Piątek 04.04.2008 00:00

Piotr Kraśko chwali się, że papież umierając oglądał go w TV!

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko chwali się, że papież umierając oglądał go w TV!Pardon.pl

To tak niesmaczne, że aż nie skomentujemy. Czy jest jakaś granica promowania się w mediach, której nie przekroczą te lalusie? Czy wszystkim trzeba się pochwalić i wszystkie "zasługi" podkreślić?
 
Posłuchaj: Kraśko ogłasza się wieszczem narodu

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (850)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 841-850 z 850
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2009 15:33
Kraśko spier***** nie chce bys prowadził wiadomości!!!!!
Nie prowadź już wiadomości!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.03.2010 12:50
nie mogę ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.03.2010 15:06
Piotr Kraśko (właśc. Piotr Kraszko – tseba wziąć poprawkę na ten niepowtazalny styl wymowy nasego ukochanego prezentera, ur. 11 sierpnia 1971 w Warsawie) – polski prezenter i dziennikas telewizyjny. Jest najlepsym dowodem na to, ze nie matura, lec chęć scera zrobi z ciebie reportera.

Pocątkowo załapał się do TVP, gdzie seplenił jako prezenter zapowiadający rózne filmy, programy i takie tam. Psygotowywał tam równies tzw. „magazyn interwencyjny” – Na zywo, oras program o programach TV – Oblicza mediów.

Dzięki protekcji tatusia (który nie patsy z nieba jak synek prezentuje i koresponduje) otsymał posadę korespondenta w Zymie. Gdy nie sprawdził się tam, pseniesiono go na wyzse, bardziej odpowiedzialne stanowisko – w Wasyngtonie (wygryzł stamtąd Mariusa Maksa Kolonkę). Jak podaje Wikipedia: W sposobie wypowiadania się wyraźnie widać wpływ Mariusza Kolonko. A niby w którym miejscu? Pseciez Kolonko nie sepleni!

Ponadto jeździł po całym świecie, gdzie relacjonował m.in.: psebieg zamachów bombowych w Londynie, psebieg tsunami w 2004 r., oras psedstawił wycerpującą relację z wielkiej katastrofy – huraganu Katrina.

Jest synem scenazyski Barbary Pietkiewicz i wnukiem Wincentego Kraśki, działaca komunistycnego z casów PRL, co ocywiście nie miało wpływu na jego karierę medialną.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.06.2010 17:35
Ale ma facet mniemanie o sobie°!!!!
Odpowiedz