Poniedziałek 16.05.2016 20:15

Cichopek, Karolak z Violą i Mroczek na ściance (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek Marcin Mroczek Viola Kołakowska Violetta Kołakowska Karolina Malinowska Kuba Wesołowski

 

Cichopek, Karolak z Violą i Mroczek na ściance (ZDJĘCIA)

Moda na bycie "sexy mamą" uratowała kariery wielu polskich celebrytek, a kilku z nim z pewnością pomogła spłacić kredyty i wypełnić konta oszczędnościowe. Chociaż badania pokazują, że Polacy dość niechętnie przyjmują rady od matek pozujących na ściankach i chwalących się drogimi akcesoriami dla dzieci, wciąż chętnie płaci im się za promowanie różnych "rodzicielskich" inicjatyw. Ostatnio zaś do miana "sexy taty" wyraźnie aspiruje Marcin Mroczek. Zobacz: Mroczek jest idealnym tatą? "Marcin zawsze chciał mieć dużą rodzinę"

Marcin pojawił się dzisiaj na "Inauguracji 5. edycji konkursu Zabawka Roku 2016". Pozował do zdjęć obok Katarzyny Cichopek, Karoliny Malinowskiej i Kuby Wesołowskiego. Imprezę uświetnili (?) też Tomek Karolak w towarzystwie świeżo zaręczonej Violi Kołek Kołakowskiej i dwójki ich dzieci.

Nie sądzicie, że to dziwne, że twarzą takiego konkursu jest facet, który słynie z takich wypowiedzi? :) Przypomnijmy: "Facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia"

"Ludzie, którzy myślą, nie wiążą się w stałe związki!" NAJBARDZIEJ ŻAŁOSNY WYWIAD ROKU?

Karolak znów poniża Kołakowską?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (181)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-181 z 181
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2016 07:30
Plejada nadętych błaznów
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-181 z 181