Trwa ładowanie...
Przejdź na

Depp i Heard mieli się rozwieść już trzy miesiące temu? "Było im głupio"

158
Podziel się:

Aktor był niezadowolony z obsesji swojej żony na punkcie Hollywood. "Johnny ma nadzieję, że to krótkie małżeństwo zostanie rozwiązane jak najszybciej".

Depp i Heard mieli się rozwieść już trzy miesiące temu? "Było im głupio"

Kilka dni temu do sądu wpłynął pozew rozwodowy Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Małżonkowie, którzy byli ze sobą zaledwie przez piętnaście miesięcy zdecydowali o zakończeniu głośnego małżeństwa. Przypomnijmy, że gwiazdor zostawił dla młodszej kochanki swoją dotychczasową partnerkę i matkę swoich dzieci, Vanessę Paradis. Byli ze sobą przez 14 lat. Od wczoraj jednak rozwód wkroczył w nową fazę: Amber pojawiła się w sądzie z podbitym okiem. Przypomnijmy: Johnny Depp POBIŁ ŻONĘ?! Przyszła do sądu z podbitym okiem...

Ważne jest to, że małżonkowie nie podpisali intercyzy, więc Amber z niecierpliwością czeka na podział majątku swojego męża, który wynosi podobno aż 400 milionów dolarów. Dla wszystkich jest niemal oczywiste, że rozwód będzie trwał dłużej niż samo małżeństwo. Media prześcigają się więc w ustalaniu przyczyn rozwodu.

Amerykański tabloid Page Six dotarł do informacji, z których wynika, że Heard i Depp mieli rozwieść się już... trzy miesiące temu. Nie zrobili tego jednak, bo było im wstyd, że ich małżeństwo trwało tak krótko.

Pozew miał trafił do sądu już w lutym, ale było im głupio, że byli małżeństwem tylko przez rok - pisze magazyn. Ich związek bardzo szybko się zmienił, a Amber wykazywała niezdrowe zainteresowanie show biznesem i całym Hollywood. Na dodatek spędzała bardzo dużo czasu ze swoim przyjacielem, fotografem Io Tillettem Wrightem, co nie podobało się Johnny'emu.

Aktor nie chce komentować całej sprawy, wydał jedynie krótkie oświadczenie za pomocą swojego prawnika:

Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz pamięć zmarłej niedawno Betty Sue Palmer, Johnny Depp nie będzie komentował żadnych plotek ani informacji na temat swojego życia prywatnego - czytamy. Ma nadzieję, że to krótkie małżeństwo zostanie rozwiązane jak najszybciej.

Amber jest zapewne innego zdania...

KOMENTARZE
(158)
Gość
6 lat temu
Stary i g***i. .. dał się porobić koncertowo. Nie współczuję.
gość
6 lat temu
zdziadział przy niej okrutnie.
koko
6 lat temu
sprytna dziewucha
Gość
6 lat temu
Zenada
Gość
6 lat temu
Ile jeszcze artykułów na ten temat?:/
Najnowsze komentarze (158)
gość
6 lat temu
pewnie wszystko ukartowała z kochanką
gość
6 lat temu
wykorzystała go.... chciała zrobić kariere na sławnym mężu, a nie od dziś wiadomo, że Deep to raczej samotnik i nie bywa za często
hahaha
6 lat temu
spójrzcie na jej spojrzenia!!! wyrachowana, bezczelna i zaufana w sobie!!!!
gość
6 lat temu
co autor miał na myśli mówiąc: niezdrowe zainteresowanie show biznesem, ja chciałabym wiedzieć na czym ono polega, a przy okazji także chciałabym wiedzieć jak wygląda zdrowe zainteresowanie tym show
bebe
6 lat temu
Chciał się odmłodzić przez młodszą żonę, to teraz będzie płacił
gość
6 lat temu
jezeli ona jest ustawiona to pocholere walczy jego kase???? wiedziala co robi
gość
6 lat temu
na filmie to córka Johnnego a nie amber
gość
6 lat temu
Proszę jaka tutaj gwiazda w sądzie taka niewinna i skromna...pewnie od początku taki był plan,żal mi Johnnego
gość
6 lat temu
PUDEL - ZA DUżO TAM JARACIE W PRACY - nie 3 miechy temu się mieli rozwieść, a 3 m-ce po tym jak wzięli ślub. czyli dawno temu. dali sobie rok więcej bo im było wstyd. tak trudno doczytać amerykański tabloid? nie kasuj mojego komentarza znowu.
gość
6 lat temu
PUDEL kretynie, nie 3 MIESIąCE TEMU tylko 3 MIESIąCE PO TYM JAK WZIęLI śLUB. czyli rok temu. tak to jest jak się jara w pracy...
jarek m
6 lat temu
Wyssała z niego życie (zobaczcie jak się zmienił na twarzy!!!), a teraz do cna wyssie kasę....
Gość
6 lat temu
Półtora roku podlizywała się myśląc o karierze a tu nie udało się. Może dostanie kasę, ale o dobrych rolach niech zapomni. Cwana była.
Gość
6 lat temu
Bardzo się postarzał '!
gość
6 lat temu
Powiem tak. Widać, że bardzo szybko był nieszczęśliwy w tym związku - przytył, zaniedbał się. każdy facet, który złapie młódkę przeżywa przy niej drugą młodość, może nie wyglądowo, ale sposobem bycia, ubiorem próbują się odmładzać. U Deppa wręcz przeciwnie, widać było, że zrozumiał jaki błąd popełnił, w sumie krótko po ślubie zaczął dziadzieć, pewnie panna do tego momentu jeszcze zakochanie udawała. Ewentualnie naprawdę to było zauroczenie, ale tylko zauroczenie, nie miłość i to zauroczenie bardzo szybko się wypaliło, a pewnych decyzji się cofnąć nie dało.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie