Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise nie widział swojej córki... od trzech lat! "Scjentolodzy WYPRALI MU MÓZG"

109
Podziel się:

Sekta nakazuje zerwanie kontaktów z osobami, które z niej wystąpiły. Nawet z dziećmi...

Tom Cruise nie widział swojej córki... od trzech lat! "Scjentolodzy WYPRALI MU MÓZG"

Małżeństwo Toma Cruise'a i Katie Holmes zakończyło się cztery lata temu w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Aktorka uciekła nie tylko przed nieprzewidywalnym mężem, ale i scjentologiczną sektą, która chciała kontrolować każdy aspekt jej życia. Zabrała ze sobą 6-letnią wówczas córkę Suri, z którą przeprowadziła się do Nowego Jorku i powróciła do Kościoła Katolickiego.

Od tego czasu kontakty 10-letniej już Suri i Cruise'a są ograniczone - jednak nie ze względu na złą wolę Holmes, lecz drastyczne reguły jego "kościoła". Nie dopuszczają kontaktów z osobami, które wystąpiły z sekty, niektóre z nich określając nawet mianem "supressive person" (w wolnym tłumaczeniu "osoby tłumiącej"), groźnych dla każdego wyznawcy tej "religii", ograniczających ich rozwój duchowy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Tom jest nie tylko najbogatszym, ale i bardzo oddanym członkiem sekty, bo nie widział swojej córki… od trzech lat!

Jak twierdzą osoby z otoczenia Cruise'a, gdyby tylko chciał, mógłby spotkać się z Suri. Najwyraźniej jednak tego nie chce.

Jeżeli tylko by tego chciał, mógłby zobaczyć się z córką - potwierdza informator Page Six. Nawet ludzie w więzieniu mają prawo do widzeń z dziećmi. Suri chodzi do dobrej szkoły na Manhattanie, rozkwita. Ma mnóstwo przyjaciół i fajne, normalne życie. To problem Toma, jego sprawa i jego strata. Scjentolodzy musieli naprawdę wyprać mu mózg.

Rzecznicy prasowi Holmes i Cruise'a odmówili komentarza w tej sprawie. Tymczasem Suri podobno znów czekała na spotkanie z ojcem z okazji swoich urodzin. Niestety, nie doczekała się. Zobacz: Tom Cruise nie widuje się z córką, bo uważa, że... jest opętana!

**

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(109)
kat
8 lat temu
moze i lepiej dla corki
gość
8 lat temu
Każda religia/sekta która za wszelką cenę narzuca coś człowiekowi to choroba. Każdy człowiek ma swój mózg i wolną wolę i potrafi decydować co jest dla niego dobre
gość
8 lat temu
Niech ktoś w końcu zrobi porządek z tymi scjentologami
SLICZNIOCHA
8 lat temu
trzeba byc i****a... moze na starosc chlop zrozumie, jak wiele dla sekciarzy poswiecil..
qqqq
8 lat temu
chora sekta...
Najnowsze komentarze (109)
gość
8 lat temu
zwykłe b***e
gość
8 lat temu
Wyprali mu mózg, akurat. Mój ojciec też ma mnie gdzieś, a nie jest scjentologiem. Po prostu jej nie kocha, inaczej nie wstrzymywałby się przed zobaczeniem córki.
gość
8 lat temu
szkoda, ze moj byly maz nie jest scjentologiem,mialabym swiety spokoj!
gość
8 lat temu
kościółek katolicki to niby co robi? w bulandzie nawet szemrany kaznodzieja toruński wybiera rząd:)
gość
8 lat temu
Ja swojego ojca nie widziałam od 8 lat, a mieszka 500m ode mnie... jemu żadna sekta nie wyprała mózgu, jest po prostu pieprzonym alkoholikiem, który ma w d***e córkę...
gość
8 lat temu
To dziecko to im starsze tym brzydsze
gość
8 lat temu
a moze to nie jego dziecko?
Karola
8 lat temu
P*********y to mało powiedziane!!! Aczkolwiek z drugiej strony może to i lepiej dla dziecka, nie będzie jej tych fanaberii wpajał!!!
Gość
8 lat temu
Kto by pomyslal ze on jest taki ograniczony???
gość
8 lat temu
no i co, g****o mnie to obchodzi- ja swoich córek nie widziałem 4 lata przez bierność pieprzonych polskich sądów
tysia
8 lat temu
Tak naprawdę to Tom jest tu ofiarą a nie Suri. Będąc jeszcze młodym po sukcesie Top Gun i otrzymaniu nagrody w postaci odcisku na Alei Sław w Hollywood(był pierwszy amerykańskim aktorem, który odniósł sukces w Azji) wypatrzyła go sekta. Przeczytajcie sobie stare artykuły jego exdziewczyny mówiły o nim, że wszędzie chodził sam i nie miał przyjaciół był zagubionym chłopakiem a sekta to wykorzystała, jakby miał wsparcie w rodzinie i jakieś autorytety nigdy by do tego nie doszło. Trudno mi jest zrozumieć dlaczego nie widuje się z córką...hipnoza? Uwielbiam go jako aktora i zawsze z przyjemnością oglądam jego filmy. Zastanawia mnie dlaczego matka i jego siostry nie przetłumaczą mu tego co się dzieje...ale one też uległy sekcie. Marie Lisa Presley w 2012 potrafiła odejść od sekty, w której się wychowała. Jej matka Priscilla już nie, ona nadal należy do sekty scjentologicznej. Placido Domingo Jr (syn Jose Placido Domingo) także odszedł z kościoła scjentologów bo po rozwodzie jego była żona nie miałaby kontaktów z dziećmi. Zrobił to dla niej, mimo, iż go zdradziła. Naprawdę szkoda mi Toma, że otacza się fałszywimi ludźmi. A Suri się uda to co nie udało się zrobić matce czyli karierę filmową.
gość
8 lat temu
Lepiej jej bez chorego tatusia
gość
8 lat temu
bzdura!!! on nie ma mózgu
9ooooooooo
8 lat temu
Podobna do ojca:-)
...
Następna strona