Trwa ładowanie...

Opole w sobotę: Kurdej-Szatan w koszuli nocnej, Sarsa w futerkach i… Stanisława Celińska (ZDJĘCIA)

264
264
Podziel się

Zobaczcie, jak wyglądał drugi dzień 53. edycji festiwalu.

1
 / 17
Katarzyna Stankiewicz
Katarzyna Stankiewicz
0
0

Na sobotę, drugi dzień 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu organizatorzy zaplanowali dwa koncerty: SuperPremiery oraz SuperJedynki. W pierwszym z nich nagrodę publiczności otrzymał Mesajah za piosenkę Wolne, zaś nagrodę specjalną Polskiego Radia, nagrodę ZAIKS-u i nagrodę jury - Varius Manx za utwór Ameryka.

W drugiej części wieczoru SuperArtystą został Michał Szpak, SuperArtystką zaś Ania Dąbrowska. SuperZespółem okrzyknięto Kombii, SuperArtystą w Sieci Sarsę, a SuperAlbumem płytę Andrzeja Piasecznego pt. Kalejdoskop.

Zobaczcie zdjęcia.

2
 / 17
Barbara Kurdej-Szatan
3
 / 17
Barbara Kurdej-Szatan
4
 / 17
Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem
5
 / 17
Sarsa
6
 / 17
Michał Szpak
7
 / 17
Michał Szpak
8
 / 17
Ania Dąbrowska
9
 / 17
Mesajah
10
 / 17
Stanisława Celińska
11
 / 17
Piotr Kupicha
12
 / 17
Robert Gawliński
13
 / 17
Red Lips
14
 / 17
Janusz Radek
15
 / 17
Katarzyna Wilk
16
 / 17
Pectus
17
 / 17
Dominika Barabas
KOMENTARZE
(264)
gość
6 lat temu
Najgorsze i najnudniejsze Opole w historii. #dobrazmiana
gość
6 lat temu
Tragedia. Orłoś i Sierocki nadają się do skansenu. Tego nie dało się oglądać. Jeden wspominający non stop komunę, drugi ledwo dukał. Do tego Chmielowska sztuczna i infantylna.
Gość
6 lat temu
sarsa jakby pozbierala ciuchy ze smietnika.. jak m***l porażka
gość
6 lat temu
baska niedługo z lodówki wyskoczy nie lubię jej infantylna a do tego drewno aktorskie
Gość
6 lat temu
Kurdej sratan - mega wiocha, a o sarse pytali juz w psychiatryku
Najnowsze komentarze (264)
Gość
4 lata temu
Nie wszyscy są utalentowani, ale niektórzy na pewno tak, można to łatwo zobaczyć...
Gość
4 lata temu
Mają talent.
Gość
4 lata temu
Oni są fajni.
Gość
4 lata temu
Dobrzy artyści.
Gość
4 lata temu
Dobry mają poziom.
Gość
4 lata temu
Happy, czy śpiewasz?
Gość
5 lata temu
Ładnie wyglądali.
Gość
5 lata temu
Basia to typ z wiochy.
Gość
5 lata temu
Piękny widok gwiazd.
Gość
5 lata temu
Myślę, że wszelkie starania są daremne i po nic, jednak to jej decyzja, na którą każdy patrzy...
Gość
5 lata temu
Basia mogłaby się postarać o nadrobienie zaległości w całym swoim życiu, bo ono jest tylko jedno...
Gość
5 lata temu
Barbara nie dorównuje gwiazdom, bo to wieśniaczka.
Gość
5 lata temu
Prawdziwa Basia, w*******a z karierą...
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Obładowana torbami za KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH Małgorzata Rozenek przebiera się u fryzjera (ZDJĘCIA)

Małgorzatę Rozenek "przyłapano" w drodze do fryzjera. Salon opuściła nie tylko z ułożonymi włosami, ale i w zupełnie innej stylizacji. Prawdziwa, zabiegana bizneswoman?
9.

Tłum gwiazd na spektaklu "Bliżej": Edward Miszczak z Anną Cieślak, Cezary i Edyta Pazurowie, Michał Żebrowski, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

Sobotnia premiera w teatrze 6. Piętro zwabiła na salony nie tylko Kubę Wojewódzkiego i jego nową (?) partnerkę, Annę Markowską. Przez ściankę przewinęła się silna reprezentacja rodzimego show biznesu.
8.

Posępny Piotr Kraśko robi sobie zdjęcia z FANAMI przed studiem "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

Po dość intensywnej rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem na Piotra Kraśkę czekała przed studiem "DDTVN" przyjemna niespodzianka. Gromada fanów chciała zrobić sobie z dziennikarzem selfie. Jak Kraśko poradził sobie przed kamerami?
7.

Nie tylko Krystian Wieczorek znalazł miłość na planie serialu. Kto jeszcze miesza pracę z życiem uczuciowym? (ZDJĘCIA)

Krystian Wieczorek wielokrotnie skarżył się, że fani serialu "M jak miłość" nie odróżniają fikcji od prawdziwego życia i atakują go za decyzje granej przez niego postaci.
6.

Bosa Loni Willison z papierosem w ustach przekopuje śmietniki na Venice Beach (ZDJĘCIA)

Była modelka fitness, Loni Willison, wciąż boryka się z kryzysem bezdomności. 39-latkę po raz kolejny sfotografowano szwendającą się po ulicach Kalifornii.
5.

Buszująca w saloniku piekarniczym Agnieszka Woźniak-Starak w szortach prezentuje nogi DO NIEBA (ZDJĘCIA)

Agnieszka Woźniak-Starak uległa "grzesznej przyjemności" i po pracy wstąpiła do sklepu z wypiekami piekarniczymi. Odrobina glutenu sprawdzi się na jesienną szarugę?
4.

Celebryci wdzięczą się do zdjęć na evencie marki odzieżowej: Karolina Pisarek z mężem, Klaudia El Dursi, Natalia Janoszek (ZDJĘCIA)

Impreza marki Guess w jednym z warszawskich klubów przyciągnęła kilka znanych nazwisk. Na różowej ściance brylowały m.in. Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi, Maria Sadowska czy Natalia Janoszek. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na evencie.
3.

Celebrytki na gali Woman Power: grająca nogą Małgorzata Rozenek, Jolanta Kwaśniewska, Kayah w różowym garniturze... (ZDJĘCIA)

Brylujące na gali Woman Power panie mogą się pochwalić sukcesami w różnych dziedzinach. Wśród gości nie zabrakło dziennikarek i artystek. Zobaczcie, jak się prezentowały.
2.

Natalia Siwiec, Ewa Farna i Anna Mucha zdradzają, kiedy STRACIŁY DZIEWICTWO. Rekordzista chciał zacząć już w wieku SIEDMIU lat (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec z rozpoczęciem życia seksualnego nie zamierzała czekać aż do ślubu. W przeciwieństwie do Mai Bohosiewicz, która swoim "wiankiem" obdarowała męża.
1.

Kulisy premiery "Niewidzialnej wojny": Anna Mucha przemykająca w BIAŁYCH KAPCIACH i Rafał Zawierucha WNIKLIWIE studiujący plakat (ZDJĘCIA)

W czwartkowe popołudnie odbyła się premiera filmu autobiograficznego Patryka Vegi - "Niewidzialna wojna". W główne role wcielili się między innymi Rafał Zawierucha i Anna Mucha, którzy prezentowali się na czerwonym dywanie. Aktorka z tego wszystkiego aż... wyskoczyła z butów.