Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odeta Moro zebrała już 50 tysięcy na rehabilitację Figurskiego!

187
Podziel się

"To nie jest, niestety, tania impreza. Powinno wystarczyć na jakieś dwa, trzy miesiące" - tłumaczy Michał.

Odeta Moro zebrała już 50 tysięcy na rehabilitację Figurskiego!
bCOWVGWJ

W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja, że Odeta Moro, była żona Michała Figurskiego, zbiera pieniądze na jego kosztowną rehabilitację. 43-letni dziennikarz jesienią zeszłego roku trafił do szpitala z podejrzeniem wylewu, teraz zaś potrzebuje około 20 tysięcy miesięcznie na leczenie.

Moro poprosiła o pomoc Piotra Kupichę, zespół Piersi oraz Magdę Steczkowską. Pojawili się oni na otwarciu kliniki rehabilitacyjnej pod Bielsko-Białą, w zamian za co otrzymali kupony na rehabilitację, które podarowali Figurskiemu.

bCOWVGWL

Łącznie udało się zebrać 50 tysięcy złotych - informuje w Super Expressie jego była żona. Wystarczy to na dwa i pół miesiąca rehabilitacji. Michał będzie tam rehabilitowany.

Figurski zapewnia, że na miejscu Odety zrobiłby dla niej to samo. Rehabilitacja jest droga nawet dla celebryty, który jeździł porsche za kilkaset tysięcy złotych.

To bardzo przyjemne. Takie gesty zawsze są bardzo krzepiące i pocieszające. Jestem bardzo wdzięczny mojej byłej małżonce i zrobiłbym dla niej to samo. Nie wiem, jak długo będę musiał być jeszcze rehabilitowany. To jest absolutnie nie do przewidzenia. Jestem po kilku miesiącach rehabilitacji, za którą płaciłem do tej pory sam - precyzuje. To nie jest, niestety, tania impreza. To 50 tysięcy złotych powinno wystarczyć na jakieś dwa, trzy miesiące rehabilitacji. Jestem w dość dobrym stanie w tej chwili, więc myślę, że to będzie już ostatni etap.

bCOWVGWR
bCOWVGWS
bCOWVGXm
KOMENTARZE
(187)
Eve
4 lata temu
No wlasnie... Najpierw porsche, apartamenty, ciuchy , ścianki a w razie najmniejszej potrzeby zbieraja do kapelusza jak zebraki. Jakby tak pomyslal wczesniej zamiast kase rozpieprzac, to dzisiaj nie chodzilby po prośbie... Mimo wszystko zdrowia zycze.
Gość
4 lata temu
Figurski powinien ją na rękach nosić i do końca życia dziękować.
Franco
4 lata temu
Tak...nie ma to jak szpan. Wszystko wielkie, drogie i na kredyt. A jak coś się stanie to na leczenie nie ma i trzeba żebrać?! Wstyd i tyle....celebryci oderwani od rzeczywistości.
bCOWVGXn
malwina
4 lata temu
prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. zawsze się to sprawdza.
gość
4 lata temu
Taka żona to skarb, pomoże w trudnych chwilach
Najnowsze komentarze (187)
Piszczel
4 lata temu
Zawsze jak widzę to zdjęcie Michała w tym Porschaku to uderza mnie jedno. Przesadził. Taka fura to dla prezesa banku, Roberta De Niro, wiecie, ludzi naprawdę z wierchuszki finansowej. A Michał ? Michał jest zwykłym panem redaktorem, który miał jakiś tam średni programik w tv, poopowiadał troszkę głupot w radio. To się nazywa - życie ponad stan. Nie wiem, czy zazdrościł Kubie ? Bez sensu....
gość
4 lata temu
Niech sprzeda porche, a nie żebrze.
imprezowicz
4 lata temu
...każda imprezka dużo kosztuje
gość
4 lata temu
Żałosne, żeby tacy bogacze prosili ludzi o jałmużnę.
gość
4 lata temu
No ciekawe czy Figurski postąpiłby tak szlachetnie jak ona czy raczej poleciałby w stylu Grabowskiego. Zostawić bliską osobę i wywalone na problemy.
gość
4 lata temu
Dalej go kocha- smutne i piękne.
gość
4 lata temu
Ona Go naprawdę Kocha!
Gość
4 lata temu
Szkoda ze nie powie Odeta jak i dzięki komu do tego doszło
bCOWVGXf
gość
4 lata temu
Zebracy, jak im nie wstyd!
Robertson fds
4 lata temu
Głupie ludzie, że dają takim pajacom
gość
4 lata temu
buhahahahahahahaha żenua
gość
4 lata temu
Szczyt galopującej bezczelności !!! Ku... a !!! Utwórz jakąś fundację.
gość
4 lata temu
A my musimy sie cieszyc rehabilitacja nfz... bo nas na to nie stac... no super... mimo wszystko zdrowia!
gość
4 lata temu
Mam tylko nadzieję,ze to bolesne doświadczenie sprawi ,ze bedzie lepszym czlowiekiem bo niestety wciaz ma w pamięci jego stosunek do Ukrainek , które sprzatały w domach boagatych celebrytów..To było tak pyszałkowate , wredne i nieludzkie, czuł się lepszy bo miał pieniądze. Zyczę zdrowia.
...
Następna strona
bCOWVGXH