Młynarska o "Tańcu z gwiazdami": "Dam się namówić, kiedy będę miała 70 lub 80 lat"

49 reakcji
0
0
49
Podziel się

Przejdzie do Polsatu czy do TVN-u?

Młynarska o "Tańcu z gwiazdami": "Dam się namówić, kiedy będę miała 70 lub 80 lat"

Agata Młynarska w 2006 roku z telewizyjnej Dwójki przeszła do Polsatu, gdzie pracowała do 2013 roku. Do Telewizji Polskiej wróciła, żeby poprowadzić swój autorski program pt. Świat się kręci. Niestety, "dobra zmiana" nie okazała się dla niej łaskawa tak, jak dla Anny Popek, którą awansowano do wieczornej audycji. Sama Młynarska z kolei podpadła Jackowi Kurskiemu słowami o "władzy prezesów" i została zwolniona z pracy - a dokładniej zaś nie przedłużono jej kontraktu.

W tej sytuacji pojawiły się pogłoski o jej powrocie do Polsatu. Ponoć stacja chciała jednak "przetestować lojalność" Młynarskiej, namawiając do udziału w Tańcu z gwiazdami. Dziennikarka się nie zdecydowała się jednak na udział w show, w każdym razie nie w charakterze tancerki. Na łamach Party składa jednak Ninie Terentiew inną propozycję.

Mogę zapewnić, że nie mam takich zamiarów, chociaż uwielbiam tańczyć i jestem wierną fanką tego programu - zapewnia. Powiem więcej: zawsze się martwię, kiedy przegapię nowy odcinek i z przyjemnością głosuję na tańczących kolegów. Etap rywalizacji mam już za sobą. Dam się na to namówić, kiedy będę miała 70 lub 80 lat. Wtedy zrobię szpagat, bo nadal potrafię, zakręcę rocka and rolla i wygram. Zawsze jednak mogę być jurorem lub gospodynią programu.

Zdaniem medioznawczyni, Anny Jupowic-Ginalskiej, Młynarska nie powinna sobie zaprzątać głowy chwilowym brakiem pracy.

Młynarska jest marką samą w sobie - wyjaśnia w gazecie. Pracowała na to 25 lat. Nie zdziwiłabym się, gdyby telewizja nie była jej do niczego potrzebna. Teraz większość z nas szuka informacji i rozrywki w swoich smartfonach, a nie w telewizorze.

Przypomnijmy, że Młynarską w swoich szeregach chciałby też ponoć widzieć TVN: Młynarska negocjuje z TVN-em. "Okaże się czarnym koniem"

**

**

49
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(49)
gość
4 lata temu
"dobra zmiana" nie okazała się dla niej łaskawa, bo w przeciwieństwie do pani Anny Czopek, nie weszła Kurskiemu w zad bez wazeliny.
gosc
4 lata temu
Puste glupie ponizej krytyki polskie komentarze. Zwlaszcza tego tzw. Pierdziocha. Jak moze to redakcja drukowac. Oblesne obzydliwe.
gość
4 lata temu
chętnie ją zobaczę w TzG, ale jako UCZESTNICZKĘ. jurorami tego programu powinni być tylko ludzie zawodowo związani z tańcem. wystarczy, że siedzą tam już grabowski i tyszkiewicz, którzy nie mają pojęcia o tańcu. jako uczestniczkę chętnie również zobaczyłbym danutę stenkę. jestem pewien, że byłaby świetna.
gość
4 lata temu
Strasznie mi się podoba, że jak ktoś oskarża o przemoc, gwałt etc., to ON/A jest przeswietlana na wylot. ps : magazyn PEOPLE dotarł do dokumentów potwierdzających autentyczność sms-ów Heard-asystent Deppa. Sms-ów , które potwierdzają, że stosował przemoc wobec Amber gdy był pod wpływem alkoholu i narkotyków.
gość
4 lata temu
to już niedługo pani Agato panią zobaczymy w TZG
Najnowsze komentarze (49)
Kazek
4 lata temu
Dobrze że w tv będzie jakaś zmiana po 50 latach. ja za nią tęsknić nie będę. Jest dużo Polek mądrzejszych od niej i z naturalną urodą. Rzygać się chce - na wszystkich kanałach byli ci sami aktorzy i dziennikarze.
Graniu
4 lata temu
No to już niedługo.
gość
4 lata temu
zaczynaj ćwiczyć, mało zostało Ci do 70tki
gość
4 lata temu
Moja swietej pamieci mama mówila o Agacie-..ta od psów... to byl program ktory prowadzila i wtedy byla bardzo..bardzo brzydka i plaska jak deska.
gość
4 lata temu
Pani Agata ma klasę i jest ciepła - brakuje jej w programie - Popek ma za to tupet! Nie oglądamy już / świat się kręci / bez autora! Wszystko co dobre teraz się kończy ???
gość
4 lata temu
Z Polsatu ja pogonili z dwojki tez.. TVN ma takie gwiazdy ze Mlynarskiej na pewno nie przytulá. Musi sobie jeszcze zeza poprawic..to chyba wazniejsze niz cycki ktore juz poprawila.
gość
4 lata temu
a kto cię będzie chciał ogladać stara resortówko Na emeryturę i prawnuki bawić a nie straszyć z ekranu
gość
4 lata temu
Bez Agaty Młynarskiej program stracił dużo -!niestety to nie to samo! Do Popek trudno się przyzwyczaić - chociaż bardzo się stara! Przestałam oglądać ....!
Gość
4 lata temu
I*****a juz teraz wyglada jak stara pudernica wszystko sztuczne wiek ktory podaje do tanca to juz chyba zaswiaty bedzie wygladala jak mumia
xyzzz
4 lata temu
Czyli już niedługo ;p hiehie
gość
4 lata temu
Pani Agato! Cytat piosenki Pani ojca oddał to wszystko o czym myślimy i mówimy od dawna. Niech mówią o Pani co chcą. Pokazała Pani klasę. Pozdrawiam Ewa.
gość
4 lata temu
Nic na to nie poradzę,ale cały czas pamiętam jaka ona była kiedzś brzydka!
gość
4 lata temu
jak bedzie pani miala 70 lat to botoks wyplynie pani na kolana...ha ha ha
gość
4 lata temu
czyli juz za rok sie widzimy na parkiecie