniu do tematu spotkania. Zresztą jak zawsze Pani Agato, pełna klasa!!! Pozdrawiam
hanka
4 lata temu
Uważam że Prezydentowa ma coraz gorszą FRYZURĘ. W czasie kampanii były fajnie wycieniowane, kolor odświeżony a teraz płaskie, bez wyrazu, postarza ja takie ułożenie włosów. Chyba że zapuszcza i to taki okres przejściowy. Acha i makijaż tez zły. Ma małe oczy a te krechy na dole z uporem maniaka maluje-bez sensu. elegancko się nosi, ciekawe kreacje, ale jakoś tak sztywno stoi, nie widzę swobody, tylko napięcie. Ładnie się uśmiecha to ujmuje.
gość
4 lata temu
Ladna ma zapaske ,tanczyla kujawiaczka
Kai
4 lata temu
Bez męża jakaś weselsza i swobodniejsza się wydaje.
gość
4 lata temu
super wygląda. :) pasuje do imprezy
gość
4 lata temu
Sliczna sukienka:)
gość
4 lata temu
Piękna spódnica. Ktoś wie gdzie ją dostanę?
bCHDwfjv
gość
4 lata temu
kepa jedna z pierwszych suk pisowskich
Joanna
4 lata temu
Wygląda i owszem , tylko dlaczego tak mało się z nim pokazuje!!! Wstydzi się jego kontaktów z gimbazą . I tu , niestety ma rację!
gość
4 lata temu
PANI PREZYDENTOWA WYPADŁA PRZEPIEKNIE I prosze nie pisac: "Duda przyszła" bo nas to Polakow obraza. Cokolwiek by nie myslec i nie mowic o Pani Prezydentowej. Po nazwisku to po pysku takie jest nasze przysłowie.
gość
4 lata temu
kobieta z klasą, fakt, z wyczuciem, taktem i stylem, kreacja przepiękna - tylko szkoda że tak pokazująca i deklarująca swoją niezależność przed wyborami zupełnie zamilkła w ważnych dla Polek sprawach - co do zaostrzenia ustawy aborcyjnej wypowiedzieli się politycy, ministrowie, znani i mniej -wysłuchalismy argumentów szczególnie mężczyzn, a nasza Pierwsza Kobieta nie powiedziała nic.... a miała nie bać się Kaczyńskiego.... szkoda szkoda szkoda Kongres Kobiet i Koło Gospodyń Wiejskich? gratuluje wyboru! Czy Pani Agata nie ma nic do powiedzenia wspólczesnym kobietom? nie, nie tylko lewaczki, feministki i celebytki ją krytykują, zapewniam cię jest coś wiecej poza klasą - jest misja społeczna, odpowiedzialność za wypowiadane słowa, obietnice, podmiotowość i odrębność od męża - wyborcy, historia dała jej mozliwość kształtowania życia Polek i Polaków - rola ważna, cenna - Ktoś kiedyś ją zapyta czy jej podołała, czy ją wypełniła trescią, zadaniami, wyzwaniami.... na razie mamy ładne stroje, delikatny usmiech i luksus w cieniu pozycji męża - miałkie to i pozbawione wartości niestety; posypie sól, połamie chleb, pośpiewa pieśni - a tu państwo zabiera dotacje na ośrodki przeciwko przemocy dla kobiet.... no chyba ze w naszym katolickim kraju przemocy wobec kobiet nie ma jak i nienawisci i rasizmu -bo przeciez odpowiednią instytucję zlikwidowano.... Pani Prezydentowo obudź się i zacznij być Pierwszą Damą na miarę swojego urzędu i misji!!!!
gość
4 lata temu
co sie martwisz co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrocisz
ok
4 lata temu
typowy cioł fotamator - ujecia na zlecenie niemieckich i rosyjskich klientów., a Ona jest ok!
...
Następna strona
bCHDwfjX