Trwa ładowanie...
Przejdź na

Publiczność WYGWIZDAŁA Kurskiego w Opolu! "W wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców..."

617
Podziel się:

Żarty nie przekonały publiczności i Jacek Kurski uciekł za kulisy. Odwołał potem spotkanie z dziennikarzami.

Publiczność WYGWIZDAŁA Kurskiego w Opolu! "W wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców..."

Tegoroczny festiwal w Opolu od samego początku był tematem burzliwych dyskusji głównie na tle politycznym. Najpierw okazało się, że na scenie nie wystąpi Beata Kozidrak, która rzekomo zażądała za dużej gaży, ale tak naprawdę chodziło o jej krytyczny stosunek do rządów Prawa i Sprawiedliwości. W piątek opolska publiczność usłyszała natomiast nową wersję piosenki Kiler. Przypomnijmy: Kuba Sienkiewicz zaśpiewał w Opolu o... "kilerze wyklętym" i "dobrych zmianach"

Na polityków negatywnie zareagowała także opolska publiczność. Ostatniego dnia festiwalu, podczas wręczania statuetki dla zwycięzcy konkursu Złote Opole, widownia wygwizdała Jacka Kurskiego. Nowy prezes TVP usiłował ratować sytuację żartami i dziękował rzekomym "cudzoziemcom obecnym w opolskim amfiteatrze":

W wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców w Opolu. Łączy nas jedno. Kochamy polską muzykę, kochamy polskie piosenki. I teraz cudzoziemców proszę, by pozwolili polskiej widowni dowiedzieć się kto dostał Grand Prix 2016 Złote Opole - powiedział.

Apele i żarty nie pomogły. Po wręczeniu statuetki Michałowi Szpakowi, Jacek Kurski udał się za kulisy amfiteatru, gdzie miało odbyć się jego krótkie spotkanie z dziennikarzami. Do briefingu prasowego jednak nie doszło. Kurski odwiedził za to garderoby, by rzekomo podziękować osobom z produkcji festiwalu.

Bardzo przepraszamy, ale obiecane spotkanie jednak się nie odbędzie - mówiły pracownice biura prasowego opolskiego festiwalu. Tylko taki komunikat mamy teraz państwu do przekazania. Nie można wykluczyć, że spotkanie odbędzie się w poniedziałek. Będziemy informować o tym państwa na bieżąco.

Na razie nie wiadomo, czy briefing Jacka Kurskiego zostanie powtórzony. TVP nie komentuje sytuacji.

KOMENTARZE
(617)
gość
6 lat temu
Super! Niech się wreszcie dowie, co o nim myślimy!!!
gość
6 lat temu
Kurski- największa gwiazda festiwalu w Opolu :D
Gość
6 lat temu
Napluj w gębę to i tak powie że deszcz pada.
gość
6 lat temu
Taki chłam w TV, że nie da się oglądać... Ta propaganda jest nie do przełknięcia! A polityczna prawda zakamuflowana jak za komuny..
Gość
6 lat temu
Facet za grosz honoru nie na.
Najnowsze komentarze (617)
gość
6 lat temu
Kiedyś nie miał honoru lizy d**a i wszystko w tym temacie, dołączam się do gwizdów na widowni.
Gość
6 lat temu
PiS! PiS!! PiS!!! Żadne PO i żadne Lemingi!!! Nacjonalizm i patriotyzm to nie faszyzm!! Faszyści siedzą w Brukseli i szykują nowy porządek świata (imigracja, zakaz krytykowania muzułmanów i islamu pomimo tego co robią, ograniczenie swobód obywatelskich i prawa do obrony itd.). LUDZIE OBUDZCIE SIĘ!!!
gość
6 lat temu
pozostaje miec nadzieje ze to poczatek kanca amen
gość
6 lat temu
karierowicz
gość
6 lat temu
Jakoś ciemny lud go nie kupuje, złamasa pisiorskiego.
gość
6 lat temu
Kut*s.
przepowiednia...
6 lat temu
To mu się już dawno należało ..i się doczekał -prostaczek. Będą następni ....kolejka spora !!! Samozwańcy ludzie tzw "sukcesu i wybitnie utalentowani inaczej .." ogonek się wydłuża . Zdążymy wiele imprez przed nami. Doczekacie się tego co Wam się należy.
xyz
6 lat temu
Spływaj zakłamany propagandorku pisiorski- ludzie cię nienawidzą zakłamańcu.
polak
6 lat temu
Pis ma pieniądze na pomniki, miesięcznice, odznaczenia, Rydzyka , ale nie ma na służbę zdrowia ,
Ewka
6 lat temu
Nienawidzę tego chamskiego hipokryty dobrej zmiany - sama bym go wygwizdała.
gość
6 lat temu
co za buc, i tak cie jarek wywali niebawem
gość
6 lat temu
i nikt im nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne...
...
6 lat temu
...są takie kraje gdzie aplauz wyraża się także deszczem pomidorów albo zgniłych jaj
gość
6 lat temu
plija mu w mordę, a om mówi, że deszczyk pada...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie