Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tusk pije szampana w samolocie na okładce "wSieci"... Dokleili jego głowę do tego zdjęcia!

243
Podziel się

Internauci śmieją się z nieudanej przeróbki. To najgorszy fotomontaż braci Karnowskich?

Tusk pije szampana w samolocie na okładce "wSieci"... Dokleili jego głowę do tego zdjęcia!
bDIMtKYB

Prawicowy tygodnik braci Karnowskich wSieci próbuje przyciągnąć uwagę kontrowersyjnymi okładkami, na których pojawiają się fotomontaże z politykami i ludźmi mediów. Kilka przeróbek "udało" się na tyle, że ich bohaterowie pozwali redakcję.

bDIMtKYD

Na okładce najnowszego numeru tygodnika pojawił się "luksusowy" Donald Tusk. Za duża głowa byłego premiera została doklejona do ciała modela popijającego szampana w samolocie. Tym razem grafik wSieci nie usłyszał krytyki ze strony polityka, tylko internautów, którzy kpią z wyjątkowo nieudolnego fotomontażu.

Tusk już nie wróci. Wybrał unijne luksusy - zapowiadany jest okładkowy artykuł. W środku jego autor kontynuuje: Wszyscy wierzą, że Donald Tusk wróci do Polski i zawalczy o prezydenturę. A to mit i nieprawda.

Komentatorzy bardziej niż na samym Tusku skupili się na reszcie zdjęcia. Szybko też znaleźli jego oryginał, który w serwisie Getty Images kosztuje... 565 euro, czyli prawie 2,5 tysiąca złotych. Zaczęli się zastanawiać, czy oryginał został zakupiony, czy wykorzystany nielegalnie. Zapytali się o to agencji na Twitterze.

wSieci FOTOszopa - napisała internautka.

bDIMtKYJ

Ciekawe czy wSieci zapłaciło opłatę licencyjną czy zdjęcie ukradli? - dodał inny czytelnik.

Według jednego blogera wSieci złamało też prawo autorskie, gdyż oryginału zdjęcia nie wolno wykorzystywać do celów komercyjnych.

Myślicie, że Tuskowi podoba się jego młodsze, "luksusowe" wcielenie?

bDIMtKYK
bDIMtKYL
bDIMtKZe
KOMENTARZE
(243)
gość
5 lata temu
poniżej lista afer PO: - Sprawa nazywana MEGA przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji, płacąc 400 dolarów za 1000 m3 , Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3 . Szacuje się, że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy, bo nie mamy obecnie technologii wydobycia.Komorowski o wydobywaniu gazu mówił: Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją. - Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu, w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1% jest wart max. 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.- PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji, gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazem Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni. - Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI.Prywatyzacja gdańskiej Energii. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach. Spółkę chce kupić Kulczyk Investments. - Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto. - PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. Rząd szykuje bombę emerytalną. - Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy. - Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie, gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni, bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił U ...
gość
5 lata temu
Menty boją się powrotu Tuska, bo to jedyny polityk godny prezydentury! Drżyjcie farbowane komuchy i zdrajcy narodu!!!
gość
5 lata temu
no cóż, zawsze można wytoczyc proces....
bDIMtKZf
gość
5 lata temu
Na ostatniej focie widzę tyle syfów na twarzy, między brwiami, na ustach, na brodzie, pod okiem. Tak dorosły facet i jak nastolatek wrrr.
POlakos
5 lata temu
to okazuje się, że prezesunio oprócz kota, ma jeszcze stado kundli na swoje rozkazy. ach te wierne psiaki, nawet dooopę wyliżą gorliwie
gość
5 lata temu
Stosujecie propagande , napiszcie cos o okladkach w polskej wersji Newsweeka kierowanego orzez zaKODowanego Lisa ? Tak szybko zapomnieliscie ?
gość
5 lata temu
w sieci to szmatławiec prawicowy, choć nie lubię Tuska, to tych oszołomów z PiS i tygodnika w sieci jeszcze bardziej
obserwator
5 lata temu
Te pisowskie podnóżki w Sieci juz nie mają czego wymyślić i dopuszczają się takich oszustw. Żenada!
lucy
5 lata temu
tylko nieudane gnoje w sieci robią coś takiego. mają kompleksy niższości !!!
Gość
5 lata temu
Boże chroń Tuska a on wybawi nas od frustratów opętanych nienawiscią
gość
5 lata temu
chamstwo , nie ma granic
gość
5 lata temu
Marze zeby wpadl w rece moich sasiadow z Ukrainy,pokazaliby mu gdzie raki zimuja
gość
5 lata temu
I o to właśnie chodzi lemingi - zajmujcie sie zdjęciem,a ten co was pozwolił nabrać na tyyyle kasy siedzi se jak pączek w maśle, a wy bronicie jego facjaty. Nawet mi juz nie jest żal.
bDIMtKYX
gość
5 lata temu
w sieci to same śmieci
...
Następna strona
bDIMtKZz