Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marina na okładce "Gali": "Za mężem pójdę na koniec świata!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
450
Podziel się:

Chce się upodobnić do Sary Boruc? "Gra wśród najpiękniejszych WAGS!" - chwali ją magazyn.

Marina na okładce "Gali": "Za mężem pójdę na koniec świata!"

Polskie dziewczyny piłkarzy są różne - od sportsmenek jak Anna Lewandowska po gwiazdki show biznesu, jak Marina Łuczenko-Szczęsna. Inne po prostu ładnie wyglądają u boku partnerów i piszą o tym na blogach, w czym najlepsza jest "luksusowa" fanka mody, Sara Boruc.

Marinę i Sarę połączyła przyjaźń. Mają podobny gust, obie kochają luksusowe ubrania i dodatki. Ostatnio 26-letnia była piosenkarka zaczęła się wręcz upodabniać do 6 lat starszej koleżanki.

Marina pojawi się na okładce poniedziałkowego wydania Gali. Tym razem jest bardziej podobna do Sary niż kiedykolwiek. Redakcja pisma zachwyca się Szczęsną i tym, że jako jedyna Polka została wybrana przez New York Post jedną z "najgorętszych WAGs" Euro 2016. Zobacz: Oto 9 "najgorętszych WAGs" według "New York Post"!

Marina Łuczenko gra wśród najpiękniejszych WAGS! - chwali ją Gala na Facebooku. Gratulujemy!

Magazyn zapowiada też "szczerą rozmowę" z celebrytką.

Za mężem pójdę na koniec świata - deklaruje na okładce.

W to akurat nie wątpimy. Zwłaszcza, gdy Szczęsny znów będzie chciał jechać na wakacje do Tajlandii.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(450)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
10 lat temu
Jest naprawdę zjawiskowo piękna, a ze Szczęsnym wyglądają na bardzo szczęśliwych. Mają trochę bajkowe życie, ale to nie znaczy, że trzeba ich nienawidzić!
gość
10 lat temu
Facet mi napisał smsa " ja za Tobą też " tylko że ja do niego nic wczesniej nie napisałam. Zdradza mnie ?
gość
10 lat temu
wszystkie wyglądają tak samo
gość
10 lat temu
Nie lubię piłki nożnej, ale jestem dumna z polskich kibiców, BRAWO!
Gość
10 lat temu
Sliczna :)
NAJNOWSZE KOMENTARZE (450)
ola
10 lat temu
Jest piękna! Macie może problem z rodzicami? A może relacja z teściami nie wygląda tak ja powinna??? Mam dla Was poradnik za jedyne 7 zł, :) Metody w nim zawarte pomogły już wielu osobom! allegro.pl/poradnik-toksyczni-rodzice-tesciowie-pomoc-bonus-i6286118846.html POLECAM
gość
10 lat temu
chyba za kasa
gość
10 lat temu
Fajnie że są szczęśliwi ale czas zweryfikuje te słowa...
gość
10 lat temu
Wszystko dobrze ale czy szanującej się mężatce wypada tak epatować golizną i seksem????
gość
10 lat temu
tak by nie mowila jakby kopal rowyz amiast pilki
Katia
10 lat temu
Marina jest naprawdę piękna, a nie zrobiona. Oby tylko nie uległa modzie na operacje plastyczne, bo zepsuje przepiękny typ urody! A Borucowa to tylko zwykła podróba.
GośćZenada
10 lat temu
No i co teraz. Ja p**********artykul 1-sza klasa
gość
10 lat temu
Nie rozróżniam tych pań. Młodej mężatce jednak radzę, żeby kochała ,ale nie opowiadała tyle o miłości w tabloidach. Jakoś zawsze to się źle kończyło dla miłości.
gość
10 lat temu
takie same pustaki
gość
10 lat temu
no i fajnie, lubie ich
gość
10 lat temu
pewnie że pójdzie za mężęm bo z czego ta leniwa krowa będzie żyła jak nic nie umie
gość
10 lat temu
tylko się chajtnęła z piłkarzem i od razu na okładkę lipa i dno może i pójdzie za nim wszędzie ale za zapachem pieniędzy ja reszta sztucznych wagin
gość
10 lat temu
lubię Marinkę ma dziewczyna talent więc czy z Wojtkiem czy bez niego miałaby fajne popularne życie -nie to co ta Sara Fajna jest też Lewandowska z tym Robertem od młodości -Ania też nie jest żoną przy mężu tylko nasuwa swoje rzeczy w pocie czoła i na wysiłku -z tych znanych polskich wag -to tylko sara cieniutko wypada
gość
10 lat temu
Ja tez bym poszła za nim na koniec świata ( kasa)
...
Następna strona