Trwa ładowanie...
Przejdź na

Woody Allen o molestowaniu córki: "Mam to już za sobą. W ogóle o tym nie myślę"

91
Podziel się

"Powiedziałem na ten temat wszystko co miałem do powiedzenia".

Woody Allen o molestowaniu córki: "Mam to już za sobą. W ogóle o tym nie myślę"
bDIbiUbp

Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes na uroczystej premierze filmu Cafe Society Woody’ego Allena żartowano z... gwałtu Romana Polańskiego. Francuski komik Laurent Lafitte pochwalił reżysera, który nie został jeszcze oskarżony o gwałt. Faktycznie przed sądem i policja musiał tłumaczyć się tylko z molestowania adoptowanej córki. W 1992 roku Dylan Farrow oskarżyła Allena o napaść seksualną. Ten wszystkiemu oczywiście zaprzeczył i z brak dowodów sprawa została umorzona.

Przed rozpoczęciem festiwalu syn Allena i Mii Farrow opublikował artykuł, w którym ogłosił, że wierzy siostrze. Oskarżył media o zmowę milczenia i unikanie tematu afery wokół rodziny Allena. Zobacz: Syn Woody'ego Allena o molestowaniu seksualnym: "Wierzę mojej siostrze!" Podczas konferencji prasowej dziennikarze pytali sławnego twórcę filmów co sądzi o tekście Ronana.

Nigdy nie czytam co pisze Ronan. Ani jego felietonów ani recenzji moich filmów. Podjąłem decyzje jakieś pięć lat temu i nigdy nie czytam w ogóle żadnych recenzji moich dzieł. Nigdy nie czytam wywiadów. Jeśli chodzi o sprawę oskarżeń to powiedziałem na ten temat wszystko co miałem do powiedzenia – odparł Allen.

bDIbiUbr

Mam to już za sobą. W ogóle o tym nie myślę. Pracuję nad filmami i cieszę się życiem – dodał.

bDIbiUbx
bDIbiUbS
KOMENTARZE
(91)
gość
3 lata temu
kocham Laurent Laffitte :) najprzystojniejszy facet na swiecie
gość
3 lata temu
obrzydliwe, jak mozna zrobic cos takiego wlasnemu dziecku
Gość
5 lata temu
A macie 100% pewności, że to zrobił? Bo wydaje mi się, że całkiem pewne to nie jest. Nie chcę bronić, bo twierdzę, że pedofili trzeba wieszać jajami na latarni, ale jednak nie oskarżajmy bez całkowitej pewności ludzie!
bDIbiUbT
gość
5 lata temu
Brzydzę się Polańskim, brzydzę się Allenem choć nigdy ich nie osądzono dla mnie to ludzie z zaburzeniami seksualności żeby nie użyć dosadniejszych określeń na ludzi uprawiających seks czy molestujących małe dziewczynki, bo On jest pan artysta i jemu wolno więcej. SMUTNE, OBRZYDLIWE
gość
5 lata temu
przecież to widać że pedofil , niech gnije dziad w piekle
gość
5 lata temu
Pudel po co pokazujecie tego śmiecia !!!!!!!!! R****m na jego widok ! Pedofil p*******y Boże gdzie tu sprawiedliwość ???!!!!!!!!
zla
5 lata temu
Złamas ********** dlaczego ludzie pozwalaj na to żeby takiego śmiecia pokazywać w telewizji ?! !twoja corka powinna ci obciąć h u j a wsadzic do ryja żebyś go zjadl Obyś pedofilu zdjechl jak najszybciej
gość
5 lata temu
Zobaczcie: oskarzają go w prasie o molestowanie ale procesu o szkody( jak Cosby'emu) nie chcą wytoczyć. Chcą mu tylko zepsuć opinię.
zanetta
5 lata temu
zydzi maja sklonnosci do dewiacji, w tym przypadku do pedofilii polanski tez...
gość
5 lata temu
J****Y PEDOFIL!!!! ZDECHNIJ TY PSIE!!!
Gość
5 lata temu
Po co ta dziewczyna miałaby coś takiego zmyślać. A zresztą z drugą córką się ożenił, więc coś w tym jest.
gość
5 lata temu
stary zbok powinien gnić w wiezieniu
gość
5 lata temu
sprawa nie została umorzona z braku dowodów. mia farrow wycofała oskarżenie w porozumieniu z prokuratorem ze względu na dobro ich córki która musiała wielokrotnie składać zeznania i było to dla niej zbyt obciążające psychicznie.
bDIbiUbL
gość
5 lata temu
wyglada na molestatora
...
Następna strona
bDIbiUcn